Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
    Parašė WastedYears Rodyti pranešimą
    Nežinau ar pataikiau į šią temą.
    Molėtų AP PAZ-3205 Molėtų autobusų stotyje. Foto 2014 06 16
    Atvaizdas


    Atvaizdas
    Čia MOKI-VEŽI reklamos spalvos? Ar man vaidenasi?
    Vaidenasi (bent šiuo atveju) "Moki - veži" reklama yra ištisinė – štai pavyzdžiai ant ПАЗ-3205 iš Utenos (1, 2) ir Zarasų. Be to, "Moki - veži" reklamos Molėtuose neteko matyti.
    O nuotraukose – "variacijos" vienos iš gamyklinio dažymo schemų "tema".

    Comment


      Nežinau ar čia pataikiau.
      Buvę VVT nuomojami Berkhof Jonckheer-G iš BGS'o, kurie pasibaigus nuomos sutarčiai prieš dvi savaites (birželio 13 dieną) pastatyti į pardavimą. Du iš jų (169?, 179?, galimai gali būti ir likę du ten pat - 176? ir 177?/178?) užmatyti Oro uoste. 11 Berkhofų stovi šioje aikštelėje Liepkalnio gatvėje. Kas įdomiausia, kad patingėta nuklijuoti VVT garažinius numerius /\

      Priekiu į Liepkalnio pusę atsukti 5, kuriuos pavyko nufotografuoti pro atidarytus vartus


      Ir priekiu į Oro uosto pusę atsukti likę 6. Iš eilės: 283, 266, 184(?), 279(?), 170(?)
      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.06.28, 16:58.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        /\
        Geras, net negalvojau, kad Vilniuj jų tiek daug buvo, galvojau keletas ir tiek. Negalvojo šiais autobusais tų sukriošusių Karosų pakeisti, juos nuperkant, jei jau parduodami ar per daug už juos nori? Gal kas taip pat žino kas bus daroma rudenį kai vėl daugiau autobusų reikės ir galų gale iš kur BGS'as jų tiek turi, oro uoste kažkeliolikos autobusų juk tikrai nereikia.

        Comment


          Skelbimuose vieno kaina apie 120 000Lt.

          Comment


            Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
            /\
            Geras, net negalvojau, kad Vilniuj jų tiek daug buvo, galvojau keletas ir tiek. Negalvojo šiais autobusais tų sukriošusių Karosų pakeisti, juos nuperkant, jei jau parduodami ar per daug už juos nori? Gal kas taip pat žino kas bus daroma rudenį kai vėl daugiau autobusų reikės ir galų gale iš kur BGS'as jų tiek turi, oro uoste kažkeliolikos autobusų juk tikrai nereikia.
            Iš pradžių buvo planuota 11 jų nuomoti, sutartis turėjo pasibaigti kažkur vasarį. Bet užsitęsė iki birželio 13 dienos. Pirmi du grąžinti BGS'ui Berkhofai buvo balandį/gegužę. Netgi užmačius kažkada skelbimą (kol dar buvo šie autobusai VVT parke nuomojami), tai supratau, kad BGS'ui jie kaip ir nereikalingi. Tik tiksliai nepamenu kiek autobusų realiai yra parduodami.

            Šiaip Vilniui jie netiktų tik dėl vieno - salono išplanavimo. Įprastuose Volvo 7700A durų schema yra 2+2+2+0 (galiorkoj durų nėra). Šiuose durų schema 1+2+0+2. Atvyko su išmontuotom kamerom, dėl ko kone visi vairuotojai skundėsi nematydami galinių durų bei pro juos įlipančių/išlipančių. Be to, šiuose autobusuose nėra antiprispaudimo sistemos, kuriuos turi Volvo 7700A. Nors važiuoklė, variklis ir elektronika visa analogiška mūsų turimiems ilgiems Volvo, skirtumas akivaizdus tik vienas - kėbulo tipas.

            Viešųjų pirkimų konkurse parašyta, kad bus perkami naudoti ilgi autobusai (tiksliai nepamenu kiek) ir nurodyti tam tikri reikalavimai, tad automatiškai atkrentą "baltųjų švyturėlių" pirkimas
            Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.06.28, 23:57.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Trečio tilto viena reaktyvinė traukė yra reguliuojamo ilgio, taip priverčiant priekabą važiuoti šiek tiek skersai. Tada priekabos durys matomos pro veidrodėlį.

              Comment


                Ačiū kolegos už atsakymus . O pats BGS'as nuo kada juos turi ar dalis jų įsigyti buvo tam, kad tiesiog nuomoti VVT?

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Viešųjų pirkimų konkurse parašyta, kad bus perkami naudoti ilgi autobusai (tiksliai nepamenu kiek) ir nurodyti tam tikri reikalavimai, tad automatiškai atkrentą "baltųjų švyturėlių" pirkimas
                  Deja deja,

                  Šiuo metu yra paskelbti DU konkursai naudotiems ilgiems autobusams - viename netinka (variklio reikalaujama horizontalaus), o kitame - jau tinka. Vienintelis momentas, prie kurio galima prisikabinti, yra duru neprispaudimo sistema, bet nemanau, kad į tokia "smulkmeną" kreips dėmesį

                  Štai nuorodos 1 konkursas ir 2 konkursas

                  Comment


                    Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                    Lentvaris. Thomas Built Buses.

                    Atvaizdas


                    Atvaizdas
                    Amerika, 196X-ieji?

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Nežinau ar čia pataikiau.
                      Buvę VVT nuomojami Berkhof Jonckheer-G iš BGS'o, kurie pasibaigus nuomos sutarčiai prieš dvi savaites (birželio 13 dieną) pastatyti į pardavimą. Du iš jų (169?, 179?, galimai gali būti ir likę du ten pat - 176? ir 177?/178?) užmatyti Oro uoste. 11 Berkhofų stovi šioje aikštelėje Liepkalnio gatvėje. Kas įdomiausia, kad patingėta nuklijuoti VVT garažinius numerius /\

                      Priekiu į Liepkalnio pusę atsukti 5, kuriuos pavyko nufotografuoti pro atidarytus vartus
                      Atvaizdas


                      Ir priekiu į Oro uosto pusę atsukti likę 6. Iš eilės: 283, 266, 184(?), 279(?), 170(?)
                      Atvaizdas
                      Įdomūs šitie autobusai, su oranžiniais švyturėliais
                      Jie tikriausiai skirti kokiai nors konkrečiai paskirčiai, kaip pavyzdys - aerouoste vežioti keleivius nuo aerovokzalo iki lėktuvo ir atgal.

                      Comment


                        Parašė zn76 Rodyti pranešimą
                        Amerika, 196X-ieji?
                        Founded 1972
                        http://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Built_Buses

                        Comment


                          Pradinė šių autobusų paskirtis - tikrai ne oro uoste keleivius vežioti. Jie dirbo Amsterdame paprastais miesto marsrutais. O BGSui ju tiek daug reikejo tik dėl to, kad jie aptarnauja ne vien Vilnių, bet ir Varšuvą ir kitus oro uostus. Beje, "baltosios varnos" priklauso ne visai BGSui, o vienai Šiaulių lizingo bendrovių.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            O Lietuvoje galima užregistruoti amerikinius busus? Girėjau, kad amerikinių (apskritai automobilių) šviesos (jų spalvos) neatitinka Lietuvos standartų.

                            Comment


                              Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                              Ačiū kolegos už atsakymus . O pats BGS'as nuo kada juos turi ar dalis jų įsigyti buvo tam, kad tiesiog nuomoti VVT?
                              BGS'as turi dukterinę įmonę Lenkijoje. Dalis autobusų atvaryta iš Lenkijos oro uosto, kur įsikūrusi dukterinė įmonė BGS PL. Ši įmonė autobusus turi nuo 2012-ųjų gegužės. Be šių Berkhof Jonckheer-G, yra eksploatuojami du Volvo 7000A.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Prie kauno pilies

                                Įdomiausia tai jog lempos yra MAN autobuso banperiai irgi MAN (Priekiniai ir galiniai)
                                o ženkliukas uždėtas MERCEDES
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Tai yra perdarytas autobusas iš triašio miesto MAN Lion's City. Fotobuse komentaruose prie nuotraukų yra daugiau informacijos - http://fotobus.msk.ru/vehicle/121707/#n130717
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Klaipėda.
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Nežinau esu ankščiau mates šitoje temoje technikinių mašinų foto tai manau tiks. Jai ne perkelkit kur reikia.
                                      Partizanų žiedas.
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Šiandien Kėdainiuose, M.Daukšos g.






                                        Comment


                                          Rimšė, Ignalinos rajonas
                                          Autobusas Ignalina - Rimšė

                                          Foto 2014.11


                                          Comment

                                          Working...
                                          X