Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė Lebronas Rodyti pranešimą
    sveiki, kiek laiko bandau pagauti ir pavaziuoti autobusu DAB garazo numeriu 716, bet vis nesiseka kazkada maciau 41 marsrute. gal jis jau nebevazinuoja, ar retai isrieda i kauno gatves. Gal kas apie tai ka nors zinot.
    Važinėja tik A41 maršrutu.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      #62
      DAB autobusas važuoja pirma puse mėnesio dienom, tarkim nuo 1 iki 15 dienos tik nuo 15:29 žemagrindžio grafiku, iš stotelės raudondvario pl .

      Comment


        #63
        Pratesiu diskusiją apie autobusų ir troleibusų važiavimą anksčiau laiko pagal grafiką. Vakar velai vakare, pagal savo grafiką, leidžiuosi nuo Petrašiunų kalno ir staiga pamatau per veidrodėlį atlekenti raudonajį Scania maršrutu nr. 39. Jis mane taip aplenkė kad vos neužkabino kairio veidrodėlio ir aš saugodamasis susidurimo vos neužvažiavau ant šaligatvio. Man pasidarė keista iš kur tas autobusas atsirado, nes pagal grafiką jis turėjo už kokiu 2 ar 3 min. važiuoti už manes. Pas mane sedėja kai kurie keleivei sunerimo kad nuvažiavo 39 maršruto autobusas. Pas mane iškart atėjo toks jaunas vaikinukas ir paklausė ar būtų įmanoma šita autobusą pasivyti, mat tai paskutinis šio maršruto reisas. Tad teko spausti iki "dugno" ir ji pasivijas aplenkiau. Keleivei buvo dekyngi. Šitas raudonasis "Scania", garažinio numerio gaila neisidemėjau, važiavo apie 3 min. į priekį pagal grafiką. Aš lygei, nei per anksti, nei per velai. Nežinau kaip išgyditi tokius vairuojančius psichinius ligonius. Visgi yra paskutinis reisas, žmonės iš darbų į Neveronis važiuoja su persidimais, jie žino grafikus ir taip nesilaikyti grafikų tik gali nesveiki vairuotojai.

        Comment


          #64
          Jie nori greičiau baigti darbą ir grįžti namo. Tik įdomu kaip pasiteisina dispečeriams dėl per greito važiavimo. Arba jo keleiviai prašė aplenkti tavo troleibusą

          Comment


            #65
            Štai ka radau apie naujus kauno autobusu pirkinius, bei keletas foto : http://www.lrytas.lt/-12985448791297...nuotraukos.htm
            ljus:bang:

            Comment


              #66
              Įspūdingas dizainas... Tikslesnis pavadinimas - Berkhof Jonckheer (arba Premier).
              Paskutinis taisė Mettal; 2011.02.24, 14:18.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                #67
                Olandiška technika patvarumu tikrai neatsilieka nuo vokiškų egzempliorių. Sveikinu KA su šauniu pirkiniu.

                Comment


                  #68
                  Parašė Scania
                  Turbut kaip visalaik kietos sedynės...
                  Kiek žinau, yra tokie normatyvai, pagal kuriuos miestuose neleidžiama eksploatuoti minkšto tipo (t.y. tarpmiestinių) autobusų. Vilniuje yra keli miesto tipo autobusai minkštomis sėdynėmis, bet jie yra senesni. Naujos gamybos tik kieti.
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    #69
                    Nesamonė, seni buvo geri laikai , o dabar tik galvoja kaip patiem daugiau uždirbti pvz Kauno 2218 ir 2133 atitinka auksčiausią klasę.

                    Comment


                      #70
                      Scania, geriau cia nerasinejas nesamoniu, skubek vazinetis su savo megstamom labdarinem griuvenom,nes tuoj dings is gatviu pagaliau.

                      Jei kam idomi mano nuomone, tai pirkinys super!Jei dar veiktu svieslentes ir butu perdazyti vientisai raudonai isvis unreal butu.

                      Comment


                        #71
                        Parašė sknts Rodyti pranešimą
                        Jie nori greičiau baigti darbą ir grįžti namo. Tik įdomu kaip pasiteisina dispečeriams dėl per greito važiavimo. Arba jo keleiviai prašė aplenkti tavo troleibusą
                        Tai kad velai vakare link Kauno marių nei vienas keleivis nevažiuoja.

                        Comment


                          #72
                          Įdomu, kokie bus tie prailginti autobusai, kuri išriedės į gatves gegužę. Klausimas labiau išmanantiems techniką: o kodėl nauji prailginti autobusai negalėtų užkilti į Parodos kalną? Visgi ir autobusai galingesni, ir technika pasikeitusi, tai ir tikimybė, kad atsikabins priekaba, nedidelė. Tikrai yra potencialių maršrutų, tokių kaip 3, 6, 37, kuriais galėtų važiuoti prailginti autobusai.

                          Taip pat tikiuosi, kad bus nuspręsta šiuos naujus pirkinius perdažyti viena raudona spalva ir sutvarkyti švieslentes.
                          دائما الليتوانيه

                          Comment


                            #73
                            Negali kilti todėl, kad turimi autobusų galingumo nepakanka. Tai akivaizdu iš to, kad Den Oudsten autobusas tiesiog velkasi į Žemaičių pl. kalną. Karosa taip pat neįvažiuotų, nes jau Vilniuje kylant į Šeškinės kalną jos kaskart vis lėčiau ir lėčiau važiuoja ir kalno viduryje jau jaučiasi svilėsių kvapas priekaboje. Reikia galingesnių dyzelinių autobusų, kurių variklis turi daugiau nei 300 AG. Tada jau neturėtų kilti problemų.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              #74
                              Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
                              Dispečerei nunešta bonkelė nieko nepadeda, nes visų troleibusų judėjimo laikai yra įrašomi, o po to tam tikri įgalioti asmenys viska peržiuri ir visi duomenys nueina į buhalteriją. O po to gauni algalapį ir matai už kokias nuodėmes tau atskaičiavo nuo algos. Nesutiksi su tuo, tau iškart parodis išklotines, kuriame visi laikai užfiksuoti ir niekam nepasiskūsi. Anksčiau galima atvažiuoti 1 min. Prieš pora metu buvo galima anksčiau atvažiuoti 3 min. Matau dar vis tarp mano kolegų atsiranda negerbenčių keleivių. Tai yra negerai. Man tankei tenka važiuoti 9 maršrute paskutiniu grafiku ir stengiuosi laikytis grafiko, netgi 1 min. veluodamas. Dėl "Kauno autobusų" nieko negaliu pasakyti. Manau jie yra mažai kontroliuojami. Seniau, kai naudodavausi viešuoju transportu, tai tankei matydavau autobusus atvažiuojančius anksčiau grafiko. Netgi 4-5 min. Pvz. dabar yra tokie grafikai T-9 ir A-3, kurie vienodu laiku išvažiuoja iš Klinikų link Topolio. Pagal grafikus jie turi važiuoti vienas paskui kita. Bet dažnai pasitaiko toks atvejis, kad A-3 kaip nulekė taip ir nulekė, jo net nesimato. Tai vadinasi jisai važiuoja ne pagal grafiką, skuba kokias 3-4 minutes. Aš dirbdamas kelis kartus tokį atvejį stebėjau. Rytoj tokiu grafiku dirbsiu, tai stebėsiu.
                              Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
                              Pratesiu diskusiją apie autobusų ir troleibusų važiavimą anksčiau laiko pagal grafiką. Vakar velai vakare, pagal savo grafiką, leidžiuosi nuo Petrašiunų kalno ir staiga pamatau per veidrodėlį atlekenti raudonajį Scania maršrutu nr. 39. Jis mane taip aplenkė kad vos neužkabino kairio veidrodėlio ir aš saugodamasis susidurimo vos neužvažiavau ant šaligatvio. Man pasidarė keista iš kur tas autobusas atsirado, nes pagal grafiką jis turėjo už kokiu 2 ar 3 min. važiuoti už manes. Pas mane sedėja kai kurie keleivei sunerimo kad nuvažiavo 39 maršruto autobusas. Pas mane iškart atėjo toks jaunas vaikinukas ir paklausė ar būtų įmanoma šita autobusą pasivyti, mat tai paskutinis šio maršruto reisas. Tad teko spausti iki "dugno" ir ji pasivijas aplenkiau. Keleivei buvo dekyngi. Šitas raudonasis "Scania", garažinio numerio gaila neisidemėjau, važiavo apie 3 min. į priekį pagal grafiką. Aš lygei, nei per anksti, nei per velai. Nežinau kaip išgyditi tokius vairuojančius psichinius ligonius. Visgi yra paskutinis reisas, žmonės iš darbų į Neveronis važiuoja su persidimais, jie žino grafikus ir taip nesilaikyti grafikų tik gali nesveiki vairuotojai.
                              Na idomu koks autobusams leidziamas ankstesnisatvaziavimas. Kaip teisingai pastebi daznai jie vaziuoja kokiomis 3 min anksciau, o kartais net 4-5min anksciau. Ypac tai nesuprantama tokiems marsrutams kaip tavo minimas 39 - zmones, vaziuojantys i Neveronis i ji pavelave nelabai tures kitu alternatyvu kaip kviesti taxi. Kaip galima taip negerbti keleiviu?
                              O tavo pasakyma, kad jie vaziuoja per anksti daznai galiu drasiai patvirtinti. Kaip minejau ankstesniame poste vaziuoju tik kelis kartus per menesi, bet per metus jau priskaiciavau virs 10 atveju kai autobusai atvaziavo daugiau nei 3 minutemis per anksti. Reiskia pagal mano vaziavimu kieki tai butu net apie 20% kartu!!
                              Troleibusu atvaziavimai anksciau is ties pasitaiko zymiai reciau ir ju grafiko laikymaisis yra bendrai paemus geras.

                              Comment


                                #75
                                Autobusai ir troleibusai turi važiuoti +- 2 min. paklaidos ribose.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Autobusai ir troleibusai turi važiuoti +- 2 min. paklaidos ribose.
                                  Is kur si informacija? Kadangi troleibuso vairuotojas sioje temoje patvirtino, kad leidziamas atvaziavimas anksciau iki 1 minutes (anksciau buvo leidziamas iki 3 min) tavo informacija man kelia itarimu nepatikimumu

                                  Comment


                                    #77
                                    Autobusų ir troleibusų paklaida gali skirtis.

                                    Comment


                                      #78
                                      Prie eismo tvarkaraščių stotelėse taip yra rašoma , tačiau troleibusų parkuose eismas reguliuojamas žymiai griežčiau. Tai jau yra vidinės parko taisyklės. Čia važiavimas per anksti ar per vėlai turi didesnių pasekmių, nei autobusų parke. Aišku, paskutiniai reisai visiems yra vienodai svarbūs . Mano pastebėjimu, didesnis nei leidžiama vėlavimas yra toleruojamas (savaime suprantama, proto ribose), nes svarbiausia yra atlikti reisą. O už važiavimą anksčiau nei 2 min. yra griežtai baudžiama, jeigu tai pastebi dispečeris arba pasiskundžia keleivis.
                                      KA atveju į dispečerių malonę vilčių dėti neverta ir reikia patiems skųstis parko administracijai ar transporto skyriui dėl tokio važiavimo.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Scania
                                        O netoli galinės stotelės ir negalima truputi daugiau negu 2min nuo grafiko greičiau važuot?
                                        Aišku, kad negalima. Seniai praėjo tie laikai, kai buvo skelbiamas išvykimas iš galinės stotelės ir viskas, autobusas atvažiuodavo priklausomai nuo vairuotojo su 7 min. paklaida. Kam tada tie tvarkaraščiai dabar stotelėse, kam borto kompiuteriai transporte? Tam, kad transportas važiuotų tiksliai.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          #80
                                          o kas cia toki jo lauke?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X