Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos futbolo stadionai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė doncius Rodyti pranešimą
    gal če mano lietuviškas kraujas ar kas, bet aš vistiek nesuprantu kokiu pagrindu buvo parinkta būtent ta mokykla
    Aš irgi nesuvokiu. Tiek daug vaikų serga sunkiom ligom, o čia sutvarkys stadioną, kuriuo naudosis 50 vaikų.

    Comment


      Nea kad stadioną tvarkys tai aš nieko prieš svarbu jog kažkas bent ir tiek daro. Idomu kaip buvo renkamas būtent šis variantas. Ar Almos Adamkienes fondas rekomendavo, ar kokios nors paraiškos buvo siunčiamos.....
      RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

      Comment


        Parašė doncius Rodyti pranešimą
        Nea kad stadioną tvarkys tai aš nieko prieš svarbu jog kažkas bent ir tiek daro. Idomu kaip buvo renkamas būtent šis variantas. Ar Almos Adamkienes fondas rekomendavo, ar kokios nors paraiškos buvo siunčiamos.....
        butent, labai normaliai sis stadionas atrodo. net sakyciau,kad tai vienas is geresniu mokyklos stadionu Lietuvoje
        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

        Comment


          Bet sutvarkius šį mokyklos stadioną jis taps ir visos bendruomenės. Nebebus eilinis stadionas bus ir renginiai pirmais metais ir dar gal pramogų atsiras.
          RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

          Comment


            Info apie Klaipedos stadiono rekonstrukcija.
            Pasirinktas projektuotojas ir isvardinta kas bus projektuojama, t.y. kas rekonstruoti numatyta.
            info is staybu birzos:

            Su UAB "Ardanuy Baltic" planuojama pasirašyti sutartį dėl VšĮ Klaipėdos centrinio stadiono rekonstrukcijos (II ir III etapai) techninio darbo projekto parengimo. Apimtys: II etapas – VIP tribūnos rekonstrukcija, vaizdo stebėjimo sistemos įrengimas, esamų žiūrovinių tribūnų uždengimas bei pritaikymas neįgaliesiems, kėdžių keitimas. III etapas – lengvosios atletikos sektorių ir bėgimo takų, priešgaisrinio vandentiekio sistemos rekonstrukcija.
            negi visas dengtas stadionas bus???
            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

            Comment


              jo man ir toks klausimas iškilo. Bet aš nemanau jog tai realu
              RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

              Comment


                Kai prasidės projektavimas, galėsiu plačiau papasakot, turiu šiek tiek ryšių

                Comment


                  Kadangi dabar yra mėgstama peikti Lietuvos stadionus, padarykime nedidelį ekskursą į praeitį ir pasižiūrėkime kaip tie stadionai atrodė prieš 15 metų. Kai kam pasirodys, kad jie nepasikeitę visai, kiti gal būt įžvelgs didelius pokyčius. Mano asmenine nuomone pagerėję yra beveik visi, išskyrus Vilniaus "Žalgirio".. Taip pat žmonės šneka, kad Mažeikių stadionas liko toks pat, koks buvo ir prie Romo Marcinkevičiaus. Už kokybę nepykite - tai yra SVHS juostų skanai.

                  Pradėkime nuo Šiaulių statinio, kuris šiuose archyviniuose kadruose atrodo itin liūdnai, nors LA maniežo fasadas dar beveik baltas:


                  Plastikinių kėdučių tais laikais dar neįsivaizdavo niekas:


                  Hm, panašu, kad medinių suolų irgi...:


                  Žvilgsnis į vieną aikštės pusę:


                  Žvilgsnis į kitą:


                  Pagrindiniai vartai:


                  Šiek tiek stambesni planai:



                  Prabangi švieslentė:


                  Žiūrovai lūdi, nes komanda pralaimi:


                  Žiūrovai džiaugiasi, nes komanda laimi:

                  Comment


                    Palyginus su Šiauliais, Panevėžio "Aukštaitija" stebina reklamų gausa:


                    Aukštesnės švieslenčių technologijos:


                    Pagrindinė tribūna. Reikėjo šiektiek pavargti, kol sulipdžiau šitą "panoramą":


                    Žvilgsnis į tą pusę, kur dabar renkasi "Pirmoji Armada":


                    Širdžiai mielas postsovietinis vaizdelis
                    Paskutinis taisė bronius; 2009.01.23, 15:05.

                    Comment


                      Šauniai padirbėjai. Manau būtų įdomu apžiūrėti ir kitus stadionus iš tų laikų kai futbolas traukė didesnes mases žiurovų nei šiandien.
                      RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                      Comment


                        Pabaigai - Mažeikiai. Žiūrovų ne 10.000, bet pagal tai, koks tądien buvo oras - nemažai (3.500)...

                        Garsieji parašiutininkai ir ROMAR lėktuvas. Pamenu, nebuvo labai jauku, kai tas lėktuvas skraidė vos aukščiau stadiono:




                        Čia švieslentės problemai išspręsti pasitelktos kitokios nei Šiauliuose bei Panevėžy medžiagos ir dizainas:


                        Rungtynėms prasidėjus paleista pirma dūmšaškė. Bet kažkodėl už tribūnų:


                        Šitame aikštės kampe buvo itin malonu taškytis:


                        Jei nebūtų taip tvirtai užsirišęs raištelių, Ramoškos bucus būtų radę tik kitą savaitė:


                        Beveik mistine figūra Mažeikiuose (o ir visoje Marijos žemėje) tapęs RM:


                        Po pirmo įvarčio - antra dūminė. Šįsyk ten, kur ir turi būti:


                        Įstabi architektūra:


                        Kas man ten patikdavo - žiūrovai stadione jautėsi intymiai. Tarsi patys dalyvautų dvikovoje:


                        FBK sienelė susilieja su žiūrovų siena:


                        Dar vienas bandymas papanoramuoti:


                        Ačiū už dėmesį. Kitą savaitę matysite reportažus iš panašaus laikmečio Klaipėdos "Žalgirio", bei pradėto renovuoti Šiaulių stadionų. Tolimesniuose planuose - Kauno DG, Vilniaus "Žalgirio", Panevėžio "Ekrano", Kauno "Inkaro", Kauno "Rangos-Politechnikos", Klaipėdos "Baltijos" ir kaip atrodo Mažeikių stadionas, kai jame - 10.000 žiūrovų.

                        Comment


                          pamenu lb lb seniai rodė rungtynes iš Šiaulių,kareda kovojo dėl pirmos vietos,tai tada ekranuose matės statybos kažkokios, vietoj dabartinio maniežo kaip suprantu. Ar ten kažką darė su juo,keitė rekonstravo ar tada jį statė tik?

                          Comment


                            pamenu lb lb seniai rodė rungtynes iš Šiaulių,kareda kovojo dėl pirmos vietos,tai tada ekranuose matės statybos kažkokios, vietoj dabartinio maniežo kaip suprantu. Ar ten kažką darė su juo,keitė rekonstravo ar tada jį statė tik?
                            - Ne, ten statė dabartinę centrinę tribūną. TV kameros buvo toj pusėj, kur yra LA maniežas (ir ant jo stogo). Turiu šitą įrąšą - bus ir vaizdų iš jų.

                            Comment


                              Idomus vaizdai.
                              Parašė bronius Rodyti pranešimą
                              Aukštesnės švieslenčių technologijos:
                              Atvaizdas
                              Kas tas Zydrius?

                              Comment


                                "Žydrius" - marijampoliečio Žydrūno Buzo ("verslininkas", buvęs futbolistas, tas pats, kurį pagrobė iš pirties praeitais metais) suburta komanda. Neturi nieko bendro su Marijampolės "Sūduva", kuri tuomet žaidė 3 lygoje.

                                Comment


                                  Super padirbeta, kruva iverciu tau
                                  You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                  Comment


                                    Parašė bronius Rodyti pranešimą
                                    "Žydrius" - marijampoliečio Žydrūno Buzo ("verslininkas", buvęs futbolistas, tas pats, kurį pagrobė iš pirties praeitais metais) suburta komanda. Neturi nieko bendro su Marijampolės "Sūduva", kuri tuomet žaidė 3 lygoje.
                                    "Žydrius" - viena keisčiausių komandų Lietuvos futbolo istorijoje. realiai egzistavo pusę sezono (ir žaidė aukščiausioje lygoje). beje, vieną bendrą dalyką su "Sūduva" turi treniravo "Žydrių" Gediminas Jarmalavičius, kuris dabar treniruoja "Sūduvą". tikėsimės "Sūduvai" nesibaigs viskas kaip "Žydriui".
                                    GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                                    Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                                    Comment


                                      Klaipedos stadionas atrodo tragiskai...
                                      Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                                      Comment


                                        Klaipedos stadionas atrodo tragiskai...
                                        Šiandieninis "Žalgirio"?

                                        Comment


                                          dauguma stadionu atrodo tragiskai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X