Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    pagaliau atgavom Romuva
    http://www.kaunas.lt/index.php?259755514

    Comment


      dabar svarbu priimti normalius sprendimus ir vėl jos nepramazint

      Comment


        Manau, kad viskas bus gerai. Iš klaidų mokosi O ši kadencija padarė viską, kad Romuva vėl atitektų miestiečiams ir dabartinė valdyba žada ne už kalnų nekomercinio kino oazę.

        Comment


          Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
          Labai gerai. Tikiuos Tarptautinis Kauno kino festivalis grįš į Romuvą; nes nesižiūri, kai toks renginiys rengimas komerciniame forum palace.
          Ir sveikinu aktyvistus, kurie tikrai kovojo dėl Romuvos autentiškos panaudos ir vizijos.
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            Kauno LEZ sklypą „matuojasi“ ir suomių įmonė „Fortum“

            Kad tik pavyktu si Kauno dabartines valdzios inciatyva ir taip taptume maziau priklausomi nuo to nelemto Gazpromo

            Comment


              Troleibuse kalbantis A.Kupčinskas užkliuvo etikos sargams

              Kai pirmą kartą išgirdau autobuse, tai irgi pagalvojau ar čia turėtų jie taip reklamą sau daryt.

              Comment


                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                Troleibuse kalbantis A.Kupčinskas užkliuvo etikos sargams

                Kai pirmą kartą išgirdau autobuse, tai irgi pagalvojau ar čia turėtų jie taip reklamą sau daryt.
                Informaciniai papildomos informacijos pranešimai finansuojami iš savivaldybės, už tai ji paprašė dalies laiko savireklamai. Bet meras pamiršo, kad čia turi būti tam tikros ribos. Beeet, konservatoriai tuo ir garsėja - aiškiai apibrėžia ribas kitiems, kurias patys peržengia ne kartą.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  http://www.youtube.com/watch?v=99lFITiVqTA

                  Kaip manot? Nuosirdu ar reklama?

                  Comment


                    Jis nelabai turi dėl ko meluoti - deklaruotas turtas tikrai nedidukas.

                    Comment


                      Ką gi, artėja naujos savivaldybės rinkimai ir jau būtų pats metas pradėti padiskutuot, kokia partija labiausiai tiktų būti išrinkta "valdyti" Kauną. Pastaruoju metu labai reklamuojasi liberalcentristai. Gal ir nebūtų pati blogiausia partija, bet, kai iškėlė A. Garbaravičių savo vedliu, greitai atšoko fantazija.

                      Comment


                        Patikima komanda Kaunui: http://www.facebook.com/album.php?fb...4185&aid=19592

                        Comment


                          Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
                          Kai visokios gudišauskienės su koryznom puikuojasi saraše, tai tikrai "patikima" komanda Kaunui

                          Comment


                            Balsuosiu už Kupčinską. Gal kas kitokių pasiūlymų gali pateikti, nes nesumąstau tinkamesnio žmogaus?
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Kaunas: nepasitenkinimas valdžia gali aptirpdyti konservatorių pranašumą

                              Pavadinimas skamba taip lyg būtų užsakytas šis straipsnis. Jau ankščiau mano įtarimas dėl kaunodienos, kai garbaravičius ten pradėjo reikštis. Maždaug: "konservatoriams šansų laimėt nėra", tai automatiškai ir už juos balsuot neverta. O to nepasitenkinimo mąstas, tai sakyčiau yra kvestionuotinas. Palyginus su praėjusiom kadencijom, manau, kad ganėtinai mažas.

                              Comment


                                Balsuosiu ir aš už Kupčinskiokus. Gal ir ne pats geriausias Kauno meras buvo, bet tikrai vienas iš 3 geriausių. Po garbaravičiaus (net klaviatūra ties pavardės pradžia atsisako Caps Lock paspaudimą priimti) tikrai labai gerai atrodo.
                                Birth, school, METALLICA, death

                                Comment


                                  Laimutė

                                  http://www.youtube.com/watch?feature...&v=DV7VUfCgEH4

                                  Comment




                                    Šitas veikėjas jau pradeda įgrist. Nepatinka man jis nei kaip politikas, nei kaip žmogus ir apskritai aš jo net pažinot nenoriu. Gavo vienas žmogus ir iš mano šeimos šią žinutę. Lyg mažai jam būtų buvę vogt kauniečių pinigus, turi įžūlumo priminėt savo snukutį užsiiminėdamas tokiom nesąmonėm.
                                    Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.02.15, 11:37.

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Atvaizdas


                                      Šitas veikėjas jau pradeda įgrist.
                                      Ir aš gavau. Tik po kelių akimirkų supratau Išties - pasipiktinau.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        Atvaizdas


                                        Šitas veikėjas jau pradeda įgrist. Nepatinka man jis nei kaip politikas, nei kaip žmogus ir apskritai aš jo net pažinot nenoriu. Gavo vienas žmogus ir iš mano šeimos šią žinutę. Lyg mažai jam būtų buvę vogt kauniečių pinigus, turi įžūlumo priminėt savo snukutį užsiiminėdamas tokiom nesąmonėm.
                                        Gavau ir aš net dvi žinutes į asmeninį (Omnitel) ir į tarnybinį (Bitė). Nenoriu aš jo ir jo šutvės nei matyti, nei girdėti... Mane, asmeniškai, tik dar labiau nuteikė prieš jį . Praleido progą patylėti... Juk aš jam ne mylimoji
                                        Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X