Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Sanito“ gamyklos konversija Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Viršutinė dalis kiek nyki. Galėtų greičiau tą kvartalą vystyti...

    Comment


      Parašė Perfect Rodyti pranešimą
      Viršutinė dalis kiek nyki. Galėtų greičiau tą kvartalą vystyti...
      Jau geriau paliktų taip kaip yra, negu "išvystytų" taip kaip tą pastatą
      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

      Comment


        Parašė Himleris Rodyti pranešimą
        Jau geriau paliktų taip kaip yra, negu "išvystytų" taip kaip tą pastatą
        Kas tau blogai su tuo pastatu? Visai gražu. Kokiu dar stebūklų tikimasi iš gyvenamojo namo....

        Comment


          Man jo fasadas net kaip papuošimas gatvės O kas kieme tai man vienodai
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Parašė kgarnetas Rodyti pranešimą
            Kas tau blogai su tuo pastatu? Visai gražu. Kokiu dar stebūklų tikimasi iš gyvenamojo namo....
            Tai kad kakafonija visiška, jau net rusiškas "postmodernizmas" geriau atrodo.Kur Kančas prisiliečia ten atsiranda gargarai visokie visiškai neisipaišantys i visumą...
            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

            Comment


              /\ o tai kas per visuma stoties rajone? turgus? ragutis? šalia gelžkelio esantys griuvėsiai?..

              Comment


                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                /\ o tai kas per visuma stoties rajone? turgus? ragutis? šalia gelžkelio esantys griuvėsiai?..
                Bet juk mes tą rajoną ir siekiam pakeisti, o ne palikti jį tokį koks jis yra.

                Comment


                  Na, kaip gyvenantis siame name tai turiu pasakyt kad viskas cia ok, nors aisku kai mano langai i kiema - sanita, tai zinoma vaizdelis nekoks. O del virsutines namo dalies, tai aisku jii atrodo nekaip, bet kai nuo gatves jos nesimato, tai sakyciau vaizdo ir negadina. Kiek zinau del tolimesniu planu, tai pradzioj Invalda planavo viska tvarkyti pati, bet pastaciusi sita nama, likusius pastatus kazkam pardave ir dabar ju ateitis neaiski, nors planai tuos senukus griauti vis dar yra, bet kada tas bus daroma - nezinia, kalbama, kad per ateinancius 2-3 metus, bet asmeniskai tuo abejoju
                  Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                  Comment


                    Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
                    nors planai tuos senukus griauti vis dar yra, bet kada tas bus daroma - nezinia, kalbama, kad per ateinancius 2-3 metus, bet asmeniskai tuo abejoju
                    Viskas priklausys nuo visagalės laisvosios rinkos - jei bus paklausa, poreikis gyvenamiesiems namams būtent toje vietoje už tam tikrą kainą, tai bus ir pasiūla.

                    Comment


                      Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
                      Na, kaip gyvenantis siame name tai turiu pasakyt kad viskas cia ok
                      Užmiršau kaip vadinasi tas psichologinis reiškinys, kai žmogus giria beleką už ką sumokėjo maišą pinigų
                      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                      Comment



                        O tau sukilo pavydas?
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Užmiršau kaip vadinasi tas psichologinis reiškinys, kai žmogus giria beleką už ką sumokėjo maišą pinigų
                          Galiu tik patikinti tamstą, kad maišo pinigų tikrai nemokėjau - mano butas netgi buvo pats pigiausias viasm name, kai jį pirkau, o jau dabar jo rinkos verte yra išaugusi daugiau nei dvigubai, beto, jeigu jau čia kurnors būtų privaryta kokio statybinio broko, ar pan. tai tikrai nesikuklindamas viską išrežčiau. Dar vienas minusas kurį galėčiau paminėti (po vaizdo per langus) - prastoka garso izoliacija - žinoma ne taip baisiai kaip tarybiniuose daugiabučiuose, bet šitoj vietoj pagailėta, nors man asmeniškai tai net ne problema, nes gyventi tikrai netrukdo
                          Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                          Comment


                            Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
                            ...mano butas netgi buvo pats pigiausias viasm name...
                            Prisijungė: 2008.02.02
                            Miestas: Vilnius
                            Šitas namas randasi Kaune...

                            Comment


                              Parašė x21 Rodyti pranešimą
                              Šitas namas randasi Kaune...
                              Žmonės kartais po kelis būstus turi
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                /\ kaip pvz. aš...

                                Comment


                                  Šitas namas randasi Kaune...
                                  Na nesu vizgi aš dar toks kvailas ir suprantu kur ir apie ką rašau, taip, namas kaune ir aš ten šiuo metu gyvenu

                                  Žmonės kartais po kelis būstus turi
                                  Deja, šis mano vienintelis
                                  Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                                  Comment

                                  Working...
                                  X