Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė jungengg Rodyti pranešimą
    Pinga, kas liko
    Kodėl viską parduotat?
    Flickr

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Kodėl viską parduotat?
      Nebefotkinu. T.y. fotkinu labai mažai. Iš esmės, berods, todėl, kad turiu du 3 - 5 metų kinderius ir specialiai fotkint laiko nelabai begaliu skirt. Tad perku (jau užsisakiau) kitokio kalibro žaislą, Ricoh GR:

      Šis bent jau bus (tikiuos) su manim 10 kart dažniau nei veidrodinis su visais nesibaigiančiais objektyvais aksesuarais etc., o matrica ta pati
      Paskutinis taisė jungengg; 2014.01.07, 20:51.

      Comment


        Pirmas vakaribnis pasivaikščiojimas su Ricoh GR





















        Comment


          laukiam nuotraukų darytų dieną

          Comment


            How sharp can it be? F/3.2 (max2.8).

            Nu dar vienas (paskutinis) pavyzdys. Labai džiaugsmingas fotikas - Ricoh GR.




            100 proc cropas

            Comment


              Kolegos, reiktų patarimo. Fotografuoju jau labai seniai (man 72 metai), buvo laikotarpis kai valgiau duoną iš fotografijos ir fotografavau plokšteliniu aparatu. Šiuo metu turiu dar skaitmeninės foto apyaušryje pirktą Nikon D50 ir senu papratimu juo ir naudojuosi. Šiame forume įdėtos mano foto juo ir darytos. Vasarą ruošiuosi kiek pakeliauti po Europą ir veidrodinis pernelyg man gramozdiškas. Norėčiau nusipirkti vidutinės klasės kompaktinį aparatuką, pageidautina plokščią. Gal patartumėte kokį, nes šiaip jau esu atsilikęs nuo tų dalykų o viskas taip greitai keičiasi šiais laikais.

              Comment


                Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                Kolegos, reiktų patarimo. Fotografuoju jau labai seniai (man 72 metai), buvo laikotarpis kai valgiau duoną iš fotografijos ir fotografavau plokšteliniu aparatu. Šiuo metu turiu dar skaitmeninės foto apyaušryje pirktą Nikon D50 ir senu papratimu juo ir naudojuosi. Šiame forume įdėtos mano foto juo ir darytos. Vasarą ruošiuosi kiek pakeliauti po Europą ir veidrodinis pernelyg man gramozdiškas. Norėčiau nusipirkti vidutinės klasės kompaktinį aparatuką, pageidautina plokščią. Gal patartumėte kokį, nes šiaip jau esu atsilikęs nuo tų dalykų o viskas taip greitai keičiasi šiais laikais.
                Užmeskite akį čia:
                http://www.efoto.lt/fotoaparatai
                http://www.efoto.lt/user/26402/nuotraukos/geriausios

                Comment


                  Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                  Kolegos, reiktų patarimo. Fotografuoju jau labai seniai (man 72 metai), buvo laikotarpis kai valgiau duoną iš fotografijos ir fotografavau plokšteliniu aparatu. Šiuo metu turiu dar skaitmeninės foto apyaušryje pirktą Nikon D50 ir senu papratimu juo ir naudojuosi. Šiame forume įdėtos mano foto juo ir darytos. Vasarą ruošiuosi kiek pakeliauti po Europą ir veidrodinis pernelyg man gramozdiškas. Norėčiau nusipirkti vidutinės klasės kompaktinį aparatuką, pageidautina plokščią. Gal patartumėte kokį, nes šiaip jau esu atsilikęs nuo tų dalykų o viskas taip greitai keičiasi šiais laikais.
                  Gal padės šis straipsnis:
                  http://www.efoto.lt/fototechnikos_rekomendacijos

                  Comment


                    Parašė edvva Rodyti pranešimą
                    Tai straipsnių aš jau pasiskaičiau, mane labiau domintų ką kolegos panašaus turi ir naudoja. Iš straipsnelių sunku suprasti kokie trūkumai, ten būna tik privalumai

                    Comment


                      Dabartiniai telefonai geriau fotografuoja uz tuos "kompaktinius fotoaparatus".

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Dabartiniai telefonai geriau fotografuoja uz tuos "kompaktinius fotoaparatus".
                        Apie tai irgi galvoju, tik iki šiol nesu matęs tikrai kokybiškų telefonu darytų nuotraukų. Tada jau telefonas ko gero bus vos ne kaip planšetės dydžio

                        Comment


                          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                          Apie tai irgi galvoju, tik iki šiol nesu matęs tikrai kokybiškų telefonu darytų nuotraukų. Tada jau telefonas ko gero bus vos ne kaip planšetės dydžio
                          http://www.imore.com/camera-tests-ip...non-rebel-dslr

                          Comment


                            Čia truputį apie mano siteminį kompaktinį ar kaip jį ten nežinau .

                            http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1224

                            Teko fotografuoti krikštynas, tai baterijos užteko daugiau negu 1000 kadrų (beveik be blico).
                            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                            Comment


                              Parašė booraz Rodyti pranešimą
                              Čia truputį apie mano siteminį kompaktinį ar kaip jį ten nežinau .

                              http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1224

                              Teko fotografuoti krikštynas, tai baterijos užteko daugiau negu 1000 kadrų (beveik be blico).
                              Tai jo, fotografuoja jis neblogai, bet nėra plokščias ir ko gero nedaug skiriasi gabaritais nuo mano turimo Nikon D50. Stabdo tai, kad netilps kišenėn.

                              Comment


                                Tai jo, viskas suo tuo iPhone gerai, bet nenoriu vežtis brangių daiktų. Nenoriu sukti galvos pavogs-nepavogs. Todėl ieškau maždaug 200€ vertės skarbonkės kad nebūtų gaila ir nuotraukos pakenčiamos išeitų. Gal per daug noriu?

                                Comment


                                  Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                  Apie tai irgi galvoju, tik iki šiol nesu matęs tikrai kokybiškų telefonu darytų nuotraukų. Tada jau telefonas ko gero bus vos ne kaip planšetės dydžio
                                  Pritariu liūtui, pats turiu veidrodinį pilno kadro fotiką, bet telefonu irgi kartais pafotkinu, kai nenoriu tampytis didelio svorio, ir visai neblogai gaunasi. Tad muilinės tikrai nėra tikslo pirkti, jos galima sakyti jau miręs reikalas kaip ir kokie pranešimų gavikliai.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Pritariu liūtui, pats turiu veidrodinį pilno kadro fotiką, bet telefonu irgi kartais pafotkinu, kai nenoriu tampytis didelio svorio, ir visai neblogai gaunasi. Tad muilinės tikrai nėra tikslo pirkti, jos galima sakyti jau miręs reikalas kaip ir kokie pranešimų gavikliai.
                                    Na, dėkui kolegos, iki vasaros kuri pietuose prasidės balandžio mėnesį laiko dar yra, ką nors sugalvosiu
                                    P.S.
                                    Gal kam įdomu, pas mane guli neišpakuotas čekiškas 6x6 didintuvas, prie jo pagal Rodenstock licenziją gamintas labai geras didintuvinis objektyvas Meopta Meogon 5,6/60. Dar yra vokiškas objektyvas nuo 13x18 plokštelinės kameros, Tessar 4,5/210. Atiduosiu viską krūvoj tikrai nebrangiai, nežinau ar čia galima forume kainą rašyti.
                                    Paskutinis taisė J.U.; 2016.09.29, 11:29.

                                    Comment


                                      Dabar pagalvojau apie fotografavimą telefonu, yra vienas didelis minusas. Nėra tikro vaizdo ieškiklio, o jei saulė už nugaros, ekrane nelabai ką įžiūrėsi.

                                      Comment


                                        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                        Dabar pagalvojau apie fotografavimą telefonu, yra vienas didelis minusas. Nėra tikro vaizdo ieškiklio, o jei saulė už nugaros, ekrane nelabai ką įžiūrėsi.
                                        Dauguma "muilinių" irgi neturi

                                        Comment


                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                          Dauguma "muilinių" irgi neturi
                                          Tai va, būtent. O tai jau didelis minusas aparatui. Lyg būtų sunku padaryti bent elementarų langiuką kaip senuose juostiniuose.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X