Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eris Rodyti pranešimą
    Gražiai atrodo toji 180-ta "Kautros" Setra
    Tiesiog ilgas 315 GT-HD variantas. Manau, jog nėra logiška siųsti tokį didelį autobusą reisu tik per Alytų (ne ir per Prienus) ir šeštadienį, nes jis tą pačią dieną grįžta į Kauną ir žmonių nebūna daug, ne taip, kaip sekmadienį.
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      Gal teko važiuoti baltarusių MAZ autobusu(tas kur nuotraukoje).

      Comment


        Keletas šiandien darytų nuotraukų.
        Naujasis TOKS'o Isuzu Turquoise Tourist.


        Kautros Mercedes-Benz O404-10RHD Kaunas-Lazdijai. Kas važiavo į Rygą?


        Kauno Kautros VW Crafteriuose jau veikia švieslentės. Nuolat rodomas maršruto numeris, o slenkančioje eilutėje rašomas reisas


        Vilkaviškio Kautros Temsa Opalin. Įdomu, jog prieš kelias savaites jis atrodė kiek kitaip - priekyje esantis "Kautra" logotipas buvo spalvotas, garažinio numerio spalva ir šriftas buvo kitoks ir šone nebuvo "Kautra" užrašo... Tikėkimės, kad tai tas pats autobusas


        Busturo Obradors ST/400 / EAG Ikarus. Retas svečias Kaune, visgi, atšalus orams į Palangą jo siųsti neapsimoka.

        Telšių AP Setra S208H


        Privačios firmos triašis Neoplan Cityliner.


        Na ir šeštadieninis Gardino Radzimich iš Kauno išvažiavo tuščias...
        Paskutinis taisė Raikkonen; 2010.11.21, 13:20.
        Daugiau mano nuotraukų >>>

        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

        Comment


          Busturo MAN pastoviai dirba maršrute ŠIAULIAI- VILNIUS ir ŠIAULIAI-KAUNAS.O vasarą važiuodavo į Palangą nepastoviai( busturo maršrutas yra sezoninis).

          Comment


            Parašė mersiukas Rodyti pranešimą
            Busturo MAN pastoviai dirba maršrute ŠIAULIAI- VILNIUS ir ŠIAULIAI-KAUNAS.O vasarą važiuodavo į Palangą nepastoviai( busturo maršrutas yra sezoninis).
            Šiauliai-Kaunas tikrai pastoviai nedirba - šiais metais Kaune jį matau antrą ar trečią kartą. Palangoje jį matydavau kone kiekvieną dieną tame sezoniniame maršrute.
            Daugiau mano nuotraukų >>>

            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

            Comment


              Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
              Na ir šeštadieninis Gardino Bogan iš Kauno išvažiavo tuščias...
              Atvaizdas
              O kuo skiriasi Bogdanas nuo Radzimičiaus ir kuris čia yra iš tikrųjų?

              Comment


                Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                O kuo skiriasi Bogdanas nuo Radzimičiaus ir kuris čia yra iš tikrųjų?
                Čia Radzimich, bet neįsivaizduoju kuo jis skiriasi nuo Bogdan. Galbūt Radzimich šiuos autobusus surinkinėja gavę iš Bogdan licenciją...
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                  Čia Radzimich, bet neįsivaizduoju kuo jis skiriasi nuo Bogdan. Galbūt Radzimich šiuos autobusus surinkinėja gavę iš Bogdan licenciją...
                  Aš taip ir pagalvojau, nes didžiausia tikimybė, kad baltarusių autobusas bus jų pačių gamybos. O dėl licencijos, tai greičiausiai taip ir yra.

                  Comment


                    Tai pas tave ilgos atostogos nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31d. Baltas pavydas ima

                    Comment


                      Parašė mersiukas Rodyti pranešimą
                      Tai pas tave ilgos atostogos nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31d. Baltas pavydas ima
                      Deja, ne tokios ilgos, bet dviejų savaičių atostogoms Palangoje pakako. Taigi, arba Busturas kažkokiu būdu sužinojo, kad aš ten būsiu ir specialiai kiekvieną dieną siųsdavo šį autobusą, arba jis tikrai buvo prirašytas prie šio maršruto
                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                      Comment


                        Na viskas aišku.

                        Comment


                          MAN NÜ313 (arba su kitos galios varikliu; Regitros modelis A20 (o tiksliau - pirmieji VIN ženklai) parodo tik tai, kad čia NÜ.

                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                            Keletas šiandien darytų nuotraukų.
                            Busturo Obradors ST/400 / EAG Ikarus. Retas svečias Kaune, visgi, atšalus orams į Palangą jo siųsti neapsimoka. Atvaizdas

                            Ar tikrai šiame autobuse yra kas nors su EAG Ikarusu ? MAN Obradors - tikrai TAIP, bet dėl EAG ?

                            Comment


                              Parašė EXP Rodyti pranešimą
                              Ar tikrai šiame autobuse yra kas nors su EAG Ikarusu ? MAN Obradors - tikrai TAIP, bet dėl EAG ?
                              Priekinė dalis Obradorų visiškai kitokia, o šio - identiška EAG Ikarusams.
                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                Šiauliai-Kaunas tikrai pastoviai nedirba - šiais metais Kaune jį matau antrą ar trečią kartą. Palangoje jį matydavau kone kiekvieną dieną tame sezoniniame maršrute.
                                Kai dar gyvenau Kaune, jis labai retas svecias buvo, ir vaziuodavo dazniausiai Siauliai-Vilnius. Vasara kaip atostogavau savaitele palangoje, ji matydavau kiekviena, miela, sauleta diena stotyje.

                                Comment


                                  Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                  Priekinė dalis Obradorų visiškai kitokia, o šio - identiška EAG Ikarusams.
                                  Negali būti taip. Priekinė dalis yra nuo MAN, kaip ir važiuoklė (pažiūrėk kaip atrodo MAN Lion's Star (A01 ir A03) modelis. Ikarus-EAG tokios technikos niekada negamino.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Negali būti taip. Priekinė dalis yra nuo MAN, kaip ir važiuoklė (pažiūrėk kaip atrodo MAN Lion's Star (A01 ir A03) modelis. Ikarus-EAG tokios technikos niekada negamino.
                                    Sutinku, kad negamino, bet priekis ten tikrai yra EAG Ikaruso.



                                    Panašiausias iš MAN...
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      Kelios nuotraukos iš Marijampolės.
                                      Marijampolės miesto VT įvyko kai kurių pasikeitimų. Prima, tai daugumoje (bet ne visose) stotelių tvarkaraščiai patalpinti cilindruose. Juose ne tik miesto autobusų ir mikroautobusų maršrutų tvarkaraščiai, bet ir artimojo priemiesčio mikraoutobusų, kurie važiuoja per miestą neužsukdami į stotį, tvarkaraščiai.
                                      Daugiau autobusų važiuoja pro stotį. Privataus 16 maršruto autobusas, kuris kursuoja kas valandą, dabar važiuoja pro stotį. Yra pakitimų ir kitų maršrutų meisto autobusų grafikuose. Nebeturiu pernai metais buvusių grafikų, bet man atrodo, jog kai kurie 2 ir 9 autobusų reisai buvo sutrumpinti, o gal kaip tik priešingai, įvesti keli trumpesni reisai.







                                      Parke, važiuoja į popietinę pamainą pakeisti Neoplano iš pirmosios nuotraukos.



                                      Šis Neoplanas dirba 6 maršrute. Vasarą Marijampolėje kelis kartus mačiau.





                                      Karosos, atrodo, dar yra naudojamos.



                                      Paskutinis taisė Al1; 2010.11.23, 21:35.

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Kelios nuotraukos iš Marijampolės.
                                        (...)
                                        Karosos, atrodo, dar yra naudojamos.

                                        Atvaizdas


                                        Atvaizdas
                                        Ne, Karosos jau senokai stovi - ZME 802 techn. apžiūra nebegalioja nuo 2010 03, o ZME 803 - nuo 2009 09.

                                        Panašu, kad Karosos, kaip ir tais pačiais 1996 metais gauti Hyundai AeroTown, parkuose pamažu statomi į šoną, o kai kur jau yra nurašyti.

                                        Comment


                                          Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                          Sutinku, kad negamino, bet priekis ten tikrai yra EAG Ikaruso.
                                          Atvaizdas

                                          Atvaizdas


                                          Panašiausias iš MAN...
                                          Atvaizdas
                                          Tas dviaukštis yra po avarijos. Taigi neaišku kokia įmonė remontavo ir kokias dalis sudėjo. Matomai buvo pigiau ir geriau sudėti EAG priekį
                                          www.autobusas.4l.lt +
                                          www.facebook.com/Autobusas4l

                                          Comment

                                          Working...
                                          X