Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šviesoforų įrengimo tvarka Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė VEC7OR Rodyti pranešimą
    Gal kas gali paaiskint kodel nakti nera isjungiami kai kurie/nereikalingi sviesoforai ?
    As suprantu kad jie ismanus ir persijungia per 10s, bet kam stot ir stovet.
    Ar siais laikais viskas turi but 'apsaugota' ?
    Žmonės kvailėja, nelabai gaudosi kas vyksta aplink juos, vairuoja tie, kas išvis neturėtų gauti teisių vairuoti, dėl to yra paliekami šviesoforai dirbti veltui, panaikinamos žalios rodyklės, panaikinami posūkiai/apsisukimai.

    Comment


      Parašė kek Rodyti pranešimą
      Žmonės kvailėja, nelabai gaudosi kas vyksta aplink juos, vairuoja tie, kas išvis neturėtų gauti teisių vairuoti, dėl to yra paliekami šviesoforai dirbti veltui, panaikinamos žalios rodyklės, panaikinami posūkiai/apsisukimai.
      Tai patys kvailiausi, jau visi zino, amerikieciai. Bet ten daug kur galima sukti i desine per raudona. System error?

      Comment


        Parašė VEC7OR Rodyti pranešimą
        Gal kas gali paaiskint kodel nakti nera isjungiami kai kurie/nereikalingi sviesoforai ?
        As suprantu kad jie ismanus ir persijungia per 10s, bet kam stot ir stovet.
        Ar siais laikais viskas turi but 'apsaugota' ?
        Avaringumas padidėtų, dėl to ir laiko įjungtus. Iš esmės nakties metu galima visus šviesoforus išjungti, vis tiek eismo praktiškai nėra.
        Asmeniškai man tai patogiau kai jie veikia, saugiau, nes tada nereikia kievienoje sankryžoje žiūrėti į pirmumo ženklus, o Vilniuje, kai reikia pervažiuoti iš vieno miesto krašto į kitą, na patys suprantant. Net jei ir pats viską sužiūrėsi teisingai, vis tiek atsirastų tų, kurie įvažiuotų iš šalutinio, o kai naktį lakstymas belenkoks, būtų skaudžių pasekmių.

        Vairuotojai sugeba net ir per raudoną įvažiuoti į sankryžą dienos metu, tai ką čia ir kalbėti apie šviesoforų išjungimą

        Comment


          Norėjau parašyti negražiai, bet susilaikiau.

          Būtina griežtinti vairuotojo pažymėjimų išdavimo tvarką.

          Comment


            Parašė Briedis Rodyti pranešimą
            Norėjau parašyti negražiai, bet susilaikiau.

            Būtina griežtinti vairuotojo pažymėjimų išdavimo tvarką.
            Iš griežtinimo nieko nebus - dar daugiau be teisių važinės.

            Comment


              Kas nors paaiškins man kaip važiuoti šia sankryža? Ką aš ne taip darau? Kodėl man važiuojant per žalią skersai kelią eina žmonės ar kitos t.p?

              Comment


                Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                Kas nors paaiškins man kaip važiuoti šia sankryža? Ką aš ne taip darau? Kodėl man važiuojant per žalią skersai kelią eina žmonės ar kitos t.p?

                Youtube video
                Turiu didelį prašymą tamstai ir tuo pačiu vsiems kitiems forumiečiams. Gal galėtumet video mest per Vimeo? Man jutubą ir feisbuką blokuoja.

                Comment


                  Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                  Kas nors paaiškins man kaip važiuoti šia sankryža? Ką aš ne taip darau? Kodėl man važiuojant per žalią skersai kelią eina žmonės ar kitos t.p?

                  Youtube video
                  Todėl, kad jiems irgi dega žalia. Sankryža įrengta pagal senąsias taisykles.

                  Comment


                    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                    Turiu didelį prašymą tamstai ir tuo pačiu vsiems kitiems forumiečiams. Gal galėtumet video mest per Vimeo? Man jutubą ir feisbuką blokuoja.
                    Pabandyk plugina Chromui "Unlimited free VPN - Hola", pasirink ten tarkim narsyti per koki USA.

                    Comment


                      Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                      Kas nors paaiškins man kaip važiuoti šia sankryža? Ką aš ne taip darau? Kodėl man važiuojant per žalią skersai kelią eina žmonės ar kitos t.p?

                      Youtube video
                      Pasukant į kairę (o tu kaip tik ir sukai į kairę) dažnai atsitinka taip kad tenka praleisti važiuojančius tiesiai arba pėsčiuosius. Važiavimas tiesiai šitoje sankryžoje yra nuo stoties į Sodų gatvę (tokia yra šitos sankryžos konfigūracija).
                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                      Comment


                        Parašė VEC7OR Rodyti pranešimą
                        Gal kas gali paaiskint kodel nakti nera isjungiami kai kurie/nereikalingi sviesoforai ?
                        As suprantu kad jie ismanus ir persijungia per 10s, bet kam stot ir stovet.
                        Ar siais laikais viskas turi but 'apsaugota' ?
                        Vakaruose jau prieš kelioliką metų būdavo kur kas išmanesni šviesoforai - jie persijungia momentaliai, suveikus jutikliui esančiam didesniu atstumu nuo sankryžos. Ir tam nereikia kažkokių superkosminų technologijų, kurios būtų kažkuo brangesnės

                        Comment


                          Aga, yra pas mus toks vienas sviesoforas santaruose ir prie lidlo seskinese berods, tik pamato kai kas nors vazioja 50.001km/h iskart tau raudonas. Neturiu problemos vaziuot 50, bet stovet teks visiem del kokio nors debilo bet kurio atveju.
                          Idomu ka daro tie kam visada viska regulioja sviesoforai uzmiesti, ten gi ju nera...

                          Comment


                            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                            Pasukant į kairę (o tu kaip tik ir sukai į kairę) dažnai atsitinka taip kad tenka praleisti važiuojančius tiesiai arba pėsčiuosius. Važiavimas tiesiai šitoje sankryžoje yra nuo stoties į Sodų gatvę (tokia yra šitos sankryžos konfigūracija).
                            O ar negalima sureguliuoti sviesoforo taip, kad kelio neuzstotu zmones? Palaukti reiketu tik keliomis sekundemis daugiau.
                            Sakyciau, kad i kaire tai yra dar kairiau - i autobusu stoti. O i desine - tai i Seinu gatve. O Sodu ir Sopeno yra tiesiai. Apie tai sako ir zenklas melynam fone pries sankryza - man atrodo kad visiskai lygiavertis issisakojimas i abi puses.

                            Comment


                              Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                              O ar negalima sureguliuoti sviesoforo taip, kad kelio neuzstotu zmones? Palaukti reiketu tik keliomis sekundemis daugiau.
                              Sakyciau, kad i kaire tai yra dar kairiau - i autobusu stoti. O i desine - tai i Seinu gatve. O Sodu ir Sopeno yra tiesiai. Apie tai sako ir zenklas melynam fone pries sankryza - man atrodo kad visiskai lygiavertis issisakojimas i abi puses.
                              Pirmumo teisę apsprendžia ne melynas ženklas, o virš jo esantis baltas ženklas, nurodantis, kuris kelias yra pagrindinis. Šiuo atveju tai yra Stoties g. ir Sodų g. tęsinys link Pylimo g. Todėl norint sukti link Šopeno g. privaloma praleisti važiuojančius iš Sodų g.
                              دائما الليتوانيه

                              Comment


                                Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                Pirmumo teisę apsprendžia ne melynas ženklas, o virš jo esantis baltas ženklas, nurodantis, kuris kelias yra pagrindinis. Šiuo atveju tai yra Stoties g. ir Sodų g. tęsinys link Pylimo g. Todėl norint sukti link Šopeno g. privaloma praleisti važiuojančius iš Sodų g.
                                Sitas zenklas nieko nesprendzia, kai sankryza yra reguliuojama.

                                Comment


                                  Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                  O ar negalima sureguliuoti sviesoforo taip, kad kelio neuzstotu zmones? Palaukti reiketu tik keliomis sekundemis daugiau.
                                  Pėstiesiems einantiems per Šopeno g. žalia dega tik tada, kai yra leidžiamas eismas Sodų g. <> Stoties g. Mano manymu bet koks šios sankryžos šviesoforo perreguliavimas tik pablogins situaciją. Pateiktame video kelias sukti iš Stoties g. į Šopeno g. buvo laisvas, tačiau įprastai to posūkio pralaidumas yra ne daugiau 2 autobusų/troleibusų per ciklą.

                                  Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                  Sitas zenklas nieko nesprendzia, kai sankryza yra reguliuojama.
                                  Kodėl ne? O kas tada turi nurodyti pirmumą, t.y. tai, kuris iš tų kelių yra "tiesiai"?
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Tas posūkis l.a. nereikalingas, tik VVT. Nes iš stoties žiedo paprasčiau per Geležinkelio g.

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Pėstiesiems einantiems per Šopeno g. žalia dega tik tada, kai yra leidžiamas eismas Sodų g. <> Stoties g. Mano manymu bet koks šios sankryžos šviesoforo perreguliavimas tik pablogins situaciją. Pateiktame video kelias sukti iš Stoties g. į Šopeno g. buvo laisvas, tačiau įprastai to posūkio pralaidumas yra ne daugiau 2 autobusų/troleibusų per ciklą.

                                      Kodėl ne? O kas tada turi nurodyti pirmumą, t.y. tai, kuris iš tų kelių yra "tiesiai"?
                                      Kai sankryza reguliuojama nera skirtumo kuris tiesiai. Man dega zalia ir as vaziuoju ir man nusispjaut jei kazkas atvaziuos man is "pagrindinio" kelio i sona. Man dege zalia. Tai jokia ne rodykle tai normalus zalias signalas.

                                      KET XVIII. 167. Kai eismas reguliuojamas šviesoforu, vairuotojas privalo vadovautis šviesoforo signalais, kad ir kokie būtų važiavimo pirmenybę nurodantys kelio ženklai.

                                      Aisku reiketu praleist zmones, jeigu jie kirstu ir "pagrindini" kelia. Man apskritai labai nepatinka praktira praleidineti zmones, sukant i kaire. I desine pretenziju neturiu. Bet i kaire tenka sustoti viduri sankryzos jau isibegejus.
                                      Tokia vieta yra pvz sukant is Verkiu g. i Kareiviu g. i kaire, kur gaunasi posukis kokiu 150 laipsniu kampu ir dar turi chekint pesciuosius...

                                      Comment


                                        Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                        Kai sankryza reguliuojama nera skirtumo kuris tiesiai. Man dega zalia ir as vaziuoju ir man nusispjaut jei kazkas atvaziuos man is "pagrindinio" kelio i sona. Man dege zalia. Tai jokia ne rodykle tai normalus zalias signalas.

                                        KET XVIII. 167. Kai eismas reguliuojamas šviesoforu, vairuotojas privalo vadovautis šviesoforo signalais, kad ir kokie būtų važiavimo pirmenybę nurodantys kelio ženklai.

                                        Aisku reiketu praleist zmones, jeigu jie kirstu ir "pagrindini" kelia. Man apskritai labai nepatinka praktira praleidineti zmones, sukant i kaire. I desine pretenziju neturiu. Bet i kaire tenka sustoti viduri sankryzos jau isibegejus.
                                        Tokia vieta yra pvz sukant is Verkiu g. i Kareiviu g. i kaire, kur gaunasi posukis kokiu 150 laipsniu kampu ir dar turi chekint pesciuosius...
                                        Tu turbūt juokauji? Pagal tavo logiką, jei dega žalia, važiuoji kur nori ir kaip nori, svarbu per žalią? Reiktų KET atsiversti.

                                        Troleibusams, važiuojantiems iš Sodų g. link stoties irgi dega žalia, ir jie važiuoja tiesiai, todėl juos turi praleisti, nes suki į kairę (paryškinau vietą, kurioje ir pats teigi, jog suki į kairę) ir tau kliūtis gaunasi iš dešinės.
                                        دائما الليتوانيه

                                        Comment


                                          Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                          Kai sankryza reguliuojama nera skirtumo kuris tiesiai. Man dega zalia ir as vaziuoju ir man nusispjaut jei kazkas atvaziuos man is "pagrindinio" kelio i sona. Man dege zalia. Tai jokia ne rodykle tai normalus zalias signalas.

                                          KET XVIII. 167. Kai eismas reguliuojamas šviesoforu, vairuotojas privalo vadovautis šviesoforo signalais, kad ir kokie būtų važiavimo pirmenybę nurodantys kelio ženklai.

                                          Aisku reiketu praleist zmones, jeigu jie kirstu ir "pagrindini" kelia. Man apskritai labai nepatinka praktira praleidineti zmones, sukant i kaire. I desine pretenziju neturiu. Bet i kaire tenka sustoti viduri sankryzos jau isibegejus.
                                          Tokia vieta yra pvz sukant is Verkiu g. i Kareiviu g. i kaire, kur gaunasi posukis kokiu 150 laipsniu kampu ir dar turi chekint pesciuosius...
                                          Nėra tokie kvaili vairuotojai, jog tokių situacijų nesugebėtų išspręsti. Kadangi kaip tyčia tenka itin daug susidurti su naujais šviesoforais Buivydiškių, Rygos, Žemaitės, Kauno g. ir ten tikrai viskas absurdiškai padaryta : 1. Persistengta su nesikertančiais eismais, todėl nelogiškai ilgai tenka laukti žalio tiek pėstiesiems, tiek vairuotojams (pvz pėsti niekada nevaikščiojau per raudoną šviesą, bet šiuose šviesoforuose tenka), 2. Šviesoforai sustatyti itin nepatogiai, kartais net neturi galimybių matyti kokia tau šviesa dega. Apie 7-10proc. pramiega šviesoforą, nes visą laiką nebūsi gi pasilenkęs, jog pamatytum kada užsidega žalias. Pvz aš sustoju maždaug per du auto kurpusus nuo Stop linijos (kažin ar tai nėra pažeidimas?).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X