Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto programėlės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Ne nieko, aš neskubu.
    Click image for larger version

Name:	Screenshot_20230801-182435863.jpg
Views:	480
Size:	52,4 kB
ID:	2066261

    Comment


      #82

      Tik koks įdomus mėnesių skaičius. Net nelyginiai metai gaunasi. Bet matyt iki kažkurių sausio 1 d. skaičiuoja.

      Comment


        #83
        Parašė Horn Rodyti pranešimą

        Tik koks įdomus mėnesių skaičius. Net nelyginiai metai gaunasi. Bet matyt iki kažkurių sausio 1 d. skaičiuoja.
        Teisybės dėlei, tai aktyvavosi po poros minučių, bet pastaruoju metu kažkokia loterija vyksta ar pavyks aktyvuot bilietą...

        Comment


          #84
          Parašė Horn Rodyti pranešimą

          Tik koks įdomus mėnesių skaičius. Net nelyginiai metai gaunasi. Bet matyt iki kažkurių sausio 1 d. skaičiuoja.
          1970-01-01, data, nuo kurios skaičiuojasi Timestamp žymės, naudojamos programavime. Man irgi teko matyt šį "642 months". Panašu į programėlės klaidą - aktyvacijos data tampa 0 kažkur

          Comment


            #85
            Kažkaip dabar labai pradėjau bijoti su Trafi planuotis keliones nes dažnai jis rodo autobusus kurių nėra, arba dar blogiau, nerodo kurie yra ir jei žinodamas maršrutą kuriuo važiuoju nuvažiuoju per kažkur 25 minutes, tai Trafi kažkodėl man rodo 35-40min sukinėtis su kitais autobusais, kurie galimai dar gali ir neatvažiuoti.

            Comment


              #86
              Parašė Vilniaus gyventojas Rodyti pranešimą
              Kažkaip dabar labai pradėjau bijoti su Trafi planuotis keliones nes dažnai jis rodo autobusus kurių nėra, arba dar blogiau, nerodo kurie yra ir jei žinodamas maršrutą kuriuo važiuoju nuvažiuoju per kažkur 25 minutes, tai Trafi kažkodėl man rodo 35-40min sukinėtis su kitais autobusais, kurie galimai dar gali ir neatvažiuoti.
              Trafi man apskritai pastaruoju metu atrodo gana merdintis projektas. Prieš kokius penketą metų jie buvo gana garsūs, kalbėjo apie ambicijas užsienyje, bet pastaruoju metu plėtros nesimato. Jų appsas neseniai turėjo daug bugų, dabar lyg ir apsitvarkė, bet ir man susidomėjimo nekelia. Manau, kad Judu turėtų pradėti galvoti apie nuosavą programėlę su patogia el. bilietų sistema. Galbūt ir galvoja, turint omeny hipsterišką kontoros prigimtį.

              Comment


                #87
                Parašė eigh Rodyti pranešimą

                Trafi man apskritai pastaruoju metu atrodo gana merdintis projektas. Prieš kokius penketą metų jie buvo gana garsūs, kalbėjo apie ambicijas užsienyje, bet pastaruoju metu plėtros nesimato. Jų appsas neseniai turėjo daug bugų, dabar lyg ir apsitvarkė, bet ir man susidomėjimo nekelia. Manau, kad Judu turėtų pradėti galvoti apie nuosavą programėlę su patogia el. bilietų sistema. Galbūt ir galvoja, turint omeny hipsterišką kontoros prigimtį.
                O mTicket ne Judu dalykas?

                Comment


                  #88
                  Parašė Suolas Rodyti pranešimą

                  O mTicket ne Judu dalykas?
                  Judu, bet savo funkcionalumu ir išvaizda neprilygsta Trafi. Mažų mažiausia reikia iš esmės atnaujinti.

                  Comment


                    #89
                    Parašė Romas Rodyti pranešimą
                    Kažkokie patobulininai nutobulinimai.
                    Pabandžiau atsinaujinti programėlę ir nusipirkti builetų, tai nelabai nepavyko.
                    Telefonu kažką aiškina apie atsijungimus nuo WiFi. Paprasčiau nesinaudoti nejudančios meškos paslaugomis ir ieškoti alternatyvų.
                    m.Ticket dėl nesuvokiamų priežasčių reikalauja naudoti mobilų intiką, WiFi netoleruoja.
                    Ir tai tada, kai iš tikro perki apmokant ne per operatorių, bet kortele. Logikos NULIS
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                    Comment

                    Working...
                    X