Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    o kas tie "Vakarai"?
    San Franciskas

    Comment


      Na Helsinki ir Atėnose yra lidl Cola zero skardinese ir mažose buteliukuose, o Helsinki dar ir Fantos atitikmuo yra zero. Bet kitur surelių nėra.

      Comment


        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
        Na Helsinki ir Atėnose yra lidl Cola zero skardinese ir mažose buteliukuose, o Helsinki dar ir Fantos atitikmuo yra zero. Bet kitur surelių nėra.
        Sūrelių iš vis vakaruose nėra
        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          o kas tie "Vakarai"?
          Fokietija, Englija, Belgija, Austrija, Danija, Francūzija, Eirija, Italija, Olandija, Espanija.

          Comment


            Parašė booraz Rodyti pranešimą

            Sūrelių iš vis vakaruose nėra
            Jo, čia tarybinis dalykas visiškas, net Lenkijoje nėra. tik Suomijoje estiškus mačiau (Prizmoje, LIDL nėra).

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą

              Fokietija, Englija, Belgija, Austrija, Danija, Francūzija, Eirija, Italija, Olandija, Espanija.
              O Graikija, Kipras ir Suomija ne?

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                O Graikija, Kipras ir Suomija ne?
                Taip, aš negalutinį sąrašą pateikiau.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą

                  o kas tie "Vakarai"?
                  Visada yra pagalbininkas Google

                  https://en.wikipedia.org/wiki/Western_Europe

                  Comment


                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                    Visada yra pagalbininkas Google

                    https://en.wikipedia.org/wiki/Western_Europe
                    O tai čia pagal istorinę ar modernią definiciją reiktų vertinti? Blemba komplikuotai čia viskas gaunasi. Ar ne geriau būtų tiesiog konkretizuoti, kurias šalis nori palyginti?

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      O tai čia pagal istorinę ar modernią definiciją reiktų vertinti? Blemba komplikuotai čia viskas gaunasi. Ar ne geriau būtų tiesiog konkretizuoti, kurias šalis nori palyginti?
                      Gana čia visiems šiukšlinti forumą... Na pirmiausiai turėjau omenyje JK. Bet jei turi patirties kitų šalių Lidl parduotuvėse, pasidalink. Man kažkaip nerimtai atrodo tas prekių dinginėjimas.

                      Comment


                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                        Gana čia visiems šiukšlinti forumą... Na pirmiausiai turėjau omenyje JK. Bet jei turi patirties kitų šalių Lidl parduotuvėse, pasidalink. Man kažkaip nerimtai atrodo tas prekių dinginėjimas.
                        UK tiesą sakant nepamenu jokių prekių dinginėjimo, bet lyginti kažką prieš 5 metus su dabartimi būtų netinkama. Šiaip prekių dinginėjimai būna ir, pavyzdžiui, Rimi.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          UK tiesą sakant nepamenu jokių prekių dinginėjimo, bet lyginti kažką prieš 5 metus su dabartimi būtų netinkama. Šiaip prekių dinginėjimai būna ir, pavyzdžiui, Rimi.
                          Tai žinai, Rimi yra bent iš ko rinktis. O čia turi vienos rūšies prekę, ir tos nėra

                          Comment


                            Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                            Tai žinai, Rimi yra bent iš ko rinktis. O čia turi vienos rūšies prekę, ir tos nėra
                            tai vis dar isskirtinai tik i LIDL vaikstai?

                            Comment


                              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                              Tai žinai, Rimi yra bent iš ko rinktis. O čia turi vienos rūšies prekę, ir tos nėra
                              Kokios problemos? Nupirk kitoje parduotuvėje.

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                                Tai žinai, Rimi yra bent iš ko rinktis. O čia turi vienos rūšies prekę, ir tos nėra
                                Tai tame šo ir pakastas, kad nėra iš ko rinktis, jei kalbame apie panašios kokybės/sudėties prekę.

                                Comment


                                  "Vakarai" į rytus nuo Lietuvos yra "kolektyviniai Vakarai", tai į tą sąvoką ir Baltijos šalys matyt papuola.
                                  Pas mus "Vakarai" liaudyje, tai daugmaž už Oderio-Neisės ir Baltijos prasideda Nepasakyčiau, kad pas mus jau populiaru "Vakarais" priskirti ir Baltijos šalis. Nors ir ne Rytai, nebent kai kurie pesimistiškai kaip iš Pipedijos "mes ne Vakarai, o tikri Rytai".
                                  Paskutinis taisė PoDV; 2022.09.06, 21:24.

                                  Comment


                                    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                    Nepasakyčiau, kad pas mus jau populiaru "Vakarais" priskirti ir Baltijos šalis.
                                    O aš pasakyčiau - mano aplinkoje ir man pačiam (ir daug kam šiame forume) mes esame Vakarai.

                                    Comment


                                      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                      Jo, čia tarybinis dalykas visiškas, net Lenkijoje nėra. tik Suomijoje estiškus mačiau (Prizmoje, LIDL nėra).
                                      Keista, esu Vienoje pirkęs.
                                      Parašė John Rodyti pranešimą

                                      O Graikija, Kipras ir Suomija ne?
                                      Kad Graikija su Kipru net ne europos laiko juostoje
                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      O aš pasakyčiau - mano aplinkoje ir man pačiam (ir daug kam šiame forume) mes esame Vakarai.
                                      Pasaulio kontekste tai taip, bet europos kontekste tai ne.

                                      Comment


                                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                        Kad Graikija su Kipru net ne europos laiko juostoje
                                        … kartu su mumis

                                        Comment


                                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                          Jo, čia tarybinis dalykas visiškas, net Lenkijoje nėra. tik Suomijoje estiškus mačiau (Prizmoje, LIDL nėra).
                                          Ne, čia estai sssro laikais perėmė iš vengrų. Tada tie sūreliai atsirado Lietuvoj, Latvijoj, Rusijoj, Baltarusijoj... Sovietmečiu retai Lietuvoj pamatydavai parduotuvėse maždaug tokius, kaip Lukšių, o paskui išpopuliarėjo ir atsirado daug variantų.
                                          ПТН ПНХ
                                          «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                                          Comment

                                          Working...
                                          X