Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaunas 2005.09.17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė blitz
    Aš irgi laukiu įrodymų
    Kas teigia tas turi ir irodyti, o ne priesingai.

    Comment


      #62
      Tu teigi, kad Vilniaus naujamiestis turi aukštesnius pastatus. Taigi įrodyk
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #63
        Bet kokiu atveju, net jeigu Vilniaus naujamiesčio pastatai yra ir aukštesni, jų stilius mano akiai yra negražūs, tuo tarpu Kauno pastatai (pvz. kad ir Lietuvos Banko pastatas) yra vertingiausias Lietuvos architektūrinis palikimas po Vilniaus senamiesčio.
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #64
          Parašė blitz
          Tu teigi, kad Vilniaus naujamiestis turi aukštesnius pastatus. Taigi įrodyk
          Prasau


          Siaip tam paciam Vilniaus senamiestyje yra daugiau aukstesniu pastatu nei Kauno naujamiestyje, jei isrankiosim juos po viena is ivairiu vietu.

          Comment


            #65
            Pasigyncikim
            Alternative

            Comment


              #66
              Parašė Edd
              Prasau


              Siaip tam paciam Vilniaus senamiestyje yra daugiau aukstesniu pastatu nei Kauno naujamiestyje, jei isrankiosim juos po viena is ivairiu vietu.
              Dabar visai neturiu laiko, bet jei manai, kad triaukščiai Gedo prospekto pastatai (neskaitant neseniai pastatyto Novotelio) yra aukštesni už pastatus Kauno naujamiestyje tai tu labai klysti. Vienas iš daugelio Kauno naujamiesčio pastatų (liūto nuotrauka):



              Tokio aukščio pastatų yra daugybė.
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                #67
                Na taip, Kaune yra palyginti aukštų pastatų. Bėda ta, kad jie nesudaro normalaus perimetrinio užstatymo (kaip Rygoj pvz. ).
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  #68
                  blitz kad ir koks as buciau kauno patriotas dea turiu pripazinti kad aukstingumu mes esame nykstukai, palyginimui reiketu ideti nama vilniuje kauno g, kur dar pries pora matu ziojejo langu skyles o dabar man rodos irengti prabangus butai
                  פוניקולאַר

                  Comment


                    #69
                    Parašė blitz
                    Dabar visai neturiu laiko, bet jei manai, kad triaukščiai Gedo prospekto pastatai (neskaitant neseniai pastatyto Novotelio) yra aukštesni už pastatus Kauno naujamiestyje tai tu labai klysti.
                    Gedimino prospekte yra triju aukstu pastatu, bet ju yra maza dalis, o ir tie patys lyginant yra daznai gana ilgi ir masyvus. Kaip masyvaus triaukscio pastato pavyzdys galetu buti KGB muziejus Gedimino prospekte.

                    Keli pastatai Vilniuje savo forma (aukstumu ir siaurumu primenantys ta pastata, kurio nuotrauka idejai):




                    O cia yra turbut didziausi tokio tipo pastatu pavyzdziai Vilniuje:







                    O del architekturines vertes as nesiginciju ir pritariu, kad Kauno tarpukario architektura yra tikrai vertingesne.

                    Comment


                      #70
                      / Tie patys 3-5 aukštų namukai kaip ir Kaune.... Gal ir platesni, bet ne apie plotį kalbame.
                      Keletas liūto nuotraukų iš Kauno.....







                      Kaune tokių pastatų daugybė, pvz. paštas, tas mėlynas namas su vidiniu kiemu ir tt. ir tt.
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        #71
                        Parašė blitz
                        / Tie patys 3-5 aukštų namukai kaip ir Kaune.... Gal ir platesni, bet ne apie plotį kalbame.
                        Ne gal, ne gal o ryskiai platesni. Taip pat ismokstam skaiciuoti aukstus, na kad ir sitas lygtais turi 6 aukstus
                        http://img178.imageshack.us/img178/9177/img80064xh.jpg

                        O kitas ilgas jei skaiciuosim is galo turi 7 aukstus.

                        Beje, Gedimino pr. dalis, kurioje daugiausia triauksciu yra ne naujamiestyje.

                        Kalbam apie "big city feeling" ir pastatu auksti Vilniaus ir Kauno naujamiesciuose, tai prasau kelios nuotraukos is Vilniaus naujamiescio:
                        (c)John






                        (c) vilnius.lt/paveldas


                        (c)Romas:












                        (c) Mantaz:






                        (c) Edd:


                        (c)John:


                        (c)Geex:




                        (c)John:


                        Nuotraukos autorius nezinomas:

                        Comment


                          #72
                          Parašė blitz
                          Tokio aukščio pastatų yra daugybė.
                          Tikrai daugybe.

                          Comment


                            #73
                            Parašė Edd
                            Ne gal, ne gal o ryskiai platesni. Taip pat ismokstam skaiciuoti aukstus, na kad ir sitas lygtais turi 6 aukstus
                            http://img178.imageshack.us/img178/9177/img80064xh.jpg
                            Tas, kurį aš papostinau irgi turi šešis aukštus. Esmė ne tame, esmė tame, kad Kaune aukštų senų pastatų (4+ aukštai) yra ir yra nemažai. Netiki, nuvažiuok pats ir pasižiūrėk.
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              #74
                              Ziurint palyginimus vieno ir kito miesto, man Kaunas atrodo kaip perliukas, o Vilnius slykstoku pastatu miestas, jei nekalbant apie paskutiniu keliu metu statybas.

                              Comment


                                #75
                                Na nereikia. Vilniuje daug dailių pastatų, nors Rygai aišku neprilygsta nė iš tolo
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  #76
                                  Na, nežinau. Pasakysiu savo didžiai subjektyvią nuomonę - Vilniaus tokio paties ir didesnio aukštingumo pastatai manęs nežavi. Nėra sunkiai nusakomo "tikrumo", šiltumo jausmo, kai į juos žiūri. Visai kas kita- Kauno "smetonos". Žiūri į tokį, kad ir apsilaupiusį, pastatą ir matai, kad tik taip ir turi būti. Gal, jei būčiau gimęs ir augęs Vilniuje, atrodytų visiškai atvirkščiai. Bet taip jau yra, kad gimiau Kaune Savas vis arčiau kūno.
                                  Birth, school, METALLICA, death

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė blitz
                                    Tas, kurį aš papostinau irgi turi šešis aukštus. Esmė ne tame, esmė tame, kad Kaune aukštų senų pastatų (4+ aukštai) yra ir yra nemažai. Netiki, nuvažiuok pats ir pasižiūrėk.
                                    As tikrai neteigiu, kad Kaune nera 4+ aukstu pastatu. Kaune teko buti labai daug kartu, todel is karto jauciu kurie teiginiai yra teisingi, o kurie ne.

                                    Comment


                                      #78
                                      Tai ką tu teigi? Teigi, kad Vilniuje pastatai "aukštesni" ir papostini tuos pačius 4-6 aukštų namus, kokių pilna Kaune?
                                      Tuo tarpu aš teigiu, kad Vilniaus ir Kauno naujamiesčių aukštingumas yra panašus ir aš, deja, eilinį kartą esu teisus.
                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė blitz
                                        Tai ką tu teigi? Teigi, kad Vilniuje pastatai "aukštesni" ir papostini tuos pačius 4-6 aukštų namus, kokių pilna Kaune?
                                        Tuo tarpu aš teigiu, kad Vilniaus ir Kauno naujamiesčių aukštingumas yra panašus ir aš, deja, eilinį kartą esu teisus.
                                        Taip tu eilini karta teisus, Kauno naujamiestyje pastatai yra tokio pacio aukscio arba aukstesni. Kaip sakoma: "duok durniui kelia".

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Edd
                                          "duok durniui kelia".
                                          vistiek neras...
                                          Westside is the best ! :jura:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X