Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaltanėnai*, miestelis Švenčionių r.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Labai simpatiškas miestelis (aišku, aš gal vertinu neobjektyviai, nes vis dėlto, čia beveik gimtos vietos, ta 4 rajonus jungianti sankryža nuo vaikystės tūkstančius kartų išvažinėta, žinoma kaip savo namų kampai). Upės vingis, ežeras, bažnyčia, neelinis išplanavimas su pagrindinės gatvės vingiu ir neįprasta aikšte. Šiaip Kaltanėnai tikrai turi perspektyvų jau vien dėl vietos - susikerta keliai jungiantys 4 rajoninius centrus, nacionalinis parkas, baidarininkų pamėgta vieta. Neseniai Jakelaitis svirne atidarė populiarią užeigą, kur vasarą atvažiuoja pasitūsinti garsenybės iš didžiųjų miestų, vietiniai labai noriai lankosi. Džiugu kad judesys vyksta, ir manau kad ateityje jo bus dar daugiau.

    Kaltanėnai turi kelis stambius "priemiestinius" kaimus - Šakališkė, Kukliai, Ožkiniai (daug labai gerai sutvarkytų, netgi prabangių sodybų). Noriai remontuojamasi, perkama, poilsiaujama. Panašu, kad čia nebus depresyvaus vaizdo su kas 2 apleistu namu, kaip daug kur kitur (ryškus depresyvumo ir tuštėjimo pavyzdys - netolimas Adutiškis, dėl kurio šiaip man asmeniškai labai liūdna, daug giminės šaknų iš ten...)
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2022.12.06, 22:03.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      #22
      Gal kas padėtų atpažinti vietą, kurioje 1984 m. buvo (nežinau ar tebėra) šis tiltelis per Žeimeną?

      Comment


        #23
        Parašė Zaliakalnis Rodyti pranešimą
        Gal kas padėtų atpažinti vietą, kurioje 1984 m. buvo (nežinau ar tebėra) šis tiltelis per Žeimeną?
        Kaltanėnai? Net šviestuvas ten pat.

        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2024-04-04 at 13.03.43.png
Views:	102
Size:	2,19 MB
ID:	2122068

        Comment


          #24
          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

          Kaltanėnai? Net šviestuvas ten pat.

          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2024-04-04 at 13.03.43.png
Views:	102
Size:	2,19 MB
ID:	2122068
          Ačiū! Pataikėt labai tiksliai. Aš žemėlapyje visai bergždžiai ieškojau "ežeriuko", kuris šioje filmoje lyg matosi. Visa sankryža nedaug tepasikeitė:

          Comment

          Working...
          X