Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius - Ryga - Talinas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilnius - Ryga - Talinas

    Sveiki,

    Turiu žinių, jog mūsų mieloji Whose Homepage liepos 2-ą (šeštadienį) dieną vakare atvyksta į Taliną ir ten rengiamas kelių SSC forumiečių susibūrimas, tad pats asmeniškai labai norėčiau ten nuvykti, kartu aplankant Rygą.

    Bet atsirastų dar laisvos vietos automobilyje, kas kartu sumažintų kelionės išlaidas, be to dėl nemokamos nakvynės bandau prispausti vieną estuką, kuris užsiminė, jog galėtų nakčiai apgyvendinti, nors galvojo, kad tik man vienam, bet, manau, nieko nesakys, jei ir daugiau žmonių tuom pasinaudos

    Grįžimas suplanuotas kitos dienos vakare arba pirmadienį (kaip kam išeis), o kelionės išlaidos daugiausiai eitų benzinui, kurio mano automobilis suvalgo apie 7l/100 km (iki Talino apie 600 km), ir būtų dalijamos iš važiuojančių skaičiaus.

    Taigi, kas norėtų prisijungti?
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    as noriu

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      as noriu...bet kaip bebutu gaila.. neiseis

      Comment


        #4
        O as isvaziuoju i Duseldorfa dviem menesiams padirbet, tai tikrai negalesiu.
        Alternative

        Comment


          #5
          Na dar 1-2 žmonės atsiras?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            As liuosiai varyciau, nes jau ir taip planavau iki Liepos i Talina nulekt, bet man nuo rytojaus praktika iki Liepos 25

            Comment


              #7
              Jei prisijungs vienas žmogus, kelionės kaina (pirmyn-atgal) bus apie 70 Lt (autiku 180 Lt), jei prisijungs 2 - mažės iki 55-60 Lt.

              Tad nepraraskit progos
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                O kaip del laiko konkreciai kiek kelione uztruktu , svarbiausia man kada lietuvoje butume ?

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  Manau naktį iš sekmadienio į pirmadienį, kadangi man irgi darbas.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Gerai butu kad tiksliai zinotum , nes man dar i kedainius reiks nusikrapstyti ju gi tieisiai i vilniu mausyte ?

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Parašė jozikas
                      Gerai butu kad tiksliai zinotum , nes man dar i kedainius reiks nusikrapstyti ju gi tieisiai i vilniu mausyte ?
                      Tai galima ir ankščiau suderint, žiūrint kada tau Kėdainiuose būti reikia.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        ilgą naktį mąsčiau, ką čia nuveikus, šovė į galvą, kad ir man reiktų nulėkt. Manau — važiuoju. Tikiuosi nieko neplanuoto neįvyks, o Mantaz mane priims

                        Comment


                          #13
                          Be abejo priimsime. Dar kas nors?
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Ką gi, ryt išlekiame. Manęs, Vaido ir joziko rytoj nematysite
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Buciau gal ir as vaziaves, bet kad kazkaip neisejo...
                              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                              Comment


                                #16
                                Taigi po ilgos kelionės, kupini įspūdžių, sėkmingai sugrįžome namo. Deja, parvykome tik prieš 3 val. naktį, tad nelabai pavyko išsimiegoti, bet puodelis kavos viską išsklaidė

                                Iš pradžių vykome į Rygą. Geri Lietuvos keliai, vos kirtus sieną, pasikeitė į laiko išvagotus Latvijos kelius, nors Rygos apylinkėse padėtis ryškiai pagerėjo. Miestas labai gražus, pilnas architektūros paminklų ir didmiesčio pojūčio Tikrai vienas iš įspūdingiausių miestų, kokį besu regėjęs Deja apie latvius nepavyktų pasakyti bent kokio gero žodžio. Nepaisant to, kad gavome 10 Ls (50 Lt) baudą už nelaiku pastatytą automobilį (pasirodo aikštelė veikia tik darbo dienomis tam tikru metu, tiesa baudos nemokėjome), nuvykome prie Jūrmalos vartų, kur už įvažiavimą reikia mokėti 1 Ls (5 Lt). Būtų nieko keisto, tik problema ta, kad kasininkai neturi grąžos iš 5 Ls banknoto, kuris yra žemiausio nominalo Latvijos banknotas ir kurį išduoda dauguma bankomatų. Taigi teko pėdinti apie 2km link jūrmalos ir ieškoti vietos, kur būtų galima išsikeisti pinigų. Tiesa mūsų savieigis buvo vienas iš kokių 6 lietuvių automobilių, kurie negalėjo įvažiuoti į Jūrmalą, taigi buvome ne vieni Grįždami į Rygą nusprendėme užsukti į Čili picą. Aptarnavimas tragiškas ir dėl to net pavėlavome išvykti į Taliną, dėl ko teko šiek tiek viršyti greitį.

                                Kirtus Estijos sieną, kelio būklė vėl neįtikėtinai pagerėjo (visa estiška viabaltikos dalis visiškai atnaujinta ir leistinas greitis didžiojoje dalyje kelio - 100 km/h). Visus 200 km jokios policijos nesutikome, tad Estiją pervažiavome kone per 1,5 val Nors Talinas pasitiko šiek tiek remonto ir sužymėjimo reikalaujančiomis gatvėmis bei visur kybančiais perspėjimais apie automobilio nutempimo pavojų. Nuvykę į kruizinių laivų terminalą sutikome keletą estų, o WH šiek tiek vėlavo ir jau buvome pradėję abejoti, ar viešnia apskritai atvyko

                                Vakarą praleidome puikiai atnaujintame ir girtų užsieniečių pilname Talino senamiestyje, kur patys nesibodėjome išlenkti bokalą, kitą Kitą rytą vėl susitikome WH ir apėjome didžiają dalį Talino centro, po to trumpam vykome į Piritą, nuo kurios atsiveria Talino krantovaizdis. Atgal vykome zuikiu, dėl ko rizikavome 600 EEK bauda (120 Lt) ir Falck Security kontrolierių nemalone, bet abiejų pavyko išvengti Beje, vienkartinis bilietas kainuja 15 EEK (~3,3 Lt), o studentams - 10 EEK (~2,2 Lt), kas pasirodė kiek per brangu (ar tik ne Falck Security nuoma tokias kainas sukelia)

                                Atgal Lietuvon vykome vienu ypu dar į Kėdainius užveždami joziką. Iš viso kelyje užtrukome apie 8 val.

                                Taigi tiek įspūdžių
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  O nuotraukos?

                                  Comment


                                    #18
                                    O nuotraukos - vėliau Gal Vaidas pirmas atsiųs.
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Sveikas sugrįžęs Mantai. Labai būtų įdomu pamatyti nuotraukų iš Talino. Paskutinį kartą teko pabuvoti tik 1989 metais. Turėtų būti stipriai pasikeitęs. Na žinoma dėkui už žiupsnelį įspūdžių iš kelionės

                                      Comment


                                        #20
                                        O boy, was that ever so exciting to see my dear Lithuanian friends at the ferry terminal in Tallinn, plus three local forumers!

                                        Mantai, enormous thanks to you for taking the initiative to organize the trip and do all the driving!
                                        Originally Posted by

                                        Comment

                                        Working...
                                        X