Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kauniečius (bent jau šitame forume tai tikrai) galima apkaltinti nebent per didele meile savo miestui, jeigu už tai galima kaltinti. daugiau nieko blogo nėra daroma ar sakoma. nebent tik būdai, kaip tai pasakoma

    Comment


      Parašė blitz Rodyti pranešimą
      Dar viena priežastis, dėl ko Kaunas kartais atrodo kaip atsilikėlių miestas (sprendžiant pagal forumiečius iš to miesto) yra ta, kad žmonės negali priimti kritikos nepradėję kišti Vilniaus. Čia tas pats, kai ginčijiesi su kokiais nors rusais nacionalistais kur nors forumuose, ir jiems pasakai, kad galbūt Rusija nevisiškai teisingai elgiasi kokioje nors situacijoje. Tai ką jie sako? Analizuoja tą situaciją ir bando prieiti prie bendrų išvadų? Ne! Jie pradeda klykti (kaip sužvėrėję), kad esi "rusofobas" ir pasakoti apie tai, kaip blogai elgiasi Amerika, ar ta vieta, iš kur yra jų oponentas (šiuo atveju "Pribaltika"). Ką daro tipiški kauniečiai, kai kritikuoji Kauną? Pradeda klykti (kaip sužvėrėję), kad jų oponentas nekenčia Kauno ir pradeda visur kišti Vilnių, net jei jis niekur nebuvo minimas. Pats esu iš Jonavos. Gimiau ir užaugau Kauno apskrityje. Kai bėgau iš pamokų, važiuodavau į Laisvės Alėją. Prie ko čia tas Vilnius iš viso?

      Beje, jei kas nežino, tai Kauno savivaldybė reprezentuoja Kauną. Jei aš pvz. nusisamdysiu savo atstovą (išsirinkęs iš krūvos kandidatų), jis elgsis kaip idiotas, o aš tylėsiu (reiškia, kad jam pritarsiu), tada aš nesupyksiu, jei mane vadinsite idiotu.
      Įkišęs nosį į Kauno miesto savivaldybę pamačiau visko: ir korupcijos, ir susitarimų, ir pažinčių... mano ir tavo nuostabai, ten dirba ir labai kompetentingi, pareigingi žmonės. Bet dažniausiai tokie būna pavaldūs korumpuotiems, atsidūrusiems minkštoje kėdėje per pažintis ir pan. Vilniaus ir Klaipėdos miesto savivaldybėse yra panašiai, bet ten viskas vyksta tyliau ir didesniais mastais... Reikia nepamiršti, kad Kaunui ilgą laiką nesisekę su miesto merais. Dabartinis bent jau linkęs įsiklausyti į miestiečių nuomonę. Kai, pvz. Šustauskas neskaitydavo, nes jam būdavo nuobodu tai daryti, Garbaravičius tingėdavo gilintis, nes bijodavo pasirodyti kvailas...
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė blitz Rodyti pranešimą
        Prie ko čia Kaunas? Kaip prie ko? Ar jūs:

        a) akli
        b) jums negerai su galva
        c) esate sukišę galvas į smėlį ir per savo idiotišką pseudo-patriotizmą nenorite nieko matyti
        d) visi variantai tinkami

        Kauno savivaldybė yra vienintelė savivaldybė, kuri skiria milžiniškus pinigus krepšinio komandai, kai miestas atrodo lyg būtų perkeltas iš Rusijos (nesutvarkytos, apšnerkštos gatvės, apleisti šviestuvai, apdaužyti bordiūrai, sutrūniję šaligatviai). Kauno meras šneka ir elgiasi lyg jis turėtų protinę negalia (pvz. kalboje naujo tilto Kaune atidarymo proga jis pradeda šnekėti, kad Vilnius buvo bloga Europos kultūros sostinė [kaip koks paranojikas]), o Kauno savivaldybę amžinai krečia skandaliukai, būdingi tik trečio pasaulio šalims (prisiminkime tą istoriją su tualetu, ar tą istoriją su ta mergina, kuri nemoka kalbėti, ar tą istoriją, kai Furmanavičius per posėdį žaidė pokerį, ar tą istoriją, kai kažkoks veikėjas nesugebėjo atsakinėti klausimų apie savo darbą, ir jį "pridengti" turėjo jo draugelis, kuris su tomis pareigomis neturi nieko bendra ir tt. ir pan., tai vyksta vos ne kas dieną). Kauno savivaldybė ir jos "darbo" metodai yra grynai sovietiniai, o gal dar ir blogesni nei sovietiniai. Ko jūs tikitės iš jų? Kad jie rimtai ir kompetentingai skelbs konkursus? Kad jie prižiūrės gerai projektų vykdymą? Kad jie neims kyšių? Nebūk naivus. Kauno savivaldybė yra be abejonės mažiausiai (turint omenyje miesto dydį) padariusi savivaldybė Lietuvoje, kas, iš esmės reiškia, kad tai yra ir korumpuočiausia savivaldybė Lietuvoje, tik ko jūs tikitės iš Šustausko, Daktaro ir panašių veikėjų padėtų darbo kultūros pamatų? Tą vietą (savivaldybę) aptvėrus tvora visi iki vieno žinotų už ką sėdi.
        Man tai juokingi tokie buki Kauno hateriai, kurie kalba nesamones. Nei Kaunas atsilieka gatviu apsnerkstumu nuo kitu miestu nei ka. O kalbant apie korupcija tai nei viena savivaldybe tiek nepavagia kiek Lenkijos pasienyje esanti. Kaune kas buvo 500tuks tuoletas? Taip zinoma cia labai baisu, o kas ten 100mln isvogta is stadiono aferos, nieko. Ka jau kalbet apie visokius rubikono bajerius.
        Tiesiog apgailetina kai tokie buki zmones nesusivokia realybeje.
        Paryskinta vieta manau neabejoitinai itikina koks tipazas cia yra (tobulas Kauno hater tipazo atitikmuo) Argumentu nulis, arba jie visi prasilenkiantys su realybe.
        Paskutinis taisė Gator; 2011.02.18, 00:15.

        Comment


          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
          Nieks neneigia, kad Kaune yra blogų dalykų, bet nereikia čia atėjus pradėt rašinėt anti-kaunietiškų rašinėlių, lyg Kaunas būtų baisiausias miestas pasaulyje. Lygiai tokias pat nesąmones kaip čia parašė blitzas galima parašyt ir apie Vilnių, ir apie Klaipėdą, ir apie Šiaulius, ir apie Panėvėžį, ir apie kitus miestus surinkus visus blogiausius būtus ir nebūtus dalykus.
          Butent tame ir visas bajeris. Skirtumas tas, kad Kauno hateriams tai butu nepalanku

          Comment


            Aš tai manau, kad svarbiausia yra tai, kad KAUNAS - LIETUVOS ŠIRDIS! Taip pat gana svarbus faktas yra tas, kad KAUNAS YRA KAUNAS!

            Įdomu ką kauniečiai į merus išsirinks. Spėju jei koks "Sėkla" balotiruotųsi su kokiu nors judėjimu tai be konkurencijos triuškinančią ir šlovingą pergalę nuskintų, visai taip kaip KAUNO (mokesčių mokėtojų pinigų) ŽALGIRIS (...prieš 250 metų)
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              Parašė blitz Rodyti pranešimą
              Aš tai manau, kad svarbiausia yra tai, kad KAUNAS - LIETUVOS ŠIRDIS! Taip pat gana svarbus faktas yra tas, kad KAUNAS YRA KAUNAS!

              Įdomu ką kauniečiai į merus išsirinks. Spėju jei koks "Sėkla" balotiruotųsi su kokiu nors judėjimu tai be konkurencijos triuškinančią ir šlovingą pergalę nuskintų, visai taip kaip KAUNO (mokesčių mokėtojų pinigų) ŽALGIRIS (...prieš 250 metų)
              Tipinis ne ypac protingo zmogaus (standartinis Kauno haterio bruozas) "pajuokavimas". O realiai:

              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
              Nieks neneigia, kad Kaune yra blogų dalykų, bet nereikia čia atėjus pradėt rašinėt anti-kaunietiškų rašinėlių, lyg Kaunas būtų baisiausias miestas pasaulyje. Lygiai tokias pat nesąmones kaip čia parašė blitzas galima parašyt ir apie Vilnių, ir apie Klaipėdą, ir apie Šiaulius, ir apie Panėvėžį, ir apie kitus miestus surinkus visus blogiausius būtus ir nebūtus dalykus.
              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Įkišęs nosį į Kauno miesto savivaldybę pamačiau visko: ir korupcijos, ir susitarimų, ir pažinčių... mano ir tavo nuostabai, ten dirba ir labai kompetentingi, pareigingi žmonės. Bet dažniausiai tokie būna pavaldūs korumpuotiems, atsidūrusiems minkštoje kėdėje per pažintis ir pan. Vilniaus ir Klaipėdos miesto savivaldybėse yra panašiai, bet ten viskas vyksta tyliau ir didesniais mastais... Reikia nepamiršti, kad Kaunui ilgą laiką nesisekę su miesto merais. Dabartinis bent jau linkęs įsiklausyti į miestiečių nuomonę. Kai, pvz. Šustauskas neskaitydavo, nes jam būdavo nuobodu tai daryti, Garbaravičius tingėdavo gilintis, nes bijodavo pasirodyti kvailas...
              ir tt ir pan.

              Skirtumas ar zvelgi per blaivaus zmogaus ar per Kauno heterio akinius. Tada ir koks nors skandalelis ivykes butent Kaune istringa i atminti ir paskui isliejamas kokiam forumo poste ir koks puse milijono uz tuoleta istringa pavogtas, bet lyg netycia milijonu milijonai dinge stadiono istorijoje pries ta vargta puse milijono nublanksta ir tt. Is kur tiek neapykantos Kaunui pas kai kuriuos lietuvius atsiranda...
              Paskutinis taisė Gator; 2011.02.18, 00:46.

              Comment


                Parašė blitz Rodyti pranešimą
                Čia tas pats, kai ginčijiesi su kokiais nors rusais nacionalistais kur nors forumuose, ir jiems pasakai, kad galbūt Rusija nevisiškai teisingai elgiasi kokioje nors situacijoje. Tai ką jie sako? Analizuoja tą situaciją ir bando prieiti prie bendrų išvadų? Ne! Jie pradeda klykti (kaip sužvėrėję), kad esi "rusofobas" ir pasakoti apie tai, kaip blogai elgiasi Amerika, ar ta vieta, iš kur yra jų oponentas (šiuo atveju "Pribaltika"). Ką daro tipiški kauniečiai, kai kritikuoji Kauną? Pradeda klykti (kaip sužvėrėję), kad jų oponentas nekenčia Kauno ir pradeda visur kišti Vilnių, net jei jis niekur nebuvo minimas.
                Haha. Kaip pirštu į akį. O, dar ir "hateriu" išvadino.
                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                Comment


                  Parašė Taut. Rodyti pranešimą
                  Haha. Kaip pirštu į akį. O, dar ir "hateriu" išvadino.
                  Ir kas ten kaip pirstu i aki? Nei Kauno savivaldybe korumpuociausia, nei daugiausiai pavagiai, nei sviestuvai prasciausi. O Vilniu kiso todel, kad tokie veikejai kaip teisybe originuojasi dazniausiai is ten (nes kaip kitaip pasikelsi nei menkindamas savo konkurenta)

                  Comment


                    O jeigu jau darote offtopic'ą apie Vilnių - tai miestui su pastarosiomis kadencijomis savivaldybėje irgi nenusisekė. Oro gondolos.
                    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                    Comment


                      Žinai kas yra juokingiausia? Praktiškai visą gyvenimą buvau Kauno pusėje ir Kaunas man augant buvo mano miestas nr. 1. Mėgstamiausia komanda buvo Kauno Atletas, bet ir po jo iširimo dažnai važiuodavau į Kauną palaikyti tą patį Žalgirį tarptautinėse varžybose. Akivaizdu, kad Kauno savivaldybėje jau labai netrumpą laiką sėdi paskutiniai idiotai, kurie praleido daugybę galimybių, o jų dėka Kauno nuotrauka galėtų būti įdėta į žodyną šalia žodžio "stagnacija" apibrėžimo.

                      Dabar kuris iš mūsų yra didesnis Kauno patriotas? Ar tu, t.y. žmogus, kuri pateisina absoliutų Kauno savivaldybės parazitavimą, korupciją ir tinginiavimą? Ar aš, t.y. žmogus, kuris kritikuoja Kauno savivaldybę, nes norėtų, kad ten sėdėtų normalūs žmonės, kurie kurtų iniciatyvas, didintų skaidrumą, bendrautų su žmonėmis ir tt., t.y., iš esmės, darytų savo darbą?

                      (Beje, tavo kalbos apie "heiterius" yra grynai rusiško stiliaus. Pasakyk rusui ką nors ne taip apie Rusiją ir iš karto būsi apšauktas rusofobu. Tavo stilius - lygiai toks pat.)
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        Parašė blitz Rodyti pranešimą
                        Žinai kas yra juokingiausia? Praktiškai visą gyvenimą buvau Kauno pusėje ir Kaunas man augant buvo mano miestas nr. 1. Mėgstamiausia komanda buvo Kauno Atletas, bet ir po jo iširimo dažnai važiuodavau į Kauną palaikyti tą patį Žalgirį tarptautinėse varžybose. Akivaizdu, kad Kauno savivaldybėje jau labai netrumpą laiką sėdi paskutiniai idiotai, kurie praleido daugybę galimybių, o jų dėka Kauno nuotrauka galėtų būti įdėta į žodyną šalia žodžio "stagnacija" apibrėžimo.

                        Dabar kuris iš mūsų yra didesnis Kauno patriotas? Ar tu, t.y. žmogus, kuri pateisina absoliutų Kauno savivaldybės parazitavimą, korupciją ir tinginiavimą? Ar aš, t.y. žmogus, kuris kritikuoja Kauno savivaldybę, nes norėtų, kad ten sėdėtų normalūs žmonės, kurie kurtų iniciatyvas, didintų skaidrumą, bendrautų su žmonėmis ir tt., t.y., iš esmės, darytų savo darbą?

                        (Beje, tavo kalbos apie "heiterius" yra grynai rusiško stiliaus. Pasakyk rusui ką nors ne taip apie Rusiją ir iš karto būsi apšauktas rusofobu. Tavo stilius - lygiai toks pat.)
                        Kas juokingiausia, kad tu vadini butent sia savivaldybe isskirtinai korumpuota kai ji niekuo nesiskiria nuo kitu savivaldybiu.

                        Comment


                          Vienas paskutinių nueinančios Kauno savivaldybės parengtų sprendimų (manau, tinka šiai diskusijai):

                          Kauno centre netvarkomi pastatai savininkams kainuos brangiau


                          Kaune nuo balandžio apleistų pastatų, esančių Kauno centre ir senamiestyje, savininkams nuosavybės nepriežiūra kainuos keleriopai brangiau nei iki šiol. Tokį sprendimo projektą parengė kadenciją baigianti Kauno miesto savivaldybės taryba.

                          Nuo balandžio ketinama padidinti baudas už pastatų nepriežiūrą. Taip pat numatoma namus remontuoti iš savivaldybės biudžeto lėšų ir pateikti sąskaitas jų gyventojams, rašo "Lietuvos žinios".

                          Šiuo metu į savivaldybės iždą mokamas 0,6-1% metinis nekilnojamojo turto mokestis, apskaičiuojamas pagal pastato vertę. Tvarkingų statinių savininkai moka mažiausią, o apleistų - didžiausią mokestį.

                          Pasak Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimo pakeitimą parengusio G. Labanausko, savo nekilnojamojo turto išore besirūpinančiuosius ketinama dvejiems metams visai atleisti nuo mokesčių, o aplaidžiuosius apmokestinti dvigubai didesniu nei dabar mokesčiu.

                          info: http://vz.lt/straipsnis/2011/02/15/K...ms_kainuos_br2

                          Comment


                            Aš tai pasisakau už tai, kad tiems nariams, kurie specialiai savo komentaruose išverčia viską savo naudai ir specialiai ignoruoja oponentų argumentus būtų kažkuriam laikui atimta teisė rašyt komentarus. Pavyzdys:

                            Nieks neneigia, kad Kaune yra blogų dalykų
                            ir štai po to seka kažkoki arba pusiau aklo, arba specialiai provokuojančio žmogaus teiginiai:

                            Dabar kuris iš mūsų yra didesnis Kauno patriotas? Ar tu, t.y. žmogus, kuri pateisina absoliutų Kauno savivaldybės parazitavimą, korupciją ir tinginiavimą?
                            Akivaizdžiai buvo pasisakyta, kad mes toli gražu neteisinam kaikurių Kauno savivaldybės veiksmų, tačiau blitz žinutėje tai yra ignoruojama ir tai jau darosi panašiau į monologą.
                            Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.02.18, 01:17.

                            Comment


                              Dabar grįžtam į mūsų diskusijos pradžią: aš parašiau kažką panašaus į "ko daugiau galima tikėtis iš Kauno [savivaldybės]" ir buvau užpultas sužvėrėjusių pseudo-patriotų, kurie pradėjo kliedėti apie Vilnių ir vadinti mane "heiteriu". Jeigu neneigiate, kad Kauno savivaldybė, iš esmės, dirba prastai, tai apie ką iš viso mes kalbame ir kodėl mane užsipuolėte?
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                Tu parašei "ko daugiau galima tikėtis iš Kauno?", taip įžeisdamas visus kauniečius, jau nepasaint visų tavo tolimesnių "išsikalinėjimų".

                                Comment


                                  Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                  Dabar grįžtam į mūsų diskusijos pradžią: aš parašiau kažką panašaus į "ko daugiau galima tikėtis iš Kauno [savivaldybės]" ir buvau užpultas sužvėrėjusių pseudo-patriotų, kurie pradėjo kliedėti apie Vilnių ir vadinti mane "heiteriu". Jeigu neneigiate, kad Kauno savivaldybė, iš esmės, dirba prastai, tai apie ką iš viso mes kalbame ir kodėl mane užsipuolėte?
                                  Tu nupasakojai situacija taip lyg butent Kaunas yra vienintelis korupcijos ir viso blogio zidinys Lietuvoje. Jei butum rases - ko daugiau galima tiketis is valdininku Lietuvoje butu viskas daugmaz teisingai.

                                  Comment


                                    Pagal šios temos atsakymus ir mano įverčių komentarus būtų galima spręsti, kad Kaunas - sužvėrėjusių kaimiečių, funkcionuojančių kaip viena, nelabai organizuota, gauja, miestas. Gerai, kad žinau, kad tas miestas yra daugiau nei tai O, kad Kaune su korupcija problemų yra daugiau, nei kitur, tai manau yra akivaizdu visiems, išskyrus KAUNO PATRIOTUS ir GRYNAKRAUJUS KAUNIEČIUS
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Visi "Kauno hateriai", "Kauno patriotai" ir pan. turėtų nepamiršti, kad bet kokia diskusija turi vykti mandagiai ir be asmeniškumų. Taigi, jokių "liurbių", "kvailelių" ir pan. Reiktų nepamiršti, kad diskusiją laimi ne tas, kas baisiau išvadina oponentą, bet tas, kuris pateikia daugiau ir geresnių argumentų. Todėl ir siūlyčiau pradėti būtent nuo to.

                                      Beje, galiu Gator ir kitus užtikrinti, kad blitz tikrai nėra Kauno "hateris". Greičiau atvirkščiai. Jis Žalgirio fanas, bei tikras jonavietis t.y. Kauno įtakos zonos produktas.
                                      Paskutinis taisė John; 2011.02.18, 02:15.

                                      Comment


                                        Blitz na ir su kokiais miestais tu Kauną lygini kad jis atsilikęs. Būnu Vilniuje 2-3 kartus per savaitę kokio nors skirtumo tarp Vilniaus ir Kauno tikrai nematau. Nemanau, kad ir Klaipėda ar Šiauliai turi kokių nors privalumų ar trukumų prieš Kauną. Iš principo tarp visų Lietuvos miestų didelio skirtumo būti negali, nes kultūra ir architektūra iš dalies tai ta pati. Esu buvęs Japonijoje, tai taip, skirtumas tarp mūsų miestų ir jų yra akivaizdūs. Galima surast daug skirtumų tarp Kauno ir pav. Vienos, Barselonos, bet nesuprantu kuom Kaunas gali būti labiau atsilikęs nuo Vilniaus ar Klaipėdos. Gal galėtum parašyti plačiau kokiose srityse tu tą atsilikimą matai. Tik nerašynėk tokių nesąmonių apie nesutvarkytas, apšnerkštas gatves, apleistus šviestuvus, nes tavo žiniai Kaune šviestuvai beveik visur yra pakeisti naujais ir miestas yra apšviestas kur kas geriau nei Vilnius. Taip pat turėtum žinoti, kad Vilniaus miestas yra daugiausiai skolų turintis miestas Lietuvoje, tai tavo nuomone, ar tai reiškia , kad Vilniaus miesto sav. dirba dar blogiau už Kauno miesto sav.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Beje, galiu Gator ir kitus užtikrinti, kad blitz tikrai nėra Kauno "hateris". Greičiau atvirkščiai. Jis Žalgirio fanas, bei tikras jonavietis t.y. Kauno įtakos zonos produktas.
                                          Aisku. Sis tipas irgi sutinkamas. Tai gali buti net ir tikri kaunieciai. Pasireiskia tuo, kad jie is arti mato miesto problemas ir garsiai reikia, kad va toks ir anoks Kaunas blogas. Taciau tuo paciu jie negyvena kituose miestuose, todel is toli jiems atrodo, kad cia tik Kaune labai viskas blogai (nes matoma is arti ir daugiau kartu). Dar prisideda ir ziniasklaida (visokie lrytas) ir ju viesieji rysiai Kauno atzvilgiu. Tada toks veikejas dar labiau isikala, kad cia Kaune tik taip blogai ir tt.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X