Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir kokia nuomonė apie MAZ keleivio akimis ? Nes bent jau man parodoje apžiurinėjant šio gamintojo autobusus, labai kliuvo prasta ir aplaidi surinkimo kokybė.

    Comment


      Bent is foto neatrodo ta kokybe blogesne, nei musu jau gerai pazistamu Solaris..

      Comment


        Šiaip patogus yra. Patiko tai, kad pas jį yra mums įprastas salono išplanavimas - stengiamasi išnaudoti laisvus plotus (va tik priekyje per tuščia). Labiausiai kliūva kabinos nebuvimas ir tas atlenkiamas porankis prie neįgaliojo vežimėlio vietos. Vietoje jo galėjo būti saugos diržas, kaip yra Volvo 7700/7700A. Beje šitas bent jau porankis nekliba, kaip buvo su parodos egzemplioriais. Kitas surinkimo trūkumas - besitrinančios ir girgždančios lubų pokštės/dangčiai. Visa kita atlikta gerai.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          MAZ-203 iš vidaus:
          Atvaizdas
          Atvaizdas
          O kodėl MAZ'e nesugebėjo elektroninių komposterių sumontuoti?
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
            O kodėl MAZ'e nesugebėjo elektroninių komposterių sumontuoti?
            Nes čia yra parodos egzempliorius ir jis Vilniuje važinės tik 3 savaites. Kam vargintis su tais elektroniniais. Pačiame Minske visur yra "krokodilai", tiesa, šiek tiek kitokie, nei pas mus.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              MAZ-203.069


              DAB (Volvo B10M-60)
              Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.13, 15:49.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                MAZ-203.069
                Atvaizdas
                Važiavau šiandien ir aš su tuo MAZ, jis 'įdarbintas' 10 maršrute. Iš išorės autobusas atrodo įspūdingai, viduje... praktiškai tas pats kaip VOLVO žemagrindžiuose. Ir tie komposteriai-krokodilai kažkaip keistai moderniame autobuse žiūrisi. Man pasirodė, kad VOLVO ir Mercedes žemagrindžiai važiuoja gerokai 'minksčiau' — ne taip jaučiasi veikiantis variklis, kažkaip ne taip staigiai jie trukteli iš vietos ir stabdo.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Lapkričio 1-osios autobusų paradas

                  Žmonių Spaudos rūmų stotelėje buvo ne tiek daug, kiek pernai. Šiemet jau iškabinti skelbimai, kad į Karveliškes važiuoja 63-as autobusas nuo Sietyno st.

                  M. Muchliado IĮ į maršrutus išleido neįtikėtiną skaičių autobusų - net 3, o tai yra daugiau nei pusė turimš jų autobusų (1 Setrą, kuri dirbo vakar, kažkur paslėpė, o iš MB Sprinter čia nebūtų naudos).


                  Karveliškėse žmonių buvo kaip visada daug:

                  Autobuso "šturmavimas":

                  63-u dirbo autobusai nr. 482, 523, 515, 519, 426, 060, 480, 518, 477, 544, 428, 522.





                  Autobusų eismą reguliavo eismo kontrolė, nors ten nebuvo ko reguliuoti, nes ...

                  ... kamščių nebuvo . Nebuvo ir tokios didžiulės keleivių grūsties, kaip pernai.


                  Pietų pertrauka Žvėryno žiede:


                  37-u maršrutu nesidomėjau, nes ten kasmet būna tvarka. Čia vienintelė 37-o autobuso nuotrauka:


                  38A maršrutą galima išvysti tik kartą per metus. Šį kartą juo dirbo autobusai nr. 456 ir 087.

                  Tai tiek šiam kartui .
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Penktadienį 53A dirbo ilgas autobusas (paskutinįkart ilgus juo mačiau prieš 2-3 metus). Kai nuėmė nuo 36-o ilgus, tai ir nėra kur juos dėti dabar...
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      VA nusipirko mažiausiai 8 MAN markės autobusus. Greičiausiai čia MAN NG313 CNG. Nesu tikras ir dėl miesto - galbūt Saarbriukenas, Vokietija. Foto tikrai ne kokios kokybės, todėl nerodysiu jų visu dydžiu
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        VA nusipirko mažiausiai 8 MAN markės autobusus. Greičiausiai čia MAN NG313 CNG. Nesu tikras ir dėl miesto - galbūt Saarbriukenas, Vokietija. Foto tikrai ne kokios kokybės, todėl nerodysiu jų visu dydžiu
                        Atvaizdas
                        Atvaizdas
                        Nu jeigu taip, tai nafik Iš kur jūsų tas vap'as turi atliekamų pinigų. Spaudoje vis rašoma, kad Vilniaus Autobusai skendi skolose. Matyt turi kur nors užsislėpę juodai dienai Net pavydas apėmė. Dėl modelių Mettal tikrai neklysti. Šie MAN modelio autobusai nors ir padėvėti, bet yra neprarandantys vertės. Su nekantrumu lauksiu detalesnių šių gražuolių nuotraukų

                        Comment


                          Jie eina dar pagal senas sutartis, kai buvo žadama pirkti 100 dujinių. Taigi, reikia laukti dar ~15 autobusų, greičiausiai ilgų. Dėl modelio ir miesto - neklydau išties. Jų yra 11. Jei pažiūrėsi Phototranse, tai jau esu suvedęs dalį, kurią žinau.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Vilniaus oro uosto MAN EL202 Konstitucijos pr.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Volvo 7700 nr.784 Mickūnuose

                              Mercedes-Benz O405N Laisvės pr. prie p/c "Mada".

                              Volvo 7700A nr.778 S. Nėries gatvėje

                              Saffle 5000/Volvo B10L-60 CNG nr.860 Žalgirio st.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Volvo 7700 nr.784 Mickūnuose
                                Atvaizdas

                                Mercedes-Benz O405N Laisvės pr. prie p/c "Mada".
                                Atvaizdas

                                Volvo 7700A nr.778 S. Nėries gatvėje
                                Atvaizdas

                                Saffle 5000/Volvo B10L-60 CNG nr.860 Žalgirio st.
                                Atvaizdas
                                Mettal, tas MB O405N lygtais iš Hamburgo HOCHBAHN. Kam jis dabar priklauso ?

                                Comment


                                  [QUOTE=Mettal;393110]Volvo 7700 nr.784 Mickūnuose
                                  [URL=http://www.miestai.net/forumas/picture.php?albumid=91&pictureid=5329]Atvaizdas



                                  Pats su juo ir dirbi?

                                  Comment


                                    [QUOTE=praeivis;393300]
                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Volvo 7700 nr.784 Mickūnuose
                                    [URL=http://www.miestai.net/forumas/picture.php?albumid=91&pictureid=5329]Atvaizdas



                                    Pats su juo ir dirbi?
                                    Kiek žinau, Mettal nėra autobuso vairuotojas
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Groundzer, vienintelis kabliukas - AHO serijos numerius turi ir Autoturo mašinos.
                                      Praeivis, ne, aš nesu autobuso vairuotojas. Man iki to dar oi kaip toli .
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Groundzer, vienintelis kabliukas - AHO serijos numerius turi ir Autoturo mašinos.
                                        Praeivis, ne, aš nesu autobuso vairuotojas. Man iki to dar oi kaip toli .


                                        As taip pagalvojau,nes po tavo nicku mettal to pacio autobuso foto 784 ir paskui buvai idejes mickunuose stovincio autobuso foto (be vairuotojo) ,o jo numeris irgi 784 , tai ir pagalvojau,kad islipes nufotkinai autobusa su kuriuo dirbi.

                                        Comment


                                          Logiškas spėjimas, bet čia yra viso labo sutapimas .
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X