Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Ukmergės - Geležinio Vilko - Žalgirio gatvių transporto mazgas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Pagal eskizą, tai atvirkščiai: jei Ukmergės estakadą daryt, o ne GV, tai niekas niekam netrukdytų, o ir "iškelt" į viršų tik dvi eismo juostas reiktų, o ne tris - pigiau gautųsi.

    Pildau: irgi pamaniau, jog viaduką nupaišei, jei tuneliukas pigiau - tai super.
    Paskutinis taisė dondc; 2014.11.25, 19:26.
    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

    Comment


      #42
      Parašė dondc Rodyti pranešimą
      Pagal eskizą, tai atvirkščiai: jei Ukmergės estakadą daryt, o ne GV, tai niekas niekam netrukdytų, o ir "iškelt" į viršų tik dvi eismo juostas reiktų, o ne tris - pigiau gautųsi.

      Pildau: irgi pamaniau, jog viaduką nupaišei, jei tuneliukas pigiau - tai super.
      Tuneliukas pigiau su sąlyga, kad jį iš viso įmanoma pastatyti ir ar jam netrukdo lietaus nuotekynė.
      Nes statant tokį tunelį didžiąją dalį iškasamo grunto galima panaudoti viršuje einančios gatvės lygiui sukelti. Papildomų medžiagų (betono) reikėtu tik perdangai ir atraminėms sienutėms, bet tai mažesni kiekiai nei reikėtų estakadai. Tuo pačiu ir pats mazgas gerokai kompaktiškesnis gaunasi.

      Estakadą virš GV gatvės pastatyti tikriausiai nelabai ir išeitų, nes ir taip gatvė su nemažu nuolydžių leidžiasi žemyn po žiedu, tai nusileidimas nuo estakados turėtu būti labai labai status.

      Comment


        #43
        Viešasis pirkimas:
        Geležinio Vilko, Žalgirio ir Linkmenų gatvių dalių rekonstravimo darbai
        https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...PP=notices.asp

        Kas nors, prašau, paanalizuokit ir informuokit ar teisingai supratau.
        Paskutinis taisė Romas; 2015.01.24, 10:10. Priežastis: Pridėtas pavadinimas

        Comment


          #44
          Na tokios bendrovės kaip "Kauno tiltai" dažniausiai stato tiltus ar estakadas, viadukus, tai gal ir šį kartą bus viadukas. Be to, rekonstrukcijai duota nemažai laiko. Čia irgi tik mano spėliojimai.
          دائما الليتوانيه

          Comment


            #45
            /\ Nebus. Juk parašyta straipsnyje kas bus atliekama

            Comment


              #46
              Matau kelis pozityvus dėl šios rekonstrukcijos:
              1) Iš Žalgirio gatvės link Ukmergės g. važiuos 3 juostos, kas gerina pralaidumą
              2) Sukant iš Žalgirio g. į Geležinio vilko g. išsukimui bus greitėjimo juosta, kas reiškia, kad automobilių srautas galės nestabdomai judėti Žalgirio g. ir įsilieti į Geležinio vilko g.

              Minusas tik tas, kad išsukimai/įsukimai iš/į Rimi mažins maksimalų galimą pralaidumą pagal rekonstrukciją.

              Comment


                #47
                Na aš nepasivarginau atsidaryt dokumentų. Tai šiuo kartu bus daroma daugiau kosmetika. Tačiau nurodyta, kad detaliajame plane yra du lygiai ir kad statoma į tai atsižvelgiant.

                Comment


                  #48
                  27 ir 28 pdf failai, ten yra eismo organizavimas. Nieko ypatingo.

                  Comment


                    #49
                    Pabandžiau uždėt ant ortofoto. Jeigu viską gerai sudėjau, o lyg ir gerai - tai pakeitimų daugiau, negu atrodo iš pirmo žvilgsnio. Realiai stumiamas visas Žalgirio g. eismas šiauriau, taip turbūt paliekant erdvės viadukui. Geltonai pažymėta vieta matyt bus kaip tik tam ir skirta. Nors sunku pasakyt. Su savivaldybėje esančiu maketu nesutampa.

                    Paskutinis taisė Creatium; 2015.01.20, 23:18.

                    Comment


                      #50
                      Kiek aš atsimenu, tai forume yra tema apie Žalgirio ir GV gatvių mazgo rekonstrukciją. Gal būtų galima paprašyt adminų perkelt pastaruosius pranešimus į ją?

                      Kitas dalykas, kuris man neduoda ramybės, yra tas, kad anksčiau buvo planuojama kad estakada nusileis į GV link Baltupių. Kaip supratau planai pasikeitė ar aš kažką maišau?
                      Paskutinis taisė spirit; 2015.01.20, 23:53.
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        #51
                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                        Kiek aš atsimenu, tai forume yra tema apie Žalgirio ir GV gatvių mazgo rekonstrukciją. Gal būtų galima paprašyt adminų perkelt pastaruosius pranešimus į ją?

                        Kitas dalykas, kuris man neduoda ramybės, yra tas, kad anksčiau buvo planuojama kad estakada nusileis į GV link Baltupių. Kaip supratau planai pasikeitė ar aš kažką maišau?
                        Kol kas jokios estakados nebus. Ir iš dokumentacijos panašu, kad tik ruošiama vieta.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          #52
                          Thank you, captain Obvious - tą aš ir be tavęs supratau Aš tiesiog klausiu ar aš teisingai supratau kad estakadą planuojama statyti į Žalgirio gatvę, o ne GV, kaip anksčiau buvo planuota.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            #53
                            Parašė spirit Rodyti pranešimą
                            Thank you, captain Obvious - tą aš ir be tavęs supratau Aš tiesiog klausiu ar aš teisingai supratau kad estakadą planuojama statyti į Žalgirio gatvę, o ne GV, kaip anksčiau buvo planuota.
                            Klysti. Bent pagal savivaldybėje esantį maketą ir dabar planuojamus darbus matosi, kad paliekama vieta tarp Lukoilo ir važiuojamosios kelio dalies keliui nuo Ukmergės gatvės. Jei kada bus estakada, GV gatvė slinktis turėtų į Šeškinės kalno pusę.
                            http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                            Comment


                              #54
                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Kitas dalykas, kuris man neduoda ramybės, yra tas, kad anksčiau buvo planuojama kad estakada nusileis į GV link Baltupių. Kaip supratau planai pasikeitė ar aš kažką maišau?
                              Turi omeny turbut ta vieta kur atitraukta Žalgirio g. šiauriau? Tai čia turbut padaryta vieta eismo juostai kuri eis iš Ukmergės g i Žalgirio g. Ant maketo ji butent ten ir eina..

                              Comment


                                #55
                                Taip, buvau pamiršęs apie tą maketą ir tą juostą į Ukmergės g.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  #56
                                  Jeigu grįžtant prie dabartinio sankryžos projekto, tai suprojektuota blogai ir įgyvendinus projektą, jis ne pagerins situacijos, o tik dar pablogins. Kritinės vietos:
                                  1. Išvažiavimas iš teritorijos (pro žieduką) į Žalgirio g. Galima nuspėti, kad 99 proc. per čia išvažiuojančių norės važiuoti tiesiai link Ukmergės g. (išvažiuojantys į GV link Baltupių, turi kitą išvažiavimą). Taigi jie išvažiavę pateks į eismo juostą skirtą sukantiems dešinėn. Dėl trumpo atstumo persirikiavimui praktiškai iškart jie turės įjungti posūkį ir bandyti rikiuotis, o to nepavyks padaryti kai važiuojantys tiesiai bus sustoję prie šviesoforo. Vadinasi tokie, pirmoje juostoje su įjungtu kairiuoju posūkiu stovintys automobiliai, pilnai blokuos kelią norintiems sukti į dešinė (į GV g.). Tai išprovokuos chaotiškus bandymus greičiau išsukti į GV važiuojant per stovėjimo aikštelę (nesaugu, nepatogu, neracionalu ir griaunama eismo sistema).
                                  2. Įvažiavimas į teritoriją iš GV gatvės praktiškai iškart už sankryžos. Atvažiavę GV gatve nuo šviesoforo ir norintys pasuktį į PC teritoriją, turės labai trumpą atkarpą persirikiuoti į juostą, kurią atvažiavę nuo Žalgirio g. greitės. T.y. jeigu bus važiuojančių šia "greitėjimo juosta", tai norintys rikiuotis turės praktiškai sustoti ir sustabdys eismą pirmoje GV gatvės eismo juostoje. O tai reiškia, kad galimai dar labiau sumažės ir taip varganas šios sankryžos pralaidumas.

                                  Comment


                                    #57
                                    Nenustebčiau, jeigu laikinai situacija, kaip sakai, net pablogėtų. Tačiau nepamirškim, kad ši rekonstrukcija yra laiptelis į estakadų statymą. Tad kito varianto iš esmės net ir nėra. Aišku, klausimas ar tos pačios problemos neišliks ir pastačius viadukus.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                      T.y. jeigu bus važiuojančių šia "greitėjimo juosta", tai norintys rikiuotis turės praktiškai sustoti ir sustabdys eismą pirmoje GV gatvės eismo juostoje.
                                      O tai važiuojantis greitejimo juosta neturetu praleist tuos kurie rikiosis iš GV? Gi taip pat viksta eismas dobilo lapo sankrižoj, kai išvažiojantis iš dobilo lapo turi praleist važiuojančius pagrindine gatve ir sukančius į dobilo lapa..

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                        Nenustebčiau, jeigu laikinai situacija, kaip sakai, net pablogėtų. Tačiau nepamirškim, kad ši rekonstrukcija yra laiptelis į estakadų statymą. Tad kito varianto iš esmės net ir nėra. Aišku, klausimas ar tos pačios problemos neišliks ir pastačius viadukus.
                                        Šios problemos mažai susijusios su perspektyviniu sankryžos vystymu. Problematiškos vietos yra išvažiavimai/įvažiavimai į sklypą ir jie ateityje nepasikeis. O viską nulemia, kad rengiant detaliuosius labai neapgalvotai nurodomos tokių įvažiavimų/išvažiavimų vietos, kurios nesuderinamos su aplinkinesė gatvėse esančia situacija.

                                        Čia kaip pavyzdys iš kito projekto: Į sklypa iš gatvės numatytas įvažiavimas, tačiau tai padaryti visai neatsižvelgiant, kad gatvėje toje vietoje yra numatytas autobuso stotelės įrengimas. Taigi kadangi stotelė netelpa niekaip kitaip, o tik per visą to sklypo ilgį palei minėtą gatvę, tai galutiniame variante gaunasi, kad įvažiavimas į teritoriją suprojektuotas pro stotelę.

                                        Parašė Diim4iik Rodyti pranešimą
                                        O tai važiuojantis greitejimo juosta neturetu praleist tuos kurie rikiosis iš GV? Gi taip pat viksta eismas dobilo lapo sankrižoj, kai išvažiojantis iš dobilo lapo turi praleist važiuojančius pagrindine gatve ir sukančius į dobilo lapa..
                                        Neturėtų, nes KET to nereikalauja. Apskritai pirmą kartą girdžiu tokią mintį.
                                        Minimu atveju dobilo lapo sankryžose, toje pačioje vietoje (atkarpoje) rikiuojasi ir atvažiuojantys gatve, ir atvažiuojantys iš nuvažiavimo/užvažiavimo. Taigi tiesiog natūraliai gaunasi kaip aprašei. Nors persirikiuojant irgi galioja taisyklė, kad turi praleisti tą, kuris tuo pačiu metu rikiuojasi tau iš dešinės.

                                        Šiuo atveju atvažiuojantys greitėjimo juosta gali ir toliau važiuoti tiesiai. Jiems nėra jokio poreikio kažkur rikiuotis, todėl jie ir važiuos tiesiai nieko nepraleisdami. O tuo tarpu atvažiuojantys GV turės persirikiuoti į dešinę ir iškart užsukti, taigi bandantiems persirikiuoti gali tekti beveik sustoti, kad nutaikytų tinkamą momentą.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                          Neturėtų, nes KET to nereikalauja. Apskritai pirmą kartą girdžiu tokią mintį.
                                          Minimu atveju dobilo lapo sankryžose, toje pačioje vietoje (atkarpoje) rikiuojasi ir atvažiuojantys gatve, ir atvažiuojantys iš nuvažiavimo/užvažiavimo. Taigi tiesiog natūraliai gaunasi kaip aprašei.
                                          Na šeip atvažiuojantiems dobilo lapu stovi ženklas kad jie važiuoja šalutiniu keliu (itariu ir čia atvažiuojantiems Žalgirio g. bus pastatytas toks ženklas) ir turi praleist važiuojančius pagrindiniu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X