Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. Pirmas įspūdis JAV

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    US. Pirmas įspūdis JAV

    Sveiki,



    dabar sėdžiu priešais ekraną ir rašau iš Atlantos, JAV miesto pietuose B-) Už lango šviečia saulė ir yra apie 35C šilumos



    Kelionė užtruko 2 paras, per kurias teko pamatyt ir pasivaikščiot po Niujorką, Šarlotę ir Atlantą Taigi, įspūdžiai ir nuotraukos



    Išskridome ketvirtadienio rytą, į Prahą, kurioje deja neteko pabūt



    Vilnius išskrendant













    Netrukus pasiekėme Trakus









    Kažkur iš 10km aukščio





    Miestas prie Nemuno, kol kas neišsiaiškinau koks





    Nemuno kilpa ties Birštonu. Gražu





    Kelionėje per Lenkiją matėsi tik debesys, bet pasiekus Čekiją netrukus išsisklaidė.



    Leidžiantis, Čekijos miestelis. Beje, pastebėjau, kad jie labai mėgsta raudonus stogus





    Didžioji Britanija









    Virš Atlanto, netoli Grenlandijos





    Praskridom pakrante per Kanadą ir JAV, bet daugumoje vėl debesys, pasiekus Niujorką net lijo



    Nijorko vaizdai









    Tada su visais lietuviais keliavom kokį 20 km per Niujorką iki autobusų stoties Manhetene. Neturėjau daug bagažo, tad išėjau pusvalandžiui pasižvalgyt po apylinkes





    Gatvės pilnos žmonių ir taksi. Iš tikrųjų ten beveik tik taksi ir važinėja, bet jų ir kainos nemažos. Praktiškai kelias, kurį įveikėm metro ir sumokėję 7$ su taksi būtumėm padarę 45-70$ (palyginimui kelionė autobusu nuo Niujorko iki Atlantos, 1600 km kainuoja 100$)









    Nustebau pamatęs tiek daug kontrastų. Šalia tviskančių ir nuostabios architektūros pastatų pilna apgriuvusių senų daugiaaukščių.









    Viešoji biblioteka, atliko priedangos vaidmenį filme "Diena po rytojaus"





    JAV autobusais važinėja tik juodukai ir meksikiečiai. Kadangi iš visų lietuvių į Atlantą važiavau vienintelis, jau buvau išsigandęs, kad užmigęs galiu likt be bagažo ir pinigų. Nuotaiką kiek praskaidrino į autobusą įlipusi rusiukų grupelė Beje, vairuotojai labai pikti



    Po naktinės kelionės autobusu pasiekiau Šarlotę, kurioje tikėjausi pabūt bent keletą valandų. Visgi patį miestą apėjau per 45 min., kadangi be dangoraižių ten daugiau nieko nėra už miesto gausu privačių namų, daugiabučių kaip ir nemačiau





    Čia viena iš gražesnių gatvių, deja tokių nėra daug. Amerikiečiai pėsti nevaikšto

































    Atlantoj nefotografavau, nes laukiau transporto. Visgi tikiuosi vėliau turėt tokią galimybę.
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Super......



    Oi noreciau kokia vasara ir as i USA nuvaziuot padirbeti....... Ne tiek del pinigu kiek del idomumo NYC pagyventi taip pora menesiuku...... ech...



    Fotkes fainos labai, ypac tos is lektuvo. Su kokiu ten trantu skridot beje?



    O pirma NY nuotrauka tai atrodo labiau kaip Rusija nei kaip USA:











    Laukiu nesulaukiu Atlantos fotkiu.

    Beje kur dirbsi ten jei nepaslaptis?
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      #3
      Grazios nuotraukos Mantai

      Siaip Trakai labai ispudingai atrodo is lektuvo, o ypac jeigu dar sviecia saule. Pats skrisdamas i Danija maciau bet gaila fotoaparato neturejau
      Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

      Comment


        #4
        Sveikinu sėkmingai nuvykus į JAV, bet kažkai įtartinai mažai nuotraukų Laukiam daugiau!

        Comment


          #5
          Ačiū už komentarus



          John> Nu maždaug buvo taip. Atskridom, tai visur šiukšlės, nuolat tvurantis alyvos kvapas, architektūra - eiliniai komiblokai, pilna apleistų vietų, o jokių dangoraižių dėl smogo net nesimato, žodžiu visiškai nesijautėm būdami Niujorke. Paskiau kaip jau sakiau įsėdom į metro ir varėm į stotį Manhetene. Vat kai išlindom iš po žemių vidury Manheteno, tada įspūdis tikrai buvo, net stipresnis nei tikėjausi



          Blitz> Kai tik pamačiau Niujorką, pagalvojau, kad greičiau man maut iš čia. Tikrai, tikėjausi, bet nusivyliau, labai negražus miestas (tik Manhetenas - super). Dėl Atlantos tai sudėtinga. Gyvenu kokius 20 km nuo centro, o dirbsiu už 15 km, bet irgi toli nuo centro. Šiandien buvau centre ir be dangoraižių nieko gero nemačiau. Ir šiaip susidaro įspūdis, kad tik privatus kapitalas kuria kažką gražaus, nors ir tai nesistengia lenktyniaut šioje srityje. O gatvės siaubingos, šaligatvių nėra arba jie pilni šiukšlių, nes jai arba nieks nevaikšto arba tik juodžiai



          Darbas maždaug vežiot vakarėlių įrangą - stalus, pripučiamas pramogas ir pan.



          Jay-M> Viskas labai įspūdingai atrodė, kaip gyvas žemėlapis



          oželis> Nieko įtartino, tiesiog čia nėra tokio išskirtinumo, to, ką galima būtų fotografuot Darbą pradedu pirmadienį, tad nežinau, kaip su daugiau nuotraukų. Jei turėsiu laiko, tuomet gal
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Re: Pirmas įspūdis JAV

            Sveikas, Mantai

            Puikiu, kad toj tolybėj prisiminei forumą.

            Labai geros nuotraukos

            Parašė Mantaz







            O tas miestas...

            Parašė Mantaz
            Miestas prie Nemuno, kol kas neišsiaiškinau koks

            tur būt





            Kažkada teko būti tuose kraštuose (P.Karolinoj). Redneck'ai nėra ypatingai darbšti tauta, tai turbūt turėsi kokią laisvą minutę.

            Noriu palinkėti, kad po kokios savaitės pagrindinė tema nebūtų maistas. Mus ten buvo užknisę chicken, beef ir sandwich.

            Namuose valgydavom "Polska kielbasa", o mieste stengdavomės surast kažką neamerikoniško.



            Kai turėsi galimybę, pašok iki Čarlstono arba į Apalačų kalnus.

            Comment


              #7
              Ačiū, Romai. Šiaip ir mąsčiau apie Alytų, bet bijojau suklyst Dėl maisto nesuku galvos, nes gyvenu pas seserį ir netoliese yra rusiška parduotuvė. Beje, dabar kaip tik gurkšnoju Utenos alų
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Parašė Mantaz
                Dėl maisto nesuku galvos, nes gyvenu pas seserį ir netoliese yra rusiška parduotuvė. Beje, dabar kaip tik gurkšnoju Utenos alų
                Dar kartą sveikas, tau su alum pasisekė. Mums ten teko tenkintis olandų Heineken'u.

                O amerikoniškas sysiukas atrodo kaip jau kartą kažkieno gertas...

                Beje, ar jau gėrei pačios skysčiausios pasaulyje amerikoniškos kavos? (Yra ir decaf...)

                Comment


                  #9
                  Parašė Romas
                  Parašė Mantaz
                  Dėl maisto nesuku galvos, nes gyvenu pas seserį ir netoliese yra rusiška parduotuvė. Beje, dabar kaip tik gurkšnoju Utenos alų
                  Dar kartą sveikas, tau su alum pasisekė. Mums ten teko tenkintis olandų Heineken'u.

                  O amerikoniškas sysiukas atrodo kaip jau kartą kažkieno gertas...

                  Beje, ar jau gėrei pačios skysčiausios pasaulyje amerikoniškos kavos? (Yra ir decaf...)
                  Dar ne, bet alaus ragavau - atsiduoda vandeniu
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    jo nebuciau as lietuvis jei tau dabar nepavideciau



                    a siaip gal galetum labiau apie new yorka papasakoti aisq jeigu yra ka pasakoti kuris pastatas in NY gyvai atrodo ispudingiausiai ir panasiai .....











                    VISUR GERAI KUR MUSU NERA

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Parašė jozik
                      jo nebuciau as lietuvis jei tau dabar nepavideciau



                      a siaip gal galetum labiau apie new yorka papasakoti aisq jeigu yra ka pasakoti kuris pastatas in NY gyvai atrodo ispudingiausiai ir panasiai .....











                      VISUR GERAI KUR MUSU NERA
                      Laba, nepyk, kad taip užtrukau



                      Ką ten pripasakosi. Nusileidom - visur baisu, apleista. Įsėdom į metro - vien juodžiai. Bent trys pasidomėjo, iš kur vykstam su tiek lagaminų Išlipom iš metro - Manhetenas. Pilna žmonių, visi skuba. Pilna taksi, lekia per sankryžas nežiūrėdami. Keliai sužymėti kažkokiais nekokybiškais dažais, aplink aukšti pastatai. Beveik kas antras apleistas. Autobusų stoty vien juodžiai. Visi skuba. Prie vartų eilės žmonių, sutikau lietuvių, kurie skrido tuo pačiu reisu, bet į stotį keliavo taksi. Ir viskas
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        jo nu vaizdas jau tikrai nekoks



                        gero darbo laukiam daugiau photo, ir galetum parodyti ne vien dangoraizius ar panasiai geriau parodytum ir tuos bomzinus, nigerius , tvanku didmiesciu pulsa !

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #13
                          Nu gal ir persūdžiau, bet kad žinok daugmaž taip ir yra
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            niu gražu gražu



                            Daugiau Mantai tokių fotkių

                            Comment


                              #15
                              Sveikas, Mantai!



                              Visokeriopos sekmes tau statuose, o ypac su darbais beje, kai buvai klp pasakojai, kad ir tavo sesuo ten darbuojas, tai va...norejau paklaust ar tai nesudare sunkumu del vizos gavimo,a?

                              Comment


                                #16
                                Parašė Rokas
                                Sveikas, Mantai!



                                Visokeriopos sekmes tau statuose, o ypac su darbais beje, kai buvai klp pasakojai, kad ir tavo sesuo ten darbuojas, tai va...norejau paklaust ar tai nesudare sunkumu del vizos gavimo,a?
                                Nu prikibo, bet įtikinau, kad tai ne mano sesuo kreipėsi dėl vizos
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Labas Mantai,



                                  SUPER NUOTRAUKOS!

                                  Comment


                                    #18
                                    Aciu Mantai, grazios foto. Ypatingai man patinka sita (joje vienas is mano megiamiausiu dangoraiziu):







                                    Hm... nelabai koks vaizdelis:





                                    Siaip tai daug zmoniu ir toliau keliasi i privacius namus priemiesciuose ir as su jais sutinku. Daug geriau gyventi nuosavame name (ypatingai jei jis geroje vietoje ir netoli centro), o ne daugiabutyje (nepulkit manes del to baisiai )

                                    Comment


                                      #19
                                      @Edd Ačiū Beje, su tais privačiais namais taip pat kaip su viešuoju transportu
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        @John: As turiu omeny nelabai toli uz miesto, o pvz. miesto ribose. Yra tokiu vietu, kur statomi privaciu namu gyvenamieji rajonai, kurie yra vos 7 km nuo centro ir kur vazineja kokie nors autobusai, nors geriau aisku vaziuoti masina. Tramvajaus i tokius rajonus niekas neves turbut , bet vistiek imho geriau gyventi tokiam nuosavame name.



                                        O siaip tai as manau, kad geriausia gyventi kur nors senamiestyje, bet nepagrindinese gatvese, o atokiau pvz. Uzupyje visai nieko butu .

                                        Comment

                                        Working...
                                        X