Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Lutonas / Luton

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    GB. Lutonas / Luton

    Sveiki, tai mano pirmi shootai is Lutono miesto kuriame dabar esu apsistojes.Miestas prilygsta kazkur Klaipedos dydziui, mieste labai daug babaju ir lenku. Britu, o tuo labiau Lietuviu labai mazai Miesto centras palyginus nedidelis, daug mazesnis uz Kauno senamiesti, cia palyginimui Geru ispudziu!

    Einame link babaju centro -Burry Park'o



    Burry Parkas



    Toliau pereiname veduka ir einame centro link.Matyti automagistrale A4


    Praeiname pramogu centra The Galaxy



    Cia prasideda miesto centras



    Shalutine gatvele, tokiu cia daug



    Prie Rotushes


    Rotushe



    Is centrines miesto gatves



    Pati gatve



    Dar viena gatvele


    Vel centrine gatve


    HSBC bankas



    Knygynas







    Grazus namukas



    Veliau bus daugiau
    Paskutinis taisė Neformalas; 2006.04.27, 02:30.
    Alternative

    #2
    Miestas šiek tiek primena Panevėžį Ačiū už kelionę!
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      draugas metus gyveno Lutone, tai sake, kas 5 baltas, o is tu kas 2 lenkas o visi kiti babajai ir juodieji Jam ziauriai nepatiko, cia tik grazioji dalis nufotkinta, Neformalas nufotkink High town road Nusikalstamumas ziaurus!

      Comment


        #4
        beje to pramogu centro Galaxy, nakti reklamos trys raides nedega (bent jau pries metus)

        Comment


          #5
          Labai ačiū už nuotraukas. Turiu Lutone kelis draugus, įspūdžiai jų panašūs kaip ir tavo Deja ten dar neteko būti, todėl buvo labai įdomu.
          Šiaip pažįstami pasakojo, kad ten lietuvių nėra taip jau ir mažai dėl ten esančio universiteto, kuris yra populiariausias universitetas lietuvių Anglijoje tarpe...
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #6
            Dėkui, Neformalai, tipiški angliški vaizdai Aišku "riebioji" dalis liko už kadro

            Mano vienas neitin išprusęs pažįstamas buvo šventai įsitikinęs, kad "babajai" tai tokia pat tautybė kaip indai ar pakistaniečiai
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              #7
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                #8
                Mano kukliomis žiniomis, babajai yra daugiau odos spalva, o ne tautybė
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Parašė John
                  Del indu sutinku, bet kodel nori isskirti pakistaniecius?
                  Neišskiriu- būtent jie dažniausiai ir būna taip vadinami. Nors prie "babajų" neretai būna priskiriami ir sikchai ir kokie nors gurkai.
                  Turėjau omeny, kad mano prietelis manė, kad "babajus" yra tautybė
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    #10
                    Taip yra aerouostas, kai ji pastate miestas labai issiplete.Tomkis, as High Towne gyvenau, tai nera ten taip baisu, neskaitant kad musu kaimyno langus isdauze



                    Papildymas

                    Zvilgsnis atgal



                    Pub' as



                    Pilaite



                    Kita gatvele



                    Aikstele



                    Vienas is iejimu i centrine miesto parduotuviu aleja



                    Lutono Baznycia.Graziausias pastatas mano manymu.Jos teritorijoje islikusios senovines kapavietes.






                    Paskutinis taisė Neformalas; 2006.05.03, 20:11.
                    Alternative

                    Comment


                      #11
                      Kitam puslapyje bus daugiau
                      Alternative

                      Comment


                        #12
                        Tad laukiame kito puslapio
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Cia rasau kad kitas puslapis greiciau persiverstu, ir kad greiciau sulauktau daugiau nuotrauku Tai aciu uz nuotraukas.
                          Beje baznycia labai grazi
                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                          Comment


                            #14
                            siaip neatrodytu, kad nusikalstamumas ten toks didelis ir atrodo kurkas geriau nei musu koks stoties rajonas (t.y nepalyginamai geriau)
                            Beje ar babajam priskiriami arabai? Nes apie juos esu nekokios nuomones.

                            Comment


                              #15
                              As manau kad buna ir grazesniu vietu
                              :buksvx:

                              Comment


                                #16
                                na kad buna tikrai tikiu , bet prisimerkus galima pamanyt, kad tai pakankamai padorus ir tvarkingas miestukas.

                                Comment


                                  #17
                                  Tiems kas galvoja, kad Lutonas labai žiaurus miestas pasakysiu tokį dalyką - tai tik kalbos. Niekuo nesiskiria nuo Panevėžio ar Kauno. Visur pasitaiko neramumų, bet tikrai nėra taip kad negalėtum ramiai gyvent

                                  Comment


                                    #18
                                    Taip puslapis ir nepersivertė...

                                    Comment

                                    Working...
                                    X