Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SE. Stokholmas / Stockholm

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Silber418 turiu klausimą tau. Turbūt jau ne pirmą kartą to klausiu, tai sorry, jei ką. Ir, please, nepriimk asmeniškai. Kodėl, kaip suprantu, gyvendamas Švedijoje absoliučiai niekada nededi jokių savo darytų foto/video ir tik sharini kažkieno kito kontentą? Ir kodėl kartu su savo foto/video nepadarai įdomių reportažų su komentarais, o tik peistini šabloniškus ir nieko nesakančius ir nerodančius copy/paste aprašymus? Taip gaunasi, kad aš į forumą patalpinu daugiau savo darytų vaizdų ir įspūdžių iš Švedijos, apsilankydamas ten kartą ar porą kartų per metus, negu tu ten gyvendamas jau n metų. No offence, bet visgi smalsu.

    Comment


      Man taip labiau patinka ir įpratau pasidalinti bendrine informacija, kurią prisimenu arba sužinau. Esu publikavęs ir savų reportažų.
      Paskutinis taisė Silber418; 2024.02.15, 20:48.

      Comment


        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
        Man taip labiau patinka ir įpratau pasidalinti bendrine informacija, kurią prisimenu arba sužinau. Esu publikavęs ir savų reportažų.
        Fair enough. Bet manau ne man vienam yra kokius 100 kartų įdomiau matyti pačių forumerių sukurtą turinį (foto+įspūdžius), o ne copy/paste kažkieno kito turinį iš interneto.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Fair enough. Bet manau ne man vienam yra kokius 100 kartų įdomiau matyti pačių forumerių sukurtą turinį (foto+įspūdžius), o ne copy/paste kažkieno kito turinį iš interneto.
          Suprantu ir vertinu originalų turinį publikuojančiųjų pastangas. Dėkoju už įkvėpimą. Neatsisakau galimybių papildyti forumo turinį savo reportažais. Kaip minėjau, publikavau ir savo turinio anksčiau, bet labiau mėgstu pasidalinti atrasta informacija (ypač projektų temose).
          Paskutinis taisė Silber418; 2024.02.15, 22:29.

          Comment



            Kuriam län gyveni Silber418?

            Parašė John Rodyti pranešimą
            ...
            Taip gaunasi, kad aš į forumą patalpinu daugiau savo darytų vaizdų ir įspūdžių iš Švedijos, apsilankydamas ten kartą ar porą kartų per metus, negu tu ten gyvendamas jau n metų. No offence, bet visgi smalsu.
            Dažnai būni

            Comment

            Working...
            X