Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

AR. Buenos Aires

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    AR. Buenos Aires

    Pries menesi pasibaige kelione mano i Buenos Aires. Kur turejau visa menesi. Nusprendziau cia truputi pasidalinti savo ispudziais. Tad atleiskite jei nelabai risliai gausis pasakojimas ar kas ne taip, nes visgi pirma mano pasakojamoji kelione.
    Taigi skrydis Vilnius-Paris-Buenos Aires ir atgal. Kaip turbut zinote Buenos Airese kaip pas mus ziema, ten karsta vasara, tai patekau i karsta vasara kaip tik. Miestas pasirode labai didziulis, daug zmoniu, daug triuksmo ir daug ivairiausiu dalyku, pramogu. Kiti pazystami itikinejo, kad vienas prapulsiu ten, nes ten Pietu Amerika, nusikaltimai ir tt. Na mieste ir ypac centre labai jau daug policijos. Man pasirode miestas kaip ir saugus ir nakti tai pat. Miestas turi daug zalumos, architekturos, dangoraiziu, placiu gatviu ir miestas visas yra isdestytas kvadratais. Na kaip as pats beveik visa istudijavau pries kelione, tai neteko pasiklysti labai. Zmones labai mandagus, labai linksmi, bendraujantys. Na tik aisku visi iprate sakyti "manana", is ispanu kalbos isvertus rytoj.
    Problemomis teko susidurti, kad ten kitas daznis, tad teko pirkti nauja mobiluji ten per savo kvaila galva. Gyvenau hostelyje, kur tikrai nenusiviliau, nes sutikau daug linksmu, geru zmoniu ir seimyninkai buvo paprasti, draugiski zmones.

    Bandysiu mesti nuotraukas. Atsiprasau, kad jos bus kaikurios ne is eiles arba be aprasymo. Vis kas kiek laiko, bandysiu pyldyti .

    #2
    Paryziuje, tuoj skrydis..


    Skrydis per Brazilija..


    Pagaliau pasiektas Buenos Airiu oro uostas


    Na mano ir hostelis


    Pradedu vienos is placiausios pasaulio gatves Julio 9.





















    Obeliksas, Julio 9 gatves viduryje. Zymintis nepriklausomybes atkurima.






    Einant nuo Obelikso link pagrindines miesto Mayo aikstes. Buenos Airiu archytektura.






    plati gatve, einant link aikstes pagrindines, is abieju pusiu bankai.


    Gatve Roque Sáenz Peña ir pastatas Diagonal Norte.




    Stai ir priejom pagrindine Mayo aikste.


    Prie aikstes, apsupta archytekturos Prancuzu


    Mayo aikste. Ten toliau matosi Casa Rosada( Prezidento rumai ) ir Mayo paminklas.


    Ir Katedra


    Baznycia senoji.








    Mayo paminklas is arciau


    Salia pirmojo Argentinos banko, stovi ir Prancuzijos bankas.


    Toliau paminklas San Martino, svarbiausio zmogaus Argentinoje ir vieno svarbiausio P.Amerikos. Kazkur pradingo nuotrauka is arti


    Casa Rosada ( Prezidento rumai ). Visai nieko pastatelis Rumuose negalima fotografuoti.


    Mayo aikste is Casa Rosados puses. Ten aptvertas tvorele su streiku uzrasais, jie visada buna kaip sake drauge.


    Is arti nacionalinis Argentinos bankas


    Toliau jau matosi Puerto Madero, naujasis rajonas ir jo dangoraiziai.




    Na stai siandien tiek suspejau papasakoti, ideti nuotrauku. Kitas dienas apzvelgsime kitus rajonus ir kitas vietas zymias .
    Paskutinis taisė fedis20; 2012.03.28, 12:19.

    Comment

    Working...
    X