Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Holiday Inn Vilnius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Holiday Inn Vilnius

    Parašė John
    Holiday Inn Vilnius, Seimyniskiu g. 1
    Butu labai idomu suzinoti daugiau detaliu apie si pastata (kas projektavo, kiek kainavo, kada tiksliai pastatytas ir t.t.)
    Statyta nuo 2001 05 ar 06 iki 2003 03 ar 04
    Kiek kainavo, koks užpildymas ir kokie kiti skaičiai, deja negaliu pasakyti.

    Turiu tik porą nulinės fazės nuotraukų

    Kalvarijų / Šeimyniškių sankr. , 2001 06 16


    30
    10
    16,67%
    5
    9
    33,33%
    10
    8
    36,67%
    11
    7
    3,33%
    1
    6
    3,33%
    1
    5
    0,00%
    0
    4
    3,33%
    1
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    3,33%
    1

    #2
    Hehe, visuomet maniau, kad pastatą restauravo, o ne naujai statė. Na, taip dar geriau Visai patinka jo prigludimas prie gatvės ir fasado spalvos.

    iš manęs 9
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      dekui romai uzh nuotraukas,jau buvau pamirshes kaip nykiai ta vieta seniau atrode.
      o pats pastatas manau tikrai vertas devyneto,puikiai atrodo ir gerai ant kampo "isipaisho"

      Comment


        #4
        / O aš kaip tik, visai neblogai atsimenu laikus, kai ten dar koldūnynė buvo

        Comment


          #5
          tiesa sakant, nieko gero, isskyrus varda ir fasado spalva - nematau.
          7


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #6
            Puikus architektūrinis sprendimas, ypač puikiai įsilieja į aplinką. Nors Holiday Inn ir yra pilkieji viešbučiai, tačiau, manau, šis visai kitoks.

            8/10

            Beje, teko jame pagyvent, tai labai čiotkas vidus

            Comment


              #7
              Geras pastatas. Labai gerai uzpilde ta apleista kampa. Isores apdaila grazi. Mano manymu galima duoti 10

              Comment


                #8
                mano manymu 8 balu jam tikrai uzteks, negaliu skirti 10 nes victoria tower tiek pat skyriau. Aisq cia nelyginam skyscraperiu su paprastais pastatais, bet 10 balu vistiek per daug ir nelyginant. Taigi as skiriu 8 balus.

                Comment


                  #9
                  vilniui reik kuo daugiau tokiu pastatu, kad NCC ish tikruju atrodytu kaip tikras modernus miesto centras, vien dangoraiziu neuztenka, beje shis pastatas man labai patinka todel skirsiu 9

                  Comment


                    #10
                    hm as irgi visada galvojau kad tas pastatas buvo rekonstruotas o ne visiskai is nieko pastatytas siaip man tas kampas su juo labai gerai atrodo 9

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      o kazkada, tai tikrai ten geri ir pigus koldunui buvo...
                      o dabar tik alus po kokiu 10 litu bare lliko .....
                      siaip pastatas man labai patinka duodu 9

                      Comment


                        #12
                        siap tikrai neblogas pastatas, reiketu tokiu daugiau Vilniuje 8/10

                        Comment


                          #13
                          Aš irgi atsimenu kaip baisiai tas kampas su visa koldūnine atrodė. Ir labai tikiuosi, kad po truputį- kvartalas po kvartalo toks pat progresas pakeis ir Šnipiškes...
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment

                          Working...
                          X