Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Trumpas pasivaikščiojimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Trumpas pasivaikščiojimas Vilniuje

    Sveiki visi,

    prieš porą dienų nusprendžiau apeit vieną iš mažiausiai fotografuojamų vietų Vilniuje - Naujamiestį bei dar keletą vietų.

    Žygį pradedame Algirdo ir Taraso Ševčenkos gatvių sankryžoje


    Langai T. Ševčenkos gatvėje


    Keletas sovietinės imperijos palikuonių




    Trumpai išlendu į Švitrigailos gatvę




    VU Chemijos Fakultetas


    Kampinis namas Naugarduko / Mindaugo g. sankryžoje


    Langai Naugarduko g.




    Sinagoga Pylimo gatvėje (fotografuota iš Plačiosios g. pusės)




    Apleistas pastatas netoliese


    Ir šio kaimynas


    Nušiurusi Raugyklos gatvė


    Lendame į Šv. Stepono gatvė, kuri labai pamažėle restauruojama.






    Pastatai Šopeno gatvėje




    Geležinkelio gatvė stoties rajone




    Aušros vartai fone





    Iš Liepkalnio gatvės






    Iš Pelesos gatvės


    Tikriausiai niekas nemokė, kad taip žaisti pavojinga


    Štai čia įžengiame į Užupį, ieškosime geresnių panoramonių vaizdų


    Kaip čia taip apleidžia žmonės




    Štai ir atradome tai, ko ieškojome






    Žiangiame aukštyn, čia projektas "Užupio valda"


    Ir pabaigai vaizdų nuo kalno, kurio pavadinimo nelabai ir žinau






    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Ačiū už mažiau lankomų vietų nuotraukas.
    Beje, nuotraukų kokybė pagerėjusi. Tėra pora išplaukusių nuotraukų (kai fotografuoji šėšėlyje ar su dideliu kontrastu)

    O kaip "Užupio valda" iš arti - ar papuošė miestą?

    Comment


      #3
      Parašė Romas
      Ačiū už mažiau lankomų vietų nuotraukas.
      Beje, nuotraukų kokybė pagerėjusi. Tėra pora išplaukusių nuotraukų (kai fotografuoji šėšėlyje ar su dideliu kontrastu)

      O kaip "Užupio valda" iš arti - ar papuošė miestą?
      Na šį kart su spalvom nežaidžiau, tik kur reikėjo pakontrastavau truputį, beje, dėkui už šią pastabą

      Dėl "Užupio Valdos" tai dar sunku spręst, nes dar tik plytos sukrautos, o galutinio varianto visai nesimato. Beje, vis vien reikėjo kuom nors užlopyt tą "skylę"
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Aciu uz nuotraukas
        Siaip pirmoji nuotrauku dalis, tokia niuroka Vilniaus vieta, tiksliau nemazai is nuotrauku niurios vietos. Kiek kartu pravaziuoju vln per tas vietas, toks pilkas atrodo.
        Bet kazkaip tikisi, kad su laiku, tos vietos prasivalys ir neliks tiek to pilkumo.

        Comment


          #5
          Kaip pirštu į akį padarei foto tų vietų, kur aš norėjau apsilankyti artimiausiomis dienomis Šiaip ar taip nuostabios foto.

          Beje kiek aš suprantu iš Vilniaus istorijos šios vietos aplink sinagogą (einant ir link stoties) seniau buvo Vilniaus žydų kvartalas? Sunku patikėti, kad Vilniuje buvo virš 100 sinagogų..

          O vaizdai iš Užupio irgi labai geri. Ačiū.

          Šiaip ar taip dabar aš stengiuosi dažniau apsilankyti senamiestyje ir daryti kiekvieno atskiro namo ir jo detalių foto (tiesa turiu apie ~60 tik), blogai tai, kad dar nelabai man sekasi pagauti kampų ir t.t. kartais nuotraukos gaunasi gana prastos, beto siauros gatvės, sunku foto daryti namo visu gražumu, šiaip ar taip bandau kelti savo įgūdžius

          Comment


            #6
            auskariuk> Na nuotraukose dar tas niūrumas neatsispindi, o šiaip pamažėle tvarkosi

            Geex> na mat kaip gerai, db tu galėsi kitoms vietoms daugiau skirt Dėl žydų kvartalo tai tiksliai ir nežinojau kur jis yra, beje, čia ir getą turi omeny? Šiaip jį lygtais ruošiasi rekonstruot Ir beje, kur tos visos sinagogos pasidėjo?

            John> nėr už ką
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Man grazu. Aciu uz foto.

              Comment


                #8
                Labai gerai

                Tikiuosi, ateis laikas kai bus sutvarkytos ir pirmose nuotraukose užfiksuotos vietos...

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz
                  Geex> na mat kaip gerai, db tu galėsi kitoms vietoms daugiau skirt Dėl žydų kvartalo tai tiksliai ir nežinojau kur jis yra, beje, čia ir getą turi omeny? Šiaip jį lygtais ruošiasi rekonstruot Ir beje, kur tos visos sinagogos pasidėjo?
                  "...Na, bet tai legenda. Tikrovė tokia, kad iki Katastrofos Vilnius tikrai buvo žymiausias tradicinės žydų kultūros centras. Antrojo pasaulinio karo išvakarėse čia veikė daugiau nei 110 sinagogų, 10 ješivų, kurių garsiausia - Ramailės..." O vėliau WW2

                  Šiaip ar taip ten aplinkui tą išlikusią sinagogą tikrai buvo gana nemažas žydų kvartalas (WW2 išvakarėse žydai sudarė 33% Vilniaus gyventojų), gaila nežinau kur jis prasideda ir/ar baigiasi.

                  Comment


                    #10
                    Grazu, o apleistos Naujamiescio vietos jau dabar po truputi tvarkosi, ateity viskas tik paspartes. Nors kaikurie namai, kurie turi daug savininku turbut ne taip jau ir greitai atsinaujins.

                    Comment


                      #11
                      Labai idomi virtuali ekskursija

                      Comment


                        #12
                        grazu



                        Atrodo kaip rygos tipiskas pastatas

                        Comment


                          #13
                          Cia siaip nuoroda i Vilniaus nuotraukas: http://www.tourism.vilnius.lt/photo/ Vienoje nuotraukoje, padarytoje nuo Gedimino kalno, atrodo jog katedros stogas istiesu zaliuoja.

                          Comment


                            #14
                            cia neseniai per rusu kanala apie Vilniaus geto rode laida labai idomi, gal galima butu sukurt atskira tema apie tai kas medziagos daugiau turi ar zino daugiau .. kiek zinau Vilniaus geto buvo i abi puses Vokieciu gatveje ..

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #15
                              Mažasis turizmas po rajonus:



                              Comment

                              Working...
                              X