Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Socialiniai tinklai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Socialiniai tinklai

    Ne paslaptis, jog įvairūs socialiniai (bendravimo, pažinčių) tinklai (tokie kaip Facebook, beišeinąs iš mados MySpace, gęstantis lietuviškasis One ir kt.) yra labai populiarūs. Lygiai prieš savaitę (2011-06-28) dienos šviesą išvydo naujasis projektas Google+, kuris, kaip teigiama, turi šansų nukonkuruoti net rinkos galiūną Facebook, turintį 0,6 mlrd. aktyvių vartotojų. Tad ar arši konkurencinė kova vyksta tarp šių tinklų valdytojų? Kokią žalą arba naudą gauna narys, turintis anketą viename iš šių bendravimo tinklų? Ar tai rizikinga?

    Beje:

    „Facebook“: rengiame pritrenkiantį atsakymą „Google+“
    Beribėje interneto erdvėje vietos vis mažėja, o tarp vartotojų tvyro laukimo nuotaikos. Įtampos pritvinkusią atmosferą, kasdien vis labiau kaitina interneto gigantų „Google“ ir „Facebook“ naujienos apie jų socialinius tinklus ir perversmus, kuriuos ruošiamasi padaryti pristatant naujoves.

    #2
    Virtualus "turas" po Google+ (anglų k., nuotr.).

    Comment


      #3
      „Facebook“ vadovas Markas Zuckerbergas – populiariausias „Google+“ narys

      http://www.15min.lt/naujiena/pinigai...arys-51-159050

      „Facebook“ vadovas patvirtino, jog jis tikrai naudojasi „Google+“. „Nesuprantu, kodėl tiek daug žmonių stebisi tuo, kad aš turiu „Google“ sąskaitą“, – teigė M.Zuckerbergas.

      Comment


        #4
        Kas liečia facebook, tai mane jau siūtina, kai "užlikiną" dalykus kurių gyvenime nemačiau, kaip pavyzdis "Sexas tarp mokytojo ir mokinio". Neįsivaizduoju kaip veikia ši sistema, bet garbės tinklalapiui neduoda.
        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

        Comment


          #5
          Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
          Kas liečia facebook, tai mane jau siūtina, kai "užlikiną" dalykus kurių gyvenime nemačiau, kaip pavyzdis "Sexas tarp mokytojo ir mokinio". Neįsivaizduoju kaip veikia ši sistema, bet garbės tinklalapiui neduoda.

          Ta prasme uzklikina? Tipo and tavo sienos tas daiktas pats atsirado?
          Gali buti kad jus kazkoki sh anksciau spaudet ir davet kruva leidimu, kaip antai offline priejimas ir pan. Tai uz jus ir daro ka sugalvoja.
          Reik susitvarkyt nustatymus ir blokuot visa bruda. Po to nebelenda nei visokie farmwille ne kas.

          Comment


            #6
            Juokingiausia, jog iš "Facebook" išsiregistruoti neįmanoma. Galima keisti anketos statusą, tačiau ji nepanaikinama, tad net nežinia, ar kas negali naudotis ja vartojams nežinant.
            Be to, anksčiau svetainė buvo gana įdomia terpe bendravimui su draugais bei pažįstamais, kuri žingsnis po žingsnio tapo komercinių šiukšlių ir kt. brūdo platinimo vieta.
            Paskutinis taisė Silber418; 2011.07.05, 17:53.

            Comment


              #7
              Kiek žinau, tai iš Facebook išsiregistruoti galimą. Tik jau labai ilgas procesas.

              Comment


                #8
                Parašė Malačius Rodyti pranešimą
                Kiek žinau, tai iš Facebook išsiregistruoti galimą. Tik jau labai ilgas procesas.
                Galima panaikinti anketos aktyvumą bei po dviejų savaičių ji turėtų būti ištrinta iš duomenų bazės, tačiau būna ir kitaip. Štai gana įdomus straipsnis apie "išnykimą" iš "Facebook": http://www.15min.lt/naujiena/pinigai...noma-51-156438.

                Comment


                  #9
                  Parašė algirdasx Rodyti pranešimą
                  Ta prasme uzklikina? Tipo and tavo sienos tas daiktas pats atsirado?
                  Gali buti kad jus kazkoki sh anksciau spaudet ir davet kruva leidimu, kaip antai offline priejimas ir pan. Tai uz jus ir daro ka sugalvoja.
                  Reik susitvarkyt nustatymus ir blokuot visa bruda. Po to nebelenda nei visokie farmwille ne kas.
                  matai aš praktiškai nieko nejunginėju, ir tų žaidimėlių nežaidžiu
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment


                    #10
                    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                    Galima panaikinti anketos aktyvumą bei po dviejų savaičių ji turėtų būti ištrinta iš duomenų bazės, tačiau būna ir kitaip. Štai gana įdomus straipsnis apie "išnykimą" iš "Facebook": http://www.15min.lt/naujiena/pinigai...noma-51-156438.
                    Labai jau bauginančiai atrodo tas straipsnis, ypač pabaiga, neva galima nuotraukose pažymėti išsitrynusį narį, bet realiai aš ir dabar savo nuotraukose galiu pažymėti net ir niekada neprisiregistravusį žmogų.
                    Flickr

                    Comment


                      #11
                      Šiaip, aš baisiai džiaugiuosi dėl Google+. Pagaliau bus kitas pasirinkimas, jau Twitteris baigia nebedominti . Ir va, dėl šito ir Facebook'as susiimti gali, nes pastaruoju metu jo kokybė velniškai krenta...

                      Comment


                        #12
                        Tiesiog tai ne tiek socialinis tinklas, kiek komercinė terpė - visi, prisiregistravę joje, tampame reklamos aukomis ir net patys to nežinodami platiname reklamą bei internetines šiukšles. Vien užsiregistravus daugybė draugų ir kontaktų "Skype" gauna pranešimus ir pakvietimus prisijungti. O dar yra žaidimai, kuriuos galima žaisti sutinkant atskleisti savo duomenis bei mums nežinant siunčiami pranešimai ir t.t.
                        Paskutinis taisė Silber418; 2011.07.05, 19:24.

                        Comment


                          #13
                          Jeezus, what is wrong with you people??! RTFM!

                          Comment


                            #14
                            Taip, bendravimo gyvai nepakeis nei "Facebook", nei internetas.

                            Comment


                              #15
                              Nuo kada internetas, neįpareigojančios socialinės svetainės tapo ta vieta, kur būtinai reikia rašytis pilną savo vardą ir pavardę? Aš suprantu kad vardas ir pavardė reikalingi ten, kur jų tikrai reikia - kokiuose oficialiuose dokumentuose ir t. t. Bet kažkokioje socialinėje svetainėje savo pavardę rašytis? Kam?
                              O su kuo ir apie ką bendrauti užsiregistravus, pvz., slapyvardžiu Tadas Blinda? Su visokiais Robinais Hudais? Ar kiekvienam draugui aiškinti, kad aš esu tas ir tas? Kaip Facebooke surasi kokį savo pamirštą giminaitį iš Peru, ar kokį seniai matytą klasioką, jeigu jie bus užsiregistravę, pvz., Zuikis Puikis arba Ali Baba?
                              Kadangi Facebook yra pasaulio gyventojų surašymo priemonė, tai tikri vardai būtini .

                              Comment


                                #16
                                Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                Taip, bendravimo gyvai nepakeis nei "Facebook", nei internetas.
                                Taip, bet daugeliui tai išeitis pigiai (netgi nemokamai) susisiekti su savo draugais, giminaičiais arba dar kuo nors. Nenurašykim virtualaus bendravimo idėjos. Ji yra puikus išradimas. Tačiau, daugelis stambiųjų soc. tinklų greitai ima piktnaudžiauti savo populiarumu, įsivelia į įvairius duomenų nutekinimo ar pan. veikalus, na o tada praranda vartotojų pasitikėjimą ir savo populiarumą. Taip pačiai kaip numirė MySpace, taip numirs ir Facebook. Tik tam reikalingas ilgesnis laiko tarpas. Juk kažkada Facebook pasiūlyta komunikavimo idėja buvo labai tobula ir, rodos, nepakeičiama, bet praėjus keletai metų ji pabodo, atsirado tobulesnes paslaugas teikiančių įmonių ir jos buv. vartotojus nuviliojo link savęs. Ateities scenarijus, ar ne?

                                Aš netgi pats norėčiau tučtuojau ištrinti savo Facebook profilį, bet aš tuomet prarasčiau ryšį su kai kuriais žmonėmis bei netekčiau galimybės sekti naujausius mano favoritų pranešimus.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Tomizmas
                                  O aš apskritai nusivyliau visais tais socialiniais tinklais, gal tiesiog "išaugau" ar šiaip atsibodo. Turiu One, turiu Facebooką, bet užeinu dabar gana retai, maximum 3 kartus per dieną kokioms 10 minučių, o kažkada būdavo laikai, kai vakare ar darbe prie kompo nuolat būdavo įjungta One ir Facebookas, kad matyčiau, kas parašo. Dabar jau tiesiog pasidarė neįdomu tie visi susirašinėjimai, pliurpalai tą patį per tą patį, pletkai, nuotraukų vertinimai ar žiūrėjimai, koks metų metus nematytas grupiokas kur atostogavo, ar kuri klasiokė ištekėjo. Socialiniai tinklai ryja laiką, kurį galima praleisti naudingiau, pvz. sportuojant ar skaitant knygas, ar netgi tame pačiame internete kokius įdomius ir naudingus straipsnius. Labai abejoju ar registruosiuosi į tą Google+, nes nėra jokio susidomėjimo.
                                  Socialiniai tinklai - puiki socializacijos priemonė. Bet kad ta priemonė netaptų priešu ir neatimtų per daug laiko, reikia mokėti derinti viską laiko tėkmėje. Aš asmeniškai į socialinio tinklo profilį užeinu 3-4 kartus per savaitę, o ne per dieną, kaip tamsta
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    #18
                                    Tipinė situacija:



                                    Ko gero, ne vienas esame sau mintyse uždavę šį klausimą (nebūtinai tik dėl "Facebook" kontaktų saičiaus).

                                    Comment


                                      #19
                                      Visus pažįstu.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                        Visus pažįstu.
                                        Iš kelių šimtų?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X