Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie pieno produktus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Tiesa dar neatsakei kodel piena gerti yra kenksminga (apart vieno argumeto, kad laktoze sunkiai virskinti).
    99% gyventojų, nors kartą valgiusių agurkus, mirė

    Comment


      #42
      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
      Natūralu, kad daug ką blogai virškina, jei geri pieną.
      Nepastebejau, kad man kazka blogai virskintu. Tik logiskai primeciau, kad negali pienas but pats prasciausiai virskinamas produktas.

      Comment


        #43
        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Nepastebejau, kad man kazka blogai virskintu. Tik logiskai primeciau, kad negali pienas but pats prasciausiai virskinamas produktas.
        Tai turbūt jis toks ir nėra. Be to skirtingi žmonės skirtingai ir reaguoja į pieną.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          #44
          Beje, kalbant apie argumentą, kad ale natūraliai pienas yra skirtas veršiams pamaitint, tai esu girdėjęs (pats neragavau, tad galvos negaliu guldyt), kad prieš karvei maitinant palikuonius, jos pienas gerokai pasikeičia ir tokio, koks būna tuo metu, kai maitina veršiukus, apskritai neįmanoma gert. Jis ten kažkoks bjaurus tampa, ar tai kartus ar rūgštus, žodžiu, negeriamas. Po žindymo pieno savybės vėl grįžta į įprastas, mums priimtinas normas.

          Comment


            #45
            Ar tu bent zinai ta algidos ledu kokybe ir sudeti? Toks jausmas, kad idealizuoji vien todel, kad zinomi pasaulyje ir todel, kad brangus
            Tiesa dar neatsakei kodel piena gerti yra kenksminga (apart vieno argumeto, kad laktoze sunkiai virskinti).
            Dėl Algidos ledų kokybės tik darau tokią prielaidą - tikslius duomenis pateiktų tik laboratorinis tyrimas .
            Dėl pieno visi argumentai mano pirmame pranešime. Jau seniai aišku, kad gyvulinės kilmės maisto produktų racione turi būti kuo mažiau. Kai kas gyvena ir visai be jų. Blogas pieno virškinimas dar ne viskas - grybai irgi sunkiai virškinami, tačiau pastarųjų niekas kas dieną nevalgo. O pieną kai kas geria kas dieną ir ne tiek dėl to, kad skanu, bet kad atseit sveika. Kadangi pastaroji priežastis tampa vis labiau abejotina, tai priežasčių gerti pieną kaip ir nėra - troškulio juk jis nemalšina. Be to, šiandieninis žmogus turi iš ko rinktis ir atsisakęs pieno tikrai nebadaus.

            Comment


              #46
              Žinau, kad vyresnio amžiaus žmonėms nepetartina vartoti pieno ir pieno produktų. Tai sietina su lėtėjančia laktozę virškinančių medžiagų gamyba.

              Comment


                #47
                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                Beje, kalbant apie argumentą, kad ale natūraliai pienas yra skirtas veršiams pamaitint, tai esu girdėjęs (pats neragavau, tad galvos negaliu guldyt), kad prieš karvei maitinant palikuonius, jos pienas gerokai pasikeičia ir tokio, koks būna tuo metu, kai maitina veršiukus, apskritai neįmanoma gert. Jis ten kažkoks bjaurus tampa, ar tai kartus ar rūgštus, žodžiu, negeriamas. Po žindymo pieno savybės vėl grįžta į įprastas, mums priimtinas normas.
                Krekenos. Maistui vartoja ir jas.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  #48
                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                  Dėl Algidos ledų kokybės tik darau tokią prielaidą - tikslius duomenis pateiktų tik laboratorinis tyrimas .
                  Dėl pieno visi argumentai mano pirmame pranešime. Jau seniai aišku, kad gyvulinės kilmės maisto produktų racione turi būti kuo mažiau. Kai kas gyvena ir visai be jų. Blogas pieno virškinimas dar ne viskas - grybai irgi sunkiai virškinami, tačiau pastarųjų niekas kas dieną nevalgo. O pieną kai kas geria kas dieną ir ne tiek dėl to, kad skanu, bet kad atseit sveika. Kadangi pastaroji priežastis tampa vis labiau abejotina, tai priežasčių gerti pieną kaip ir nėra - troškulio juk jis nemalšina. Be to, šiandieninis žmogus turi iš ko rinktis ir atsisakęs pieno tikrai nebadaus.
                  Na tavo pirmam pranesime tig argumentai, kad jis nera naudingas. O del gyvulines kilmes racione tai taip, tada ir mesos maziau reiketu valgyti, ne tik pieno

                  Comment


                    #49
                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                    Dėl pieno visi argumentai mano pirmame pranešime. Jau seniai aišku, kad gyvulinės kilmės maisto produktų racione turi būti kuo mažiau. Kai kas gyvena ir visai be jų. Blogas pieno virškinimas dar ne viskas - grybai irgi sunkiai virškinami, tačiau pastarųjų niekas kas dieną nevalgo. O pieną kai kas geria kas dieną ir ne tiek dėl to, kad skanu, bet kad atseit sveika. Kadangi pastaroji priežastis tampa vis labiau abejotina, tai priežasčių gerti pieną kaip ir nėra - troškulio juk jis nemalšina. Be to, šiandieninis žmogus turi iš ko rinktis ir atsisakęs pieno tikrai nebadaus.
                    Mano katė kasdien laka karvės pieną net apsilaižydama ir dar kol kas niekuo nesiskundžia.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #50
                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Nepastebejau, kad man kazka blogai virskintu. Tik logiskai primeciau, kad negali pienas but pats prasciausiai virskinamas produktas.
                      Buvo tokia laida apie pieną arba apskritai apie jo produktus. Tiksliai nepasakysiu, nepamenu. Ankščiau žmonės nebuvo prisitaikę vartoti pieną. Tik vėliau, kam pavyko prisitaikyti įgavo pranašumą, nes turėjo sveikesnius baltesnius dantis. Iki šiol kažkiek procentų žmonių neturi paveldėję to geno, jie ir nevartoja pieno.

                      Comment


                        #51
                        Maždaug, jei katė laka, tai ir man galima
                        Šiuo požiūriu katės panašios į žmones - ne visos vienodai toleruoja laktozę.
                        Visgi, dauguma veterinarų pieno katėms duoti nerekomenduoja. Šiems gyvūnėliams jis paprasčiausiai nereikalingas.
                        Žmogus ir pripratino kates prie pieno, nes katės pačios karvių nepasimelžtų . Netgi mažiems kačiukams nerekomenduojama duoti karvės pieno. Normalu - nes negali vienos rūšies gyvūno pienas atitikti kitos rūšies gyvūno jauniklio poreikių.
                        http://gyvunai.sveikas.lt/lt/gyvunu_...uosius_faktus/
                        Bet kačiukai tai smulkmena, būna, kad ir mamos savo kūdikiams labai anksti pradeda duoti karvės pieno. Pasekmės: silpnas imunitetas, nuolatinės peršalimo ligos, alergijos ir kt., lydinčios visą gyvenimą.

                        Comment


                          #52
                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          Mano katė kasdien laka karvės pieną net apsilaižydama ir dar kol kas niekuo nesiskundžia.
                          Vėlgi, buvo TV laida, kurioje minėjo, kad kačių skrandžio rūkštingumas labai didelis, o dėl to pienas jų skrandyje sutraukiamas į gumulą, kurį labai sunkiai virškina. Katėms griežtai pieno nerekomenduojama.

                          Comment


                            #53
                            Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                            Bet kačiukai tai smulkmena, būna, kad ir mamos savo kūdikiams labai anksti pradeda duoti karvės pieno. Pasekmės: silpnas imunitetas, nuolatinės peršalimo ligos, alergijos ir kt., lydinčios visą gyvenimą.
                            Na, prisipažinsiu, mano sūnus pirmą kartą karvės pieno/pieno produktų paragavo maždaug sulaukęs vienerių. Jam imuniteto galima net pavydėti.
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              #54
                              Vienerių metų tai dar nieko, jei iki tol žindytas motinos pienu. Kūdikį motinos pienu reikėtų žindyti bent pirmąjį gyvenimo pusmetį. Tada paklojami geri imuniteto pagrindai, kuriuos vėliau jau sunkiau sugriauti visokiais karvių pienais, skiepijimais ir t. t.

                              Comment


                                #55
                                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                Vienerių metų tai dar nieko, jei iki tol žindytas motinos pienu. Kūdikį motinos pienu reikėtų žindyti bent pirmąjį gyvenimo pusmetį. Tada paklojami geri imuniteto pagrindai, kuriuos vėliau jau sunkiau sugriauti visokiais karvių pienais, skiepijimais ir t. t.
                                Aš manau, kad imunitetas priklauso nuo genų.

                                Comment


                                  #56
                                  Priklauso, bet ne šimtu procentų. Daug lemia ir tai, kokį maistą gauna, kokioje aplinkoje gyvena. Jei, tarkim, dėl rūkančių tėvų vaikas priverstas nuolat pasyviai rūkyti arba maitinamas mikrobangėje perkaitintais pusfabrikačiais, tai nepadės ir geri genai. Kaip ten medikai sako, paveldime ne ligas, bet polinkį jomis sirgti. Atitinkamais veiksmais kai kurias ligas galima pergudrauti arba bent jau nutolinti.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                    Aš manau, kad imunitetas priklauso nuo genų.
                                    Dalinai priklauso, iki trečios klasės mano imunitetas buvo nerealus, knygutė poliklinikoj tuščia buvo. O po to prasidėjo bronchitai, plaučių uždegimai ir peršalimai. Vasara, o aš šiuo metu sergu bronchitu

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                      Dalinai priklauso, iki trečios klasės mano imunitetas buvo nerealus, knygutė poliklinikoj tuščia buvo. O po to prasidėjo bronchitai, plaučių uždegimai ir peršalimai. Vasara, o aš šiuo metu sergu bronchitu
                                      Apie imuninę sistemą beveik nieko nežinau, bet ji kinta priklausomai nuo amžiaus, net ir jaunystėje.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                        Dėl pieno visi argumentai mano pirmame pranešime. Jau seniai aišku, kad gyvulinės kilmės maisto produktų racione turi būti kuo mažiau.
                                        To dar niekas neįrodė
                                        Žmogaus dantų struktūra rodo, kad jis yra visaėdis sutvėrimas, kaip kokia kiaulė.
                                        Ir DNR žmogaus kiaulei artimas.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                                          Man įdomu ar buvo kasnors susirge kai išgerė katik pamelšto pieno, visa gyvenima gyvenu kaime vartoju pieno produktus labai minimaliai termiškai apdorotus, ir nesergu jokiomis neaiškiomis ligomis, nebijau gerti šviežia pieno, net nekyla mintis jį pirmiau pervirinti kelis kartus ir su vandeniu atskiesti
                                          Na jeigu tu nesusirgai, tai nereiškia, kad kiti neserga (auksinė taisyklė, kurią dažnai žmonės užmiršta). Niekas negarantuoja, kad kibiras į kurį pilamas pienas yra švarus ir t.t. Ypač žinant mūsų kaimo bobučių higienos kultūrą (asmeniniai prisiminimai) - gali sunerimti. Be to neaišku, ar pati karvė sveika. Pastero metodas padarė tikrą pervesmą šiuo klausimu

                                          O laktozė sunkiai virškinama tuomet, kai žmogui trūksta fermento laktazės. Jeigu jos turi - jokių problemų. Laktazės trūkumas (laktozės netoleravimas) yra viena iš dažniausių, taip vadinamų fermentopatijų. Tada žmonės tikrai negali vartoti pieno produktų. Spėju dažnai ir kitus tuo baugina, nors sveikiems žmonės nėra ko bijoti.
                                          Paskutinis taisė bebop; 2011.06.16, 18:32.
                                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X