Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Trikojai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Trikojai

    Čia galite pasisakyti apie savo fotoaparatų trikojus,taip pat nepakenks ir vaizdinė informacija .Pats ruošiuosi pirkti šį daikčiuką,ieškau kažko iki 100lt,tik nelabai žinau kokio aukščio jis turėtų būti,kokios patikimos firmos ir t.t..Taigi,laukiu patarimų.
    Mano darbai deviantart'e

    #2
    Pats savo neturiu, taciau ilgam laikui pasiskolines esu. Velbon daikciukas, kainavo iki 100litu beros dar pries kelis metus, prastas jis toks, netvirtas, jei reikia naktines daryti su pora sekundziu islaikymu tai nelabai tinkamas, tenka det 2sec shutter lag, na jei eksponuojama daugiau nei 10sekundziu tai minimalus judesiai neturi itakos praktiskai. Uz tokia kaina toks tik ir iseina, megejui manau pakanka, ebt ateityje noretusi rimto daikto uz 300-500lt, ypach jei kokiems rimtesniems darbeliams ar reportazams daryti. Manau praverst toks, kuris lengvai konvertuojasi i monopod`a.

    Comment


      #3
      O gal kažkas žino koks štatyvas tiktų filmavimo kamerai(tele, video)?

      Comment


        #4
        Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
        Pats savo neturiu, taciau ilgam laikui pasiskolines esu. Velbon daikciukas, kainavo iki 100litu beros dar pries kelis metus, prastas jis toks, netvirtas, jei reikia naktines daryti su pora sekundziu islaikymu tai nelabai tinkamas, tenka det 2sec shutter lag, na jei eksponuojama daugiau nei 10sekundziu tai minimalus judesiai neturi itakos praktiskai. Uz tokia kaina toks tik ir iseina, megejui manau pakanka, ebt ateityje noretusi rimto daikto uz 300-500lt, ypach jei kokiems rimtesniems darbeliams ar reportazams daryti. Manau praverst toks, kuris lengvai konvertuojasi i monopod`a.
        Na,norėtųsi kažko,kad net ir ant ilgesnio išlaikymo trukdžių nebūtų,bet kaip supratau už 100 litų nieko doro negausi .
        Mano darbai deviantart'e

        Comment


          #5
          Na trukdziu nebus, tiesiog uz 100lt jie nera labai stabilus, spausdamas shutteri sujudini kazkiek, jei islaikymas ilgas tai nesukeliu problemu bet jei koks nuo 1/4 iki
          ~2-3sec tada jau tenka shutter lag panaudot.

          Comment


            #6
            Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
            Na trukdziu nebus, tiesiog uz 100lt jie nera labai stabilus, spausdamas shutteri sujudini kazkiek, jei islaikymas ilgas tai nesukeliu problemu bet jei koks nuo 1/4 iki
            ~2-3sec tada jau tenka shutter lag panaudot.
            Tai galima nuotraukas su remote arba timer daryti

            čia maniškis už ~ 100 lt

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Aš už 69 pirkau, ir ne dėl seksualios kainos Tuomet dar turėjau muilinę, per akis buvo, o dabar DSLR + 70-300 jau nebe taip stabiliai laiko, bet turiu nuotolinį valdymą, ant laido, hand workas tai jei nėra stipraus vėjo, manau pakanka ir tokio... O jei Ozi suksi w100 tai tikrai užteks ir už ~100lt.

              Comment


                #8
                Velbon CX 660 naudoju, tikrai ne stabilumo ir kokybės viršūnė, bet dažniausiai man jo pakanka.

                Comment


                  #9
                  Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                  Aš už 69 pirkau, ir ne dėl seksualios kainos Tuomet dar turėjau muilinę, per akis buvo, o dabar DSLR + 70-300 jau nebe taip stabiliai laiko, bet turiu nuotolinį valdymą, ant laido, hand workas tai jei nėra stipraus vėjo, manau pakanka ir tokio... O jei Ozi suksi w100 tai tikrai užteks ir už ~100lt.
                  Būtent W100 suksiu ir tikiuosi,kad pakaks ir už 100 lt.Dėkui už patarimą.
                  Mano darbai deviantart'e

                  Comment


                    #10
                    Pirkčiau, jei mano muilinėje būtų galima nustatinėti išlaikymo nustatymus.

                    Comment


                      #11
                      Dar būna maži trikojukai, lanksčiom arba kietom kojelėm, bet jį jau reikia ant kažko aukščiau padėt jis ~10cm aukščio, užima nedaug, nesunku visada turėtis foto krepšyje...

                      Comment


                        #12
                        Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                        Dar būna maži trikojukai, lanksčiom arba kietom kojelėm, bet jį jau reikia ant kažko aukščiau padėt jis ~10cm aukščio, užima nedaug, nesunku visada turėtis foto krepšyje...
                        Vienoj parduotuvėj jo kaina buvo netgi didesnė už didelio trikojo

                        Comment


                          #13
                          Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                          Vienoj parduotuvėj jo kaina buvo netgi didesnė už didelio trikojo
                          Nusisnekejai, jie kainuoja gal 10-20 Lt

                          Comment


                            #14
                            Parašė Jony Rodyti pranešimą
                            Nusisnekejai, jie kainuoja gal 10-20 Lt
                            Ten buvo parašyta apie 100 lt.

                            Comment


                              #15
                              /\ Įtariu, kalbi apie GorillaPod?





                              Comment


                                #16
                                čia maniškis už ~ 100 lt
                                [/QUOTE]


                                maniskis irgi lygiai toks pats....siaip jis man patogus...

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                  /\ Įtariu, kalbi apie GorillaPod?
                                  Beje, jei mažiukas kainuoja 10-20 litų einu jo pirkti. (jei rasiu)

                                  Comment


                                    #18
                                    Prieš valandą dar gulėjo BMS Megapolio lentynoje :

                                    Comment


                                      #19
                                      Tai yra dar tokie visiskai maželiukai, ~10 cm aukščio - Senukuose arba Ermitaže 4 Lt kainuoja Yra už 4 Lt ir už 6 Lt, šiek tiek didesnis

                                      Bet pavarčiau vieną tokį ir susidarė įspūdis, kad jis mano muilinės neatlaikys..

                                      Comment


                                        #20
                                        Miesto naktinei fotografijai tie mažiukai spėju nelabai patogūs būtų.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X