Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TH. Bankokas / Bangkok

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    TH. Bankokas / Bangkok

    Keletas vaizdelių iš Bankoko (gal kas papildys dar?)

    Miesto panoramos



    Khao San Road - backpackerių hostelių ir t.t. gatvė



    China Town


    Centre



    Ir necentre... (sorry už offtopic) .

    #2
    Na iš visų robo siųstų man šis miestas blankiausiai ir skurdžiausiai pasirodė, nors galbūt tik nuotraukos tokios, o tikrovėje miestas visai gražus
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Sutinku, Mantaz. Man irgi sios pacio darytos nuotraukos, meginancios atspindeti Bankoka kaip "urbanizuota miesta" irgi kiek blankios. Galbut todel, kad bunant ten visa demesi patraukia sventyklos, valdovu rumai ir panasus dalykai, taigi modernus pastatai kazkaip nueina i antra plana... o ju miesto centre irgi yra, ir daug, ir graziu. Todel ir tikiuosi, kad kas nors papildys grazesniais vaizdeliais.

      Comment


        #4
        John, ir jei ne paslaptis, kame tie Bangkok pranasumai?


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #5
          Parašė John
          Tu privalumu yra pakankamai, o svarbiausias ju - naktinis gyvenimas, kuriam lygiu turbut nera visoje likusioje Azijoje.
          Vien del to daugelis turistu is S.Amerikos ir V.Europos vaziuoja ne kur nors kitur, o i Tailanda (i Bankoka ar kitur) gerai praleisti laiko.

          P.S. ir pats sio miesto pavadinimas jau kazka sufleruoja
          Heh, sufleruoja, kad reiktų uždrausti kažką?

          O dėl naktinio gyvenimo sutinku, nors buvau vos keletą dienų ten, internacionalinis šurmulys ten yra nerealus (ypač toj Khao San gatvėj, toks didelis turistų tautybių mixas ir jaukus chaosas).

          Beje, dar toks aspektas - kiek teko keliaut, Bankoke, ko gero, daugiausia kartų mane mėgino apgauti ar šiaip pasinaudoti (pvz. nulupti nerealią kainą už taksi, nuvežti į "reikiamą" viešbutį o ne tą kurį prašiau, ir pan. tradiciniai turistų išdūrinėjimai). Matyt, dėl tokio turistų kiekio atitinkamai ir vietiniai įpratę "suktis".

          Comment


            #6
            Parašė John
            Tu privalumu yra pakankamai, o svarbiausias ju - naktinis gyvenimas, kuriam lygiu turbut nera visoje likusioje Azijoje.
            Vien del to daugelis turistu is S.Amerikos ir V.Europos vaziuoja ne kur nors kitur, o i Tailanda (i Bankoka ar kitur) gerai praleisti laiko.

            P.S. ir pats sio miesto pavadinimas jau kazka sufleruoja
            Pavadinimas reiskia 'laukiniu slyvu miestas', o jei pilnai - (oficialus) Bangkoko pavadinimas skamba taip: “Didysis Angelų miestas, aukščiausias dieviškojo brangakmenio saugotojas, didžioji nenugalimoji žemė, didžioji ir valdanti valstybė, karališkoji ir nuostabioji devynių brangakmenių sostinė, svarbiausioji karaliaus rezidencija ir didieji rūmai, dieviškoji tvirtovė ir atgimusių dvasių gyvenimo vieta”.


            Kalbant apie privalumus, ju galima rasti visokiu: vienas is ju - LABAI skanus maistas, draugiski zmones, daug istorijos (tiesa, aplink BKK). Pabandysiu imesti keleta nuotrauku, downtown'as tiesa nera toks ispudingas kaip Shenzhen ar Guangdzou ar Hong Kong'o, bet aukstu pastatu netruksta, auksciausias berods 96 aukstu. Teko ten beveik du menesius gyventi.

            Comment


              #7
              Nuotraukos senokos, 5 metu, manau siuo metu ten viskas dar geriau atrodo:
              SkyTrain, tuo metu buves vienintelis masinis miesto transportas (dabar jau yra ir metro)


              IX forto Kaune atitikmuo (tik mieste):


              Salia Bangkoko - beveik europietiska architektura...


              Na ir keletas "bjauriu" (as visada miestuose fotografuoju ne tik kas grazu).

              Vienas is daugelio 'naktiniu klubu' garsiojoje Pat Pong'o gatveje:


              Viena is miesto degaliniu (taip, ten daug transporto 'vazineja' kanalais

              Comment


                #8
                Bangkok ne tik pirmoji dalis skamba pikantiškai, o visas pavadinimas: "bangkok" - "bang cock"
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  John, bendrai butu galima ir antraja pavadinimo puse laisvai interpretuoti

                  Bangkok


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    #10
                    Parašė John
                    Tu privalumu yra pakankamai, o svarbiausias ju - naktinis gyvenimas, kuriam lygiu turbut nera visoje likusioje Azijoje.
                    Vien del to daugelis turistu is S.Amerikos ir V.Europos vaziuoja ne kur nors kitur, o i Tailanda (i Bankoka ar kitur) gerai praleisti laiko.
                    Ir paisdykaut su nepilnameciais

                    Comment


                      #11
                      is kur tokia informacija?


                      Prie ruso man buvo geriau

                      Comment


                        #12
                        Paslaptis

                        Comment


                          #13
                          ir kur tas pasaulis (Quack'as) ritasi


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            #14
                            Parašė Quack
                            Ir paisdykaut su nepilnameciais
                            Parašė John
                            Turetu buti fantastiskas miestas, viena is tu vietu, kur as laaaaabai noriu nuvaziuoti per atostogas.
                            Parašė John
                            Quack, butent "paisdykavimo" industrija ir yra esminis Tailando privalumas

                            Comment


                              #15


                              Prie ruso man buvo geriau

                              Comment


                                #16
                                kai buvau nemaciau to isdykavimo tik skurda
                                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                - George W. Bush President of the USA

                                Comment


                                  #17
                                  ir begalini karaliaus garbinima tas budinga rytams manau
                                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                  - George W. Bush President of the USA

                                  Comment


                                    #18
                                    Prieš kokius metus SSC dar visai kitaip kalbėjai
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      TH. Bankokas / Bangkok

                                      Tesiu pazadus ir kraunu daugiau nuotrauku . Sikart - Bankokas.























                                      Turistu dziaugsmas, turbut zymiausia Bankoko gatve, Khao San Road






                                      Merginos. Nesu tikras, kokia proga taip issipusciusios, gal vestuves?


                                      Vaizdas pro hostelio kambario langa


                                      Is auksciausio, 309 m aukscio Baiyoke Tower II


                                      Comment


                                        #20
                                        fantastika...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X