Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Parex“ bankas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    klaikus pastatas ir tikroveje, ir fotografijose. tokiems statyt neturetu but isduodami leidimai:/

    Comment


      Pritariu. Siaubas!
      Tokioje vietoje tokias dezes statyti...
      Kokiam mazam miesteliui tokia butu kaip tik.
      Beje ir zmoniu nemaciau tam banke.
      Kazkoks tuscias kaip vaiduoklis jis man.
      Tik kieme mersai net nebeaizku kelintos klases stovi ir tiek ziniu.

      Comment


        Man labai patinka toks pastatas ir tai jokie ne dėžutė. Ir vis geriau nei hyper maxima.

        Comment


          Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
          Pritariu. Siaubas!
          Tokioje vietoje tokias dezes statyti...
          Kokiam mazam miesteliui tokia butu kaip tik.
          Beje ir zmoniu nemaciau tam banke.
          Kazkoks tuscias kaip vaiduoklis jis man.
          Tik kieme mersai net nebeaizku kelintos klases stovi ir tiek ziniu.
          Tai kaip tik pagal tokią vietą pastatas labai geras, nereikia čia taip susireikšminti.
          Flickr

          Comment


            Parašė Kavenskas Rodyti pranešimą
            Man labai patinka toks pastatas ir tai jokie ne dėžutė. Ir vis geriau nei hyper maxima.
            juokingi argumentai. Jei uz kazka geriau tai gerai

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              juokingi argumentai. Jei uz kazka geriau tai gerai
              Butent. Kad kazkas uz kazka geriau visada galima surasti.
              Bet mieli Kaunieciai, pakelkim nosis auksciau!
              Po 10 metu praejus pro savanoriu pr. ir pamacius tokius saldzius statinius supykins.
              Optimistiskiausias variantas gali buti nebent toks, kad rimtu biuriu pastatu atsiras tiek kad is tokiu dezuciu nuomininkai isikels ir teks juos griauti. Bet tai nevisai realus variantas Kaunui, taigi ziurekime ka statome ir kaip viska vertiname

              Comment


                Šiaip jau gaila matyt man, kaip švaistomas Kauno potencialas, šiuo atveju, būti gražiu, išskirtiniu, urbanistiškai protingai suplanuotu miestu. Kažin ar yra kokia nors institucija kuri turėtų turėti ir turi aiškia miesto ir atskirų jos kvartalų viziją? KAUET? Ką po velniais tuomet ji veikia? Dabar gi, kas tai yra žaliakalnis dabar? Kokį mes jį norime matyti? Kokios paskirties ir kokio apstatymo? Dabar tai - prestižinis kvartalas, smetoninis palikimas. Reikia nuspręsti, ar Kaunui priimtina turėti visai šalia centro medinių namelių gyvenamąjį kvartalą(mano nuomone tikrai taip, nes Kaunas nėra didelis miestas ir net jei bus leista nesugebės iki galo perstatyti viso kvartalo, ko pasekoje gausis medinukų, daugiabučių ir stiklainių maišalyne, todėl mano nuomone Žalaikalnis turi būti skirtas gyvenimui privačiuose namuose). Neesant aiškiai vizijai gaunami įdomūs dalykai.Pvz. Šalia išrinktos miesto simboliu ir to vertos Prisikėlimo bažnės stovi: medinis namas, kažkokio mafijozo prieš 15 metų pastatytas "gigantomanijos" stiliaus su kičo elementais namas, naujas Parex banko pastatas ir netrukus atsiras gan didelis kaip Kaunui daugiafunkcinis modernistinis kvartalas. Norisi tik keiktis ir maldauti, kad nieko daugiau nebūtų daroma ir leidžiama daryti kol į reikiamus postus neateis reikiami, kompetetingi žmonės. Šiuo atveju apima džiaugsmas , kad kolkas miestas dar palyginti merdi ir potencialas nenaudojamas, tačiau lieka laisvi sklypai ateičiai...

                Gal nelabai kam ir įdomūs mano tokie pamąstmai/pabėdavojimai, bet pamaniau, kad geriau išliesiu viską vietoj to, kad pridėčiau dar vieną "šlykštus namas" komentarą.
                Paskutinis taisė RHCP@; 2008.06.25, 15:50.

                Comment


                  Teeeisyyyyybėėėė...Belieka tikėtis, jog šitie namiūkščiai yra lengvai pertvarkomi/pristatomi, ar pan.

                  Beje, projektą jau padarė. Spyna?. Jeigu reikia paverkti dėl stiklainių, visai būtų įmanoma tam ir tema sukurti .

                  Comment


                    2008 08 03

                    Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                    Comment


                      Teisybes delei manau, kad tikroveje atrodo kokia 10-15% graziau nei cia nuotraukose. Bet vis tiek negrazu

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Teisybes delei manau, kad tikroveje atrodo kokia 10-15% graziau nei cia nuotraukose. Bet vis tiek negrazu
                        toj nuotraukoj atrodo 10-15% geriau nei tikroveje .

                        siaip siulau rakint sia tema, nes tokia architektura yra sarmata miestui ir taipogi siam forumui

                        Comment


                          .

                          Parašė maserati Rodyti pranešimą
                          toj nuotraukoj atrodo 10-15% geriau nei tikroveje .

                          siaip siulau rakint sia tema, nes tokia architektura yra sarmata miestui ir taipogi siam forumui
                          Priežastis rakinimui juokinga. Sutinku, kad reikia rakinti, projektas įgyvendintas.
                          Kaunas yra Kaunas

                          Comment


                            Kaip as sita pastata vadinu - tai tikra "š.... krūva" Maxima grazesne.

                            Comment

                            Working...
                            X