Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Pagaliau paziurejau Kill Bill vol.2, puikus filmas, idomus ziureti. Nors ir ne geriausias QT filmas, bet tikrai idomus ir fun
    9/10

    Comment


      #82
      Parašė John
      Pagaliau paziurejau Kill Bill vol.2, puikus filmas, idomus ziureti. Nors ir ne geriausias QT filmas, bet tikrai idomus ir fun
      9/10
      Man irgi labai patiko.
      Ypac patiko ta istorija apie supermena. Pats kartais taip jauciuosi is tikro
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #83
        Per TV-1000 neseniai rode geriausio Thai rezisieriaus Pen ek Ratanaruang filma "6ixtynin9", pasirode neblogas ir savito stiliaus, todel siandien paziurejau nauja jo filma "Last Life in The Universe". Nuo siol Quentin Tarantino pasislenka dar zemiau ir uzleidzia mano top-geriausiu rezisieriu 2-a vieta Pen ek Ratanaruang'ui . Filmas yra absoliuciai nerealus, depresovas ir slegiantis, siek tiek primena David Lynch filmus, tik viskas vyksta leciau, primityviau ir su maziau dirbtiniu isvedziojimu. Jeigu yra norinciu pamatyti kazka geresnio negu bet kas, kas buvo/yra/bus sukrta hollywood'e, butina paziureti

        10/10 http://www.imdb.com/title/tt0345549/

        Comment


          #84
          Rugsejo 24d. kinuose pradeda rodyti Takeshi Kitano "Dolls", maciau sita filma vakar per PC, paliko neitiketina ispudi, gera proga viska pamatyti kinuose, nes ne taip daznai pas mus rodo rimta kina

          Comment


            #85
            Kadangi diskusija paskutiniu metu nebepopuliari siūlau biškį pakeisti temą. Pavardinkite savo mėgstamiausius serialus

            Mano būtų:
            1. Mr Bean
            2. The Sopranos
            3. Friends
            4. Miami Vice (kol kas pažiūrėjau tik 1 seriją (pilot'ą), patiko )

            Beje, visus atsisiunčiu ir žiūriu per PC, nes lietuviškas vertimas ir įgarsinimas už**sa (na nebent R. Zemkauskas "Sopranus" neblogai įgarsina )

            Comment


              #86
              Serialu (kaip ir TV apskritai) beveik neziuriu, ziurejau Sopranu kazkuri nauja sezona per PC ne per seniausiai . Apskritai mano poziuris i serialus nera labai teigiamas (nebent isskyrus tokius kaip Mr.bean ).

              mano listas

              1. OZ
              2. Sopranai
              3. Homicide (zmogzudysciu skyrius)
              4. Mr Bean
              5. Twin Peaks

              tai turbut visi serialai, kuriuos ziurejau nuolat ir maciau dauguma epizodu, siuo metu neziuriu nieko

              Comment


                #87
                Parašė John
                5. Twin Peaks


                Megstamiausias serialas ever
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #88
                  Jo, Twin Peaks geriausias. O šiaip teliko beveik nežiūriu
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #89
                    Mėgstamiausi serialai:
                    1. Ozas (gaila LNK nustojo rodyt )
                    2. Babylon 5
                    3. Sopranai

                    Geriausi filmai:
                    1. Event Horizon
                    2. Kill Bill vol. 1/2
                    3. The last Samuraj
                    www.donatas-mazeika.lt

                    Comment


                      #90
                      Gal kas matet Spielbergo "The Duel"?
                      Didziausias nesusipratimas koki kada nors regejau. Net nesitiki, kad Spielbergas galejo sukurti kazka tokio leksto.
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        #91
                        O ko galima gero tiketis is eilinio 100 kartu pervertinto amerikono/zydo rezisieriaus? (nieko pries zydus neturiu, tiesiog nei JAV, nei Izraelio kinas niekada neblizgejo aukstu lygiu neskaitant slamstiniu blockbusteriu a la "Titanic" arba Privataus Ryan'o).

                        Comment


                          #92
                          Nzn, nesu filmu kritikas, bet Spielbergo filmai keli man patiko.
                          Nors is dalies tu ir teisus. Jis pervertintas. Kaip, beje, ir tavasis Tarantino.
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            #93
                            Aš manyčiau, kad nėra ko stebėtis. Daugelis režisierių turi ir gerų, ir visiškai prastų filmų. Beje, kaip supratau, "The Duel" buvo televizinis filmas, be to, Spielbergo karjeros pradžioje, taip kad tikrai nieko keisto.
                            Kalbant apie patį Spielbergą, tai galbūt jis kiek pervertintas, tačiau vistiek tikrai vienas geriausių holivudo režisierių

                            Comment


                              #94
                              Parašė blitz
                              Nzn, nesu filmu kritikas, bet Spielbergo filmai keli man patiko.
                              Nors is dalies tu ir teisus. Jis pervertintas. Kaip, beje, ir tavasis Tarantino.
                              Taip, Tarantino yra LABAI pervertintas, ypac JAV (kaip ir visi kiti pervertinti JAV rezisieriai). Klydau galvodamas, kad QT nera lygiu pasaulyje ir dabar tai pripazistu visu 100%. Supratau tai, kai ne per seniausiai pradejau ziureti Azijos filmus. Tarantino yra nulis pries tokius rezisierius kaip Zhang Yimou arba Takeshi Kitano.
                              Nors bet kokiu atveju jis islieka vienas geriausiu JAV rezisieriu, o Pulp Fiction islieka vienu geriausiu amerikietisku filmu

                              Comment


                                #95
                                /\' True.

                                Beje ka tokio ypatingo radai tuose kinieciu filmuose?
                                Baigi mane sugundyti, reikes gal atsisiust kelis.
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  #96
                                  blitz, jeigu nori isbandyti, paziurek situos 3 filmus is 3 skirtingu saliu - Japonijos, Thailando ir Kinijos, jeigu nepatiks, turbut nepatiks ir visi kiti, nes azijos filmai iskelia panasias vertybes ir yra panasaus stiliaus (nors aisku ne visi, cia siaip generalizuoju), visus parsisiunciau su eMule, taigi laisvai rasi

                                  i zema reitinga nekreipk demesio, nes paprastai amerikonai (kuriu daugiausia browsina imdb) linke nuvertinti filmus, kuriu nesupranta del savo elementaraus bukumo


                                  Dolls (2002)
                                  http://www.imdb.com/title/tt0330229/

                                  Last Life in the Universe (2003)
                                  http://www.imdb.com/title/tt0345549/

                                  Hero (2002)
                                  http://www.imdb.com/title/tt0299977/

                                  Comment


                                    #97
                                    ta hero arba dolls tai ir dvd galima gauti gerai paieskojus kokiame nuomos punkte

                                    man tai ziaurai patiko Kitano zatoichi

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #98
                                      Dekui, Jonai.
                                      Kai nusipirksiu nauja monitoriu ir namuose interneta isivesiu, tai butinai atsisiusiu.
                                      Kol kas tai tik univere gaunu prie ineto prisesti, o cia viskas kas imanoma uzblokuota
                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment


                                        #99
                                        Beje kalbant apie filmus, galetu ir lietuviai kazka padoresnio sukurti vietoje tu paciu nesibaigianciu sudinu filmu apie ta pati sudina kara ir ta pacia sudina okupacija su tais paciais pasenusiais aktoriais. Eitu jie visi i pensija ir leistu jaunimui pasireiksti, net jei ir ju idejos akivaizdziai nukopijuotos nuo vakaru. Negi ne jega butu pvz. lietuviskas Trainspottingo variantas ar kazkas panasaus.
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment


                                          blitz, matau tau labai patinka Trainspotting, turbut taip pat, kaip man kazkada patiko Pulp Fiction

                                          aisku lietuviai galetu sukurti kazka gero, bet lietuviai yra lietuviai ir dar daug laiko praeis, kol jie sukurs kazka idomaus. Gal tai del $, nes mazoje salyje sunku gauti finansavima. Kita vertus geram filmui nebutina tureti daug $, reikia geros temos ir gero idejos igyvendinimo. Dar kitas dalykas - savireklama. Neturiu net zalio supratimo, kokie filmai buvo sukurti lietuvoj per paskutinius 10 metu (isskyrus keleta). Galetu siek tiek pasireklamuoti, surinkti siokia tokia auditorija ir gal kazkas iseitu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X