Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Alytuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

    sutapatinai sutapinai, kam cia dabar vartytis is durniaus. Suprantu dar viesoji infrastruktura kazkokia... krantine, gelezinkelis, o cia tiesiog Mero draugeliu imones(taip Alytuj zino kas ka perka ir kas su kuo draugauja... mazas miestelis) susipirke sklypus nori maksimizuot pelna. Kai kam dabar teks atiduot "atidirbta" turta. (padovanoti butai, sklypai, faziendos ispanijoje)...

    Gator tu naivus ar siaip uz korupcinius politikus kovoji?
    Sutapatinau ta prasme, kad tai yra pavyzdys kaip visada žmonės savanaudiškai pasisakys už kažko nedarymą. Tiek pastato statyme šalia, tiek geležinkelio tiesime šalia.
    Nesutapatinau ta prasme, kad pastatas = geležinkelis, nes ir taip aišku, kad pastatas nelygu geležinkeliui.

    Prie ko čia korupciniai politikai, jei čia nenaudingas miestui sprendimas, tai nedarom, jei naudingas, darom. Taip aš sakau.

    O kovoju tai paskutiniais pranešimais tik su tavo argumentu, kad BP rengiant turi būti klausiama tik gyventojų.
    Aš siūlau, kad gyventojų nuomonė būtų tik dalis (pvz 10%) galutinio sprendimo balų, o didesnę dalį turėtų spręsti savo sričių ekspertai, kurie vertintų naudą miestui.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą

      Sutapatinau ta prasme, kad tai yra pavyzdys kaip visada žmonės savanaudiškai pasisakys už kažko nedarymą. Tiek pastato statyme šalia, tiek geležinkelio tiesime šalia.
      Nesutapatinau ta prasme, kad pastatas = geležinkelis, nes ir taip aišku, kad pastatas nelygu geležinkeliui.

      Prie ko čia korupciniai politikai, jei čia nenaudingas miestui sprendimas, tai nedarom, jei naudingas, darom. Taip aš sakau.

      O kovoju tai paskutiniais pranešimais tik su tavo argumentu, kad BP rengiant turi būti klausiama tik gyventojų.
      Aš siūlau, kad gyventojų nuomonė būtų tik dalis (pvz 10%) galutinio sprendimo balų, o didesnę dalį turėtų spręsti savo sričių ekspertai, kurie vertintų naudą miestui.
      Vartaisi is durniaus.


      Aš siūlau, kad gyventojų nuomonė būtų tik dalis (pvz 10%) galutinio sprendimo balų, o didesnę dalį turėtų spręsti savo sričių ekspertai, kurie vertintų naudą miestui.

      supranti kad meras sprendzia pagal savivaldos istatyma, kas naudinga miestui ir kas ne, jei ekspertas nesutinka tai lekia is darbo. Negaliu patiket kokie jus visi kvailiai, ir nesuprantat kokios paniatkes pas mus ypac provincijoje yra.
      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


      - George W. Bush President of the USA

      Comment


        Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
        Dabar ten tam “senamiestyje” reikia uždėti apynastrį art deco turėtojams, nes jie nlb supranta kur gyvena. Turbūt padarę aibę pažeidimų su savo euro remontais. Ar niekam nebeįdomu? Juk tai mūsų visų palikimas )
        Tai jeigu namai neidealiai suremontuoti, vadinasi, reikia leisti statyti 2-3 kartus aukštesnius pastatus žemaaukščiame kvartale?
        Jei žmogus turi 5 kg antsvorio, tai tegul priauga dar 30 kg?
        100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

        Comment

        Working...
        X