Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas forume (archyvas iki 2017.05)

Collapse
This topic is closed.
X
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Išdidinus nuotrauką tikrai gero vaizdo nesitikėkit.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė digital
      Mažinimo galimybė tikrai galėtų būti.
      Keliant į albumą forume nuotraukas automatiškai sumažina. Šitas dalykas jau seniai yra.

      Comment


        Viskas ten paprasta, susikuriat albumą ir keliat nuotraukas. Jei neįkelia ir meta errorą, vadinasi jos per didelės ir reikia sumažinti. As asmeniškai naudoju http://www.faststone.org/FSResizerDetail.htm programą masiniam nuotraukų sumažinimui ir dar šiek tiek sharpen efekto pridedu.

        Comment


          Tai kaip vis tik yra - ar automatiškai mažina nuotraukas ar ne?

          Comment


            http://www.miestai.net/forumas/showt...t=8173&page=21 Gal laikas panaikinti galimybę albumus daryti ne viešais?

            Comment


              Gal kas naudoja, bet labai nebloga platforma http://imgur.com

              Comment


                Parašė Garbanius
                PS2 apsnūdęs, nes naujų narių nepritraukiama...
                Tai čia ir yra didžiausia problema. O mano didesniam aktyvumui trukdo foto įkėlimas langvesnis iš telefono...
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Parašė fredis
                  Tai čia ir yra didžiausia problema. O mano didesniam aktyvumui trukdo foto įkėlimas langvesnis iš telefono...
                  Visiškai pritariu. Susiduriu su ta pačia problema. Grįžk namo prie pc, kelk foto į jį, kelk į talpyklę.. Pritrūksta ir laiko, ir noro.

                  beje, čia jau krypstam link temos Klausimai apie forumą.

                  Comment


                    NAC nuotraukų dytis

                    Keliant nuotraukas greiau jas išsisaugoti pas save, pagal poreikį sumažinus ar koregavus.
                    Palikus tiesiogines nuorodas iš priminio šaltinio atisranda dvi problemos:
                    - tos nuorodos dažnai dingsta (ypač aukcionuose, taip pat diena.lt grupės ir Šiaulių krašto portaluose)
                    - nuotraukos pasikeičia.

                    Dabar atsirado problema, kai visos nuotrakos iš lenkiško skaitemeninio archvyvo NAC (Narodowe archiwum cyfrowe) tapo labai didelės - 3500 px pločio.

                    Tokių nuotraukų yra, pavyzdžiui, Vilniaus visuomeninio transporto temos 3 puslapyje:
                    http://www.miestai.net/forumas/showt...t=16071&page=3

                    Praneškite, kur pastebėsite tokias problemas.
                    Teks tas nuotraukas mažinti.
                    Paskutinis taisė Romas; 2017.01.21, 12:51.

                    Comment


                      Išsiaiškinęs nuotraukų kėlimo į forumą tvarką ( ačiū Romui ), susiduriu su vienu trūkumu: atsidarius nuotraukų įkėlimo langą skiltis "Formatas" pirmiausia išmeta "Miniatiūra, su nuoroda į...", o "Standartinis" visada būna gale. Būtų patogu, kad pirmiausia atsirastų "Standartinis" formatas, nes jis yra normalaus dydžio. Kai kurie forumo dalyviai nesivargina keisti miniatiūros į standartinį, tad peržiūrint nuotraukas reikia spausti ant kiekvienos mažos, kad padidint.
                      Kadaise www.pirkis.lt skiriant įvertį pirkėjui ar pardavėjui irgi buvo nepatogumas - pirmiausia atsirasdavo neigiamas įvertis, paskui neutralus, gale - teigiamas. Bet pirkio šeimininkai tą reikalą sutvarkė ir vėliau pirmiausia atsirasdavo teigiamas įvertis (kurių būdavo skiriama daugiausia) ir t.t. Taip buvo patogu ir gerai.
                      Tai gal būtų galima ir čia šitaip padaryti?
                      Keliauju per Lietuvą

                      Comment


                        Nuotraukų įkėlimui verta pabandyti http://foto.terpe.lt/
                        Jis nelabai patogus keliant didesnį kiekį nuotraukų - paprastai nerodomos miniatiūros ir susimaišo nuotraukų eiliškumas.
                        Tačiau vienu metu keliant iki 5-10 nuotraukų tai labai patogus ir patikimas įrankis.

                        Comment


                          Jei reikia įkelt vieną ar kelias nuotraukas tai naudoju forumo talpyklą, o jei reikia daugiau - photobucket.com.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė Romas Rodyti pranešimą
                            Nuotraukų įkėlimui verta pabandyti http://foto.terpe.lt/
                            Jis nelabai patogus keliant didesnį kiekį nuotraukų - paprastai nerodomos miniatiūros ir susimaišo nuotraukų eiliškumas.
                            Tačiau vienu metu keliant iki 5-10 nuotraukų tai labai patogus ir patikimas įrankis.
                            Taip, patogus, bet labai nervina tas eiliškumo sumaišymas, dėl to įkėlimas pailgėja dvigubai. Turbūt neturėtų būti sunku tą pataisyti, ir, pvz., visus įkėlimus surūšiuoti pagal abėcėlę.

                            Comment


                              Man dažnai foto.terpe.lt neveikia, t.y. neatsiranda normalus veikiantis mygtukas "Naršyti". Pridedu screen kaip jis atrodo. Nėra linko, nėra ką paspausti. Refreshas nepadeda, net ir ctrl+f5 nepadeda. Po valandos/kelių susitvarko keliom dienom.

                              Comment


                                Paspaudaliojus kairiu ir dešiniu pelės mygtukais tas mygtukas suveikia.

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Paspaudaliojus kairiu ir dešiniu pelės mygtukais tas mygtukas suveikia.
                                  Man nepadeda jokie spaudeliojimai. Nėra ten jokio mygtuko, kai taip atsitinka, tik tekstas.

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Man nepadeda jokie spaudeliojimai. Nėra ten jokio mygtuko, kai taip atsitinka, tik tekstas.
                                    Ant chromo ir man neveikia, bandžiau per kitą naršyklę - veikia.

                                    Comment


                                      Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                                      Ant chromo ir man neveikia, bandžiau per kitą naršyklę - veikia.
                                      Pabandžiau ir aš dabar. Firefox ir MS Edge man irgi neveikia. Ant Mac'o kito kompo irgi neveikia.

                                      Comment


                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                        Pabandžiau ir aš dabar. Firefox ir MS Edge man irgi neveikia. Ant Mac'o kito kompo irgi neveikia.
                                        Man per edge veikia, namų kompiuterį bandžiau per firefox irgi veikė

                                        Comment

                                        Working...
                                        X