Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija/Lt United

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    visus eurovizijos dalyvius pamatyt ir įvertint galite eurovision.tv

    Comment


      aciu

      Comment


        „LT United“ išvyksta į Graikiją

        http://whatson.delfi.lt/news/music/a...php?id=9480745
        Na ką, beliek sekmės palinkėti
        "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

        Comment


          Pirmoji LT_United repeticija kuri vyko kažkur prieš valandą:
          http://www.esctoday.com/multimedia/g...5a96e54a032b53
          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

          Comment


            Kazkokia keista ta simetine Eurovizijos scena...
            :geria: Už Lietuvą!!

            Comment


              Man ji taip pat nepatinka, pernai Kijevo scena buvo nereali, siūličiau paskaityti šią naujieną: http://www.esctoday.com/news/read/6091
              "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

              Comment


                Na ką, rytoj didysis pasirodymas. 22h per Lietuvos televiziją
                "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                Comment


                  Parašė Montezauras_klp
                  Na ką, rytoj didysis pasirodymas. 22h per Lietuvos televiziją
                  Būtinai žiūrėsim
                  Westside is the best ! :jura:

                  Comment


                    ...ir sirgsim. Ot butu dziaugsmo, jei patektumem i kita tura
                    :geria: Už Lietuvą!!

                    Comment


                      Manau į finalą turėtume patekt, nors daug abejonių, vat kad panelė "superstar" Silvia Night (Islandija) pateks. beveik net neabejoju
                      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                      Comment


                        man ji ziauriai patinka, tik kad Lietuvoj jos humoras nelabai buvo suprastas
                        :geria: Už Lietuvą!!

                        Comment


                          Nezinau, cia gal prie juoku temos reiketu det, bet apie musu "nugaletojus" gavau toki emaila

                          Čia apie Euroviziją - anglų pirmas įspūdis apie musu daina )))
                          Nu aš čia gal biški ne į temą, bet kodėl mes save vadiname sasiskomis? Juk
                          iš anglų kalbos į lietuvių išvertę "weeners" (o būtent taip mūsų
                          dainininkai taria angliškai "nugalėtojai") gauname "dešrelės" arba
                          paprastai - sasiskos. reikia labai gerai mokėti ištarti trumpąjį "i" po
                          dvigubos v, kas lietuviams nepavyksta (Mikutavičiui - šiek tiek), nes tokia
                          mūsų tarties savybė: jei trumpasis "i" pakliūna po kirčiu, jis automatiškai
                          pailgėja. Čia, aišku, negražu, bet mano draugė iš Anglijos labai juokėsi,
                          klausydama lietuvių, kaip jie tą mūsų "pergalės" dainą dainuoja, ir klausė,
                          kodėl mes norime pasivadinti Europos dešrelėmis". Aš atsakiau, kad tokių
                          dešrelių yra pirkti Maxi moj, tik vadinasi trumpiau "Eurodešrelės", ir taip
                          mes norime padėti mūsų produkcijai užkairiauti užsienio rinką.
                          _________________

                          Po to internete susiradau slengo žodyne ka tas žodis "Weener" reiškia

                          weener

                          noun 1. the penis, especially a small one. 2. a man with a small penis. 3. a
                          sausage. Also, weenie. [from German wiener(wurst) Vienna (sausage); influenced
                          by wee small]

                          Comment


                            Nežiūrėsiu nei "sasiskinų united" pasirodymo, nei kitų flegmų...

                            Comment


                              Tikėkimes, kad jie susitvarkys
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Prajuokinai minjey
                                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                Comment


                                  Parašė minjey
                                  Nezinau, cia gal prie juoku temos reiketu det, bet apie musu "nugaletojus" gavau toki emaila

                                  Čia apie Euroviziją - anglų pirmas įspūdis apie musu daina )))
                                  Nu aš čia gal biški ne į temą, bet kodėl mes save vadiname sasiskomis? Juk
                                  iš anglų kalbos į lietuvių išvertę "weeners" (o būtent taip mūsų
                                  dainininkai taria angliškai "nugalėtojai") gauname "dešrelės" arba
                                  paprastai - sasiskos. reikia labai gerai mokėti ištarti trumpąjį "i" po
                                  dvigubos v, kas lietuviams nepavyksta (Mikutavičiui - šiek tiek), nes tokia
                                  mūsų tarties savybė: jei trumpasis "i" pakliūna po kirčiu, jis automatiškai
                                  pailgėja. Čia, aišku, negražu, bet mano draugė iš Anglijos labai juokėsi,
                                  klausydama lietuvių, kaip jie tą mūsų "pergalės" dainą dainuoja, ir klausė,
                                  kodėl mes norime pasivadinti Europos dešrelėmis". Aš atsakiau, kad tokių
                                  dešrelių yra pirkti Maxi moj, tik vadinasi trumpiau "Eurodešrelės", ir taip
                                  mes norime padėti mūsų produkcijai užkairiauti užsienio rinką.
                                  _________________

                                  Po to internete susiradau slengo žodyne ka tas žodis "Weener" reiškia

                                  weener

                                  noun 1. the penis, especially a small one. 2. a man with a small penis. 3. a
                                  sausage. Also, weenie. [from German wiener(wurst) Vienna (sausage); influenced
                                  by wee small]
                                  Gal ir blogai ištaria w, bet visoj dainoj tik Samas ištarią ilgąją y (kaip weener). Dar naiviai tikiuosi, kad Samo dalis bus kaip nors kardinaliai pakeista arba tiesiog pašalinta
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Parašė Mantaz
                                    Gal ir blogai ištaria w, bet visoj dainoj tik Samas ištarią ilgąją y (kaip weener). Dar naiviai tikiuosi, kad Samo dalis bus kaip nors kardinaliai pakeista arba tiesiog pašalinta
                                    Be to, Samas taria ne weeners, bet vyners, t.y. "v", o ne "w"

                                    Comment


                                      Vy ar the vyners of eurovyžn
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė Mantaz
                                        Vy ar the vyners of eurovyžn
                                        Samas taip ir "dainuoja".

                                        Comment


                                          Parašė kaunaz
                                          Samas taip ir "dainuoja".
                                          O ką, manai, aš cituoju?
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X