Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Anot Y.Svetz prasidėjo prekybos procesas po įstatymo prieš TikTok priėmimo Atstovų rūmuose ir bandymo prastumti Senate. Yra numatyta galimybė, kad TikTok galės veikti jei jį valdys ne kiniečiai. Dabar jo vertė atseit ~358 mljrd. ir atsirado idėja jį nupirkti ir tai siejasi su Trumpu.
    Trumpo pozicija keitėsi per 1 naktį kai išvakarėse pas jį atvyko vienas jo remėjas kuris turi įimerkęs mljrd į TikTok
    Make Trump Reach Again - MTRA https://www.youtube.com/watch?v=5hVQ...BD%D0%B0%D0%BB
    Tai atseit šio įstatymo priėmimas Senate gali būti iškeistas į pagalbą Ukrainai kiek kitokia forma per LandLease įstatymą, bet šiuo metu tai iš esmės nesvarbu. Ir ne veltui atsirado tokia iniciatyva:
    House Speaker Mike Johnson expects the upcoming Ukraine aid bill to pass with Democratic votes and suggests that aid to Ukraine and Israel could be split. He said he expects this to happen using a "suspension calendar" process to overcome GOP opposition.
    https://twitter.com/NOELreports/stat...29116046454820
    Paskutinis taisė Arunasx; 2024.03.16, 07:48.
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

    Comment



      Aš bijau, kad tas išlindęs Johnson(Trumpo) pasiūlymas Ukrainai teikti pagalba lend-lease principu gali būti ne kas kita, kaip tik mėginimas dar labiau užtempti laiką, kitaip kodėl jie to įstatymo nepateikinėjo priieš 4 mėnesius. Dabar gali būti, kad tą įstatymą svarstys dar 4 mėnesius, po kurių vėl paaiškės, kad Trumpas jam nepritaria ir viskas pastrigs, kaip buvo su susitarimu dėl sienos kai po kelių mėnesių derinimų Trumpas jį sužlugdė, o Ukrainai tai gali reikšti katastrofiškus padarinius. Mano supratimu geriausias variantas būtų jeigu atstovų rūmams kažkaip pavyktų apeiti Johnsoną (Trumpą), yra ten kažkoks būdas kuris beveik niekada nebuvo naudotas.

      Comment


        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
        Anot Y.Svetz prasidėjo prekybos procesas po įstatymo prieš TikTok priėmimo Atstovų rūmuose ir bandymo prastumti Senate. Yra numatyta galimybė, kad TikTok galės veikti jei jį valdys ne kiniečiai. Dabar jo vertė atseit ~358 mljrd. ir atsirado idėja jį nupirkti ir tai siejasi su Trumpu.
        Trumpo pozicija keitėsi per 1 naktį kai išvakarėse pas jį atvyko vienas jo remėjas kuris turi įimerkęs mljrd į TikTok
        Make Trump Reach Again - MTRA https://www.youtube.com/watch?v=5hVQ...BD%D0%B0%D0%BB
        Tai atseit šio įstatymo priėmimas Senate gali būti iškeistas į pagalbą Ukrainai kiek kitokia forma per LandLease įstatymą, bet šiuo metu tai iš esmės nesvarbu. Ir ne veltui atsirado tokia iniciatyva:
        https://twitter.com/NOELreports/stat...29116046454820
        Klausiau ir aš, bet niekaip nesupratau, kodėl laikoma, kad TikTok pardavimas amerikonams yra garantuotas. O kas jei kinai nesutiks parduoti? Negalės veikti JAV, sutinku, stiprus motyvas. Bet jei per TikTok kinų valdžia vykdo kažkokias operacijas, vadinasi ji kompaniją iš dalies kontroliuoja. Lieps neparduoti ir viskas.

        Comment


          Apie rinkimus JAV 4 minutės nuo 19min. iki 23 min: https://youtu.be/xKp9YQ5oYKM?t=1100
          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
            t .
            Tu nesupranti, bidonas išsigandęs o trumpas drąsus. Ir nors jis sako, kad neduos pinigų Ukrainai, iš tikrųjų jis tik taip sako, o darys tikrai kitaip

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
              Trumpas ją blokuoja ir čia nėra jokių kitokių to fakto interpretacijų.
              Jei tai atrodo kaip antis, plaukia kaip antis, ir kvaksi kaip antis, tai turbūt NĖRA antis.

              Comment


                Parašė neamos Rodyti pranešimą

                Tu nesupranti, bidonas išsigandęs o trumpas drąsus. Ir nors jis sako, kad neduos pinigų Ukrainai, iš tikrųjų jis tik taip sako, o darys tikrai kitaip
                Sure? Proof
                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                  Tavo tam straipsnyje rašo, kad pagal įstatymus Baidenas lyg ir galėtų siųsti Ukrainai ginklų už 500 mln. USD per metus, kuriuos US armija laiko pertekliniais ir nereikalingais pačiai armijai. Problema ta, kad jokio ginklų pertekliaus nėra ir net jei būtų - 500 mln. USD yra šūdas ir niekas palyginti su Trumpo blokuojamu 60 mlrd. USD vertės paketu. Tu ištraukei kažkokį straipsnį, kuriame rašoma, kad Baidenas lyg ir galėtų mėginti apeidinėti tuos įstatymus - t.y. tiesiogiai duoti trumpistams įrankį skelbti jam apkaltą, kurią jie jam ir taip mėgina skelbti net ne dėl įstatymų pažeidinėjimo, o remiantis rusų agentų pateikta melaginga informacija. Aš suprantu, kad google yra visko, galima net išgooglint pasiūlymą Baidenui apeidinėti įstatymus ir tai pateikti kaip kad 'matot, Baidenas nesiunčia ginklų Ukrainai, kaip ir Trumpas - tai abu blogi, bet Trumpas geras, nes neprognozuojamas'. Bet tai vis tiek nekeičia fakto - Baidenas nori Ukrainai siųsti gyvybiškai jai svarbią 60 mlrd. USD vertės ginkluotę, o Trumpas ją blokuoja ir čia nėra jokių kitokių to fakto interpretacijų.
                  Kokia tai informacija? Kadangi jau ne kartą demokratų vadinama rusų dezinformacija pasirodė esanti tikra informacija, iškart abejonių atsiranda

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Kokia tai informacija? Kadangi jau ne kartą demokratų vadinama rusų dezinformacija pasirodė esanti tikra informacija, iškart abejonių atsiranda
                    Patikėk tikrai Bidenui bandė apkaltą surengti ruso Smirnov fake info.
                    Jei tingi pats paieškoti https://www.forbes.com/sites/mollybo...osecutors-say/
                    Paskutinis taisė Arunasx; 2024.03.17, 12:15.
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                    Comment


                      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą

                      Sure? Proof

                      Ok, prikabinu

                      Pavaizduota: kietas, drąsus trumpas
                      bijantis, ji gerbiantis putinas

                      ​​​​​
                      Attached Files

                      Comment


                        Parašė neamos Rodyti pranešimą


                        Ok, prikabinu

                        Pavaizduota: kietas, drąsus trumpas
                        bijantis, ji gerbiantis putinas

                        ​​​​​
                        Donald Trump has flown three B52 bombers into Ukrainian airspace as a warning to Russian president Vladimir Putin.

                        The B-52H stratofortress bombers swooped along the border of the Russian-occupied Crimean peninsula in a clear show of strength before flying close to areas under the control of Kremlin-backed separatists.

                        The bombers, which are capable of carrying nuclear weapons, took off from RAF Fairfold in Gloucestershire, UK.

                        The U.S. isn't planning a military operation to help its citizens leave Ukraine, President Biden says, and they should do so on their own. "American citizens should leave now," Biden said as Russia amasses a military force around its neighbor.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą


                          https://www.bbc.com/news/world-europe-68533351

                          Donald Trump will not fund Ukraine's fight against Russia's invasion if he is elected US president again, Hungarian PM Viktor Orban has said.
                          "He will not give a penny in the Ukraine-Russia war. That is why the war will end," the conservative premier said after meeting Mr Trump in Florida.
                          The former US president has pledged to end the war "within 24 hours" if elected - but provided no details.

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Trump told golfer John Daly that he threatened Putin with 'hitting Moscow'
                            Paskutinis taisė digital; 2024.03.17, 13:20. Priežastis: pridėtas pavadinimas

                            Comment


                              Aš turiu kelis klausimus pro-Trumpiesiams

                              1. Koki šlamšta jūs rūkote (ar įkvepiat toksiškas medžiagas) kad paskui haliucionuojate ir tokias nesamonęs rašot?
                              2. Kodėl turite pasitikėjima šiuo žmogumi kuris (bei jo draugai ir sąjungininkai) skleidžia anti-Ukrainietiškas pažiūras, kaip Orbanas, Muskovičius ar dar kiti. Reikia prisiminti Orbano pasisakyma kad ponas trumpasis neduos Ukrainai jokios paramos, ir tai matosi kadangi respublikonai blokuoja įvairias paramas, netgi pasienio kontrolę, dėl kurio trumpasis nudžiūgo.
                              3. Jeigu Trumpasis bus išrinktas į prezidentus ir jis niekaip nepagelbės Ukrainos, ar prisipažinsite budami neteisingi? (Aš prisipažinsiu kad buvau neteisus, jeigu Trumpo dėka Ukraina laimės karą.)
                              Paskutinis taisė Deus; Vakar, 17:14.

                              Comment


                                Parašė Deus Rodyti pranešimą
                                Aš turiu kelis klausimus pro-Trumpiesiams

                                1. Koki šlamšta jūs rūkote (ar įkvepiat toksiškas medžiagas) kad paskui haliucionuojate ir tokias nesamonęs rašot?
                                2. Kodėl turite pasitikėjima šiuo žmogumi kuris (bei jo draugai ir sąjungininkai) skleidžia anti-Ukrainietiškas pažiūras, kaip Orbanas, Muskovičius ar dar kiti. Reikia prisiminti Orbano pasisakyma kad ponas trumpasis neduos Ukrainai jokios paramos, ir tai matosi kadangi respublikonai blokuoja įvairias paramas, netgi pasienio kontrolę, dėl kurio trumpasis nudžiūgo.
                                3. Jeigu Trumpasis bus išrinktas į prezidentus ir jis niekaip nepagelbės Ukrainos, ar prisipažinsite budami neteisingi? (Aš prisipažinsiu kad buvau neteisus, jeigu Trumpo dėka Ukraina laimės karą.)
                                Niekas to Trumpo nedievina, kad blokuoja paramą dėl asmeninių politinių sumetimų, tai vienareikšmiškai blogai, bet kiek pamenu tie blokavimai prieš kiekvienus rinkimus vykdamo, tik nelabai ką tai domino už JAV ribų. Beje, balsuoja ne vienas Trumpas, tiksliau jis iš vis net nebalsuoja, o 219 respublikonų ir 213 demokratų. Taip pat tai nekeičia ir to fakto, kad Bidenas ir be respublikonų gali Ukrainai duoti ginklų, kurių neduoda, o naikintuvų ar toliašaudės artilerijos net ir planuose nėra duoti. Tai truputį juokingai atrodo tos pro-bidenistų kalbos, koks neva Trumpas silpnas ir bijo Putino, o Bidenas vanagas, kuris nesugebėjo nei užkirsti kelio karui, nei dabar turi ryžto Ukrainos pergalei.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Niekas to Trumpo nedievina
                                  Jau apie tai rašiau - anti trumpistai būtinai nori, kad tu būtum prieš Trumpą (labai geras pavyzdys Eidvis). T.y. pagal juos negalima būti nei už, nei prieš, tu privalai pasirinkti pusę.

                                  Comment



                                    Kur aš taip rašiau? Aš sutinku, kad gali būti žmonių, kurie būtų 'nei už, nei prieš', tai reiškia, kad jie turėtų Trumpą vienais klausimais palaikyti, kitais klausimais kritikuoti, tik tokių aš nelabai sutikau. Jei žmogus gina bet kokią Trumpo poziciją ir bet kam sugalvoja pateisinimą, whataboutizmą, ar 'būna ir blogiau' paaiškinimą - tai kaip kitaip tuos žmones vadinti, jei ne trumpistais.

                                    Comment


                                      Tai kad forume būtent daugiau "anti trumpistų", kurie visus, kurie nors kažką teigiamo ar neneigiamo parašo apie Trumpą pavadina trumpistais. Labai geras pavyzdys kaip šiandien reaguojama į Darius555 tekstus - iš karto pasipila reikalavimai pasiaiškinti ir išvadinama "pro-Trumpiesiams" - https://www.miestai.net/forumas/foru...75#post2117875

                                      Comment


                                        Aš nesu nei prieš/už Baideną, nei prieš/už Trumpą. Jeigu dėl Trumpo, Ukraina laimėtų ir susigrąžintu visas savo teritorijas, tada valio (tas pats galioja Baidenui)

                                        Man yra nesvarbu jų vidinės politikos pėštynės, bet jų užsienio politika, dėl to man Trumpo bei jo draugelių pasisakymai ar apie Ukraina, ar apie NATO, manes neramina. Kiek girdėjas jo pasisakymus, man nėra keista kad pro-ukrainietiškos nuomonės žmonėms jis yra antikristas.

                                        Todėl ir norisi pasiaiškinimo, nors ir su kažkiek pašaipos iš mano pusės

                                        Comment

                                        Working...
                                        X