Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TH. Pataja / Pattaya

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    TH. Pataja / Pattaya

    Panašu, kad laiko ir pinigų Kinijai ir Japonijai pritrūko Bet tai ne esmė. gal kamnors kitam arba tau pačiam kadanors pavyks ten pakliūti, nes ten tikrai yra į ką pažiūrėt Aš jau nekalbu apie Tokiją ir Pekiną

    Beje, ačiū už serijas
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    #2
    Na, ačiū už nerealiai temas Manau, susidariau tam tikrą vaizdą apie tą regioną.

    P.S. O Kambodžoj nebuvot?
    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

    Comment


      #3
      Visos dalys labai patiko, o si savotiskai idomi dalis. Gaila kad jau cia buvo paskutine dalis.

      Dekui
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #4
        Parašė John
        Kelione pamazu arteja i pabaiga. Nors nuo to monento, kai isvykome i KL turime dar apie 10 dienu, taciau 2 ju praleisime autobuse, keliaudami i Bankoka. Ispudziai tikrai nekokie. Pietini Tailanda (kur atsidureme is Malaizijos) galima apibudinti vienu zodziu - g**dys. Nors akivaizdus spartaus salies vystymosi pozymiai ir keliuose pilna nauju pick-up'u (kitokio tipo masinu Tailando keliuose nelabai ir pamatysime), taciau skurdas ir purvas taip pat visur ...
        geros foto
        koks fotoparatas?
        Paskutinis taisė 99; 2007.01.20, 09:43. Priežastis: aparatą galima matyti vartotojo apraše ;)

        Comment


          #5
          Parašė John
          11.
          Pilna ir tokiu vaizdeliu (tas individas desineje NERA tai, kuo apsimeta)
          Nebutum pasakęs, kad tai ne mergina, tai ir nebuciau pastebėjęs . Gal tik kojos išduoda.
          Ačiū už reportažą.

          Bristol
          Cambridge nuo vandens
          Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
          Senasis Chester
          Manchester
          Cambridge senamiestis
          Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
          Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
          Liverpulio Katedros

          Comment


            #6
            Ir aš gal kada nors prisiruošiu sudėti savo nuotraukas iš čia, nes kažką turiu .

            Mano patirtis tai tokia, kad daugiausia turistų ten būtent iš Rusijos, didžioji dauguma net gi, vizualiai. Mane patį mažiausiai du-tris kartus per mano neilgą viešnagę Pattayoje tie patys rusai buvo užkalbinę rusiškai belaukiant maisto ar pan. ir atsakius, kad nesuprantu ką jie šneka angliškai baisingai nustebdavo. Ne kartą teko pasijausti lyg kokiam nors Rusijos mieste, kai aplinkui neskaitant personalo ar gatvės prekiautojų nieko be rusų nėra ir viena kalba, kuri skamba aplink - rusų.

            Phukete taip pat labai labai labai daug rusų, bet juos ten šiek tiek atskiedžia daugybė turistų iš visur kitur, kai Pattaya vos ne kaip kokia mažoji Rusija Tailande.

            Comment


              #7
              Man siemet irgi teko keleta dienu pabuti Patajoje, lygiai taip pat neigiamai nustebino tas faktas, kad pasijauti kaip Rusijoje. Erzino tas, kad daznai tie pilieciai net nesusimasto, kad yra uzsienyje, ir mano, kad visi kiti aplink irgi turi kalbeti rusiskai . Kiek kartu pvz. vaziuojant tuo atviru taksu (baht-bus) iseda ir kreipiasi i tave rusiskai, klausdami kur sitas taksas vezha. Nezinau, ar mano tipazas labai rusiskas, bet kai budavo nuotaika atsakydavau, kai tingedavau - spoksodavau i viena taska, apsimesdamas, kad nesuprantu. Tada jie sutrikdavo ir tarpusavyje pradedavo spelioti, is kur sitas keistuolis, nekalbantis rusiskai

              O siaip bunant Patajoj atradau sala Ko Larn - apie 1,5 val. kelio kateriuku nuo Patajos Bali Hai prieplaukos, bet toje saloje yra keletas tu "rojaus" papludimiu - su permatomu vandeniu, balto smeliu dugnu ir pan. "atvirutine egzotika". Kadangi i sia sala dauguma atvyksta day-tripams, o paskutinis kateris atgal i Pataja yra 6 val, po sesiu tampa labai ramu, tuscia ir miela.. naktinio gyvenimo praktiskai nera, isskyrus keleta kavinukiu.. Zodziu, kaifas pabegti nuo crazy walking streeto surmulio.. Cia va vieno, kaip supratau, expato naudingas webas apie ta nediduke sala. Zodziu, jei nera galimybes lekti i koki Ko Samui, Ko Phi Phi ar Phuketa, ir reikia kazko grazaus bet netoli BKK, labai rekomenduoju!

              Comment


                #8
                Na, gal ta zodi "neigiamai" per drasiai pavartojau. Turejau omenyje, kazkaip ne itin suzavejo, kad aplinka darosi tokia labai homogeniska ir "i vienus vartus", t.y. vieni kazkurie pradeda dominuoti. Ko gero irgi neypac patiktu, jei dauguma turistu butu kokie nors norvegai ar australai, ir elgtusi irgi taip pat "ignorant", kaip tie mano pamineti pvz. su rusais ilipanciais i taksi ir pan. Nors cia smulkmenos aisku. Bendro pasibuvimo ispudzio tenai negadina.. juokinga, kad vietinis naktinis gyvenimas irgi pradeda orientuotis i juos ir vaiksciojant tuo paciu walking street jau chebra bruka skrajutes su "hot russian girl dancing" .

                Comment


                  #9
                  Kodel butent japonai nuderina visas geriausias paneles?

                  Comment


                    #10
                    Tai taip gaunasi, kad japonai savo tarakoniškas kojytes pakiša
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment

                    Working...
                    X