Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų redagavimo programos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    abiems
    Universalumas nera blogai, bet iprociai zinoma savo daro. Bet tai galbut irgi nera bloga. Ismoksti dirbti su viena, bet pilnai dirbti ir valio.
    O siaip man taip pat yra teke susidurti su kazkuriomis is tu lievaku Picasa ar Gimp, ar dar kazkokia panasi. Buvau sveciuose, o ten toks lygis kad nemoka net nuotraukos susimazinti, tai ir man paciam teko galva pasukti, kur randasi nuotraukos mazinimas toje programoje. Gaila neatsimenu pavadinimo.

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      #22
      Nuo kada the Gimp priklauso prie "lievaku"?
      Gimp tikrai puiki programa ir galimybemis ne ka nusileidzia photoshopui, o jei lyginant kaina tai aisku ir taip ka pasirinkti.

      p.s tikrai nenoriu pradeti "fleimo"
      Paskutinis taisė Ramunas; 2006.10.26, 21:02.
      Jedi power!

      Comment


        #23
        Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
        Nuo kada the Gimp priklauso prie "lievaku"?
        Gimp tikrai puiki programa ir galimybemis ne ka nusileidzia photoshopui, o jei lyginant kaina tai aisku ir taip ka pasirinkti.

        p.s tikrai nenoriu pradeti "fleimo"
        Tai jau kad pradejai fleima.


        p.s.
        kas man lievakas, nebutinai turi buti tau lievaku.Kiekvienam savo. Tema baigta.

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          #24
          čia ir neturi būti jokio 'fleimo', kaip minėjo samot - kiekvienam savo. Jei naudojies kažkuria grafikos programa, ji tau patogi, užtenka jos funkcijų tai daugiau kaip ir nieko nereikia. Kažkada pirmas grafikos redaktorius kuriuo teko pasinaudoti buvo Adobe Photosop 4, nuo to laiko šia programa ir naudojuos, tik versija kita Ir nesakau, kad tarkim Corel PSP yra kažkuo blogesnė, tiesiog per tuos beveik 10 metų aš mintinai žinau kur, kas ir kokius veiksmus atlieka PS'e. Tad keisti šį įrankį kažkuo kitu man nėra prasmės.
          Beje Picasa2 programoje, man reikėjo nemažai laiko, kol supratau kaip reikia pakeisti nuotraukos išmatavimus
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            #25
            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            Beje Picasa2 programoje, man reikėjo nemažai laiko, kol supratau kaip reikia pakeisti nuotraukos išmatavimus

            Matau kad ne man vienam buvo problema (pacios paprasciausios funkcijos) su tos kategorijos programomis.
            Siaip is esmes dauguma programu principas tas pats ir galutinio rezultato siekiama to pacio. Tik vienos turi daugiau funkciju, kitos maziau. Tad ka turi PS ir kas kuria kad ir kokia Picasa, negali padaryti 1:1 Tai ir pridaro taip, kad pacia paprasciausia funkcija (beje ir gan dazniausiai naudojama) nukisa taip, kad vos ne visa programa turi skersai isilgai perziureti, kol surandi, reikalingus mygtukus

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              #26
              Gal kokią knygą patartumėt nusipirkt apie skaitmeninės fotografijos pagrindus ar kažką panašaus?? Būčiau labai dėkingas
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                #27
                Jei skaitai rusų kalba, gali "pavartyti" šią knygą:
                http://almur.ru/files/lifrost.pdf ~14Mb
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  #28
                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                  Jei skaitai rusų kalba, gali "pavartyti" šią knygą:
                  http://almur.ru/files/lifrost.pdf ~14Mb
                  Rusų kalbos nemoku nė žodžio Dėkui bent už pasiūlymą
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    #29
                    Nueini i emule ir parsisiunti.kokios problemos?
                    -
                    Forget f-stops, megapixels and fancy zoom lenses - the secret to winning pictures is... editing, according to one of Britain's leading photographers.

                    Kaip kazkada sakiau man gaila tu fotografu kurie needitina savo foto.
                    Paskutinis taisė El_Greco; 2006.12.08, 21:50.

                    Comment


                      #30
                      Siaip as esu linkes manyti, kad geriausia mokytis su viena programine iranga...

                      Comment


                        #31
                        Parašė vizas Rodyti pranešimą
                        Gal kokią knygą patartumėt nusipirkt apie skaitmeninės fotografijos pagrindus ar kažką panašaus?? Būčiau labai dėkingas
                        Turiu vieną. Skaitmeniniai fotoaparatai (Dave Johnson). Yra ten tų patarimų, dėka tos knygos dabar suprantu tuos fotografijos terminus... Pradėjau pats reguliuoti nustatymus (anksčiau tą darbą leisdavau atlikti mano fotikui ). Dar patarimai nuotraukų įkėlimui ir panašiai. Kaina 29.40 Lt. Pats paroviau Vilniuj, Akropolio Maximoj, Šiauliuose neieškojau.

                        Comment


                          #32
                          Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                          Gal galetum pasakyti adresa is kur gauti? Isbandyciau...
                          1. www.files.lt
                          2. http://gelz.net/
                          3. http://softex.meganet.lt/news.php

                          sekmes

                          Comment


                            #33
                            Kad jau seniai tą programą naudoju

                            Comment


                              #34
                              Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                              Nueini i emule ir parsisiunti.kokios problemos?
                              gal gali imesti keleta nuorodu?

                              Comment


                                #35
                                Gal kas galėtų pasakyti,kokia programa yra tinkamiausia nuotraukose sumažinti "triukšmą",kuris atsiranda fotografuojant esant menkam apšvietimui, su tokiu mėgėjišku fotoaparatu kaip mano.Beje,Picasa kažkodėl neturi šios funkcijos.
                                Mano darbai deviantart'e

                                Comment


                                  #36
                                  Aš per GIMP'ą nerandu Anyway, greit gausiu Photoshop'ą, bandysiu.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                    Aš per GIMP'ą nerandu Anyway, greit gausiu Photoshop'ą, bandysiu.
                                    Man Gimp'as išvis nepasileido ant kompoO šiaip tai PS,aišku,yra geriausias variantas,tik reikia daug laiko pilnai įvaldant jį.
                                    Mano darbai deviantart'e

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                      Man Gimp'as išvis nepasileido ant kompoO šiaip tai PS,aišku,yra geriausias variantas,tik reikia daug laiko pilnai įvaldant jį.
                                      Atsisiųsk GIMP Portable. Pas mane užvežė, instaliuot nereikėjo

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                        Atsisiųsk GIMP Portable. Pas mane užvežė, instaliuot nereikėjo
                                        Reiks pabandyti.
                                        Mano darbai deviantart'e

                                        Comment


                                          #40
                                          Kiek zinau nei gimpas nei ps neturi tokios funkcijos, tam yra NoiseNinja, siulau isbandyti.
                                          Jedi power!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X