Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Gali pilna padorių kameryčių surasti iki 100Lt, už kokią sumą nori?

    Comment


      #62
      Uz 500Lt siais laikais galima nusipirkti visai padoru fotoaparata
      Tiesiog turek omeny patikimiausius brandus: Canon, Nikon, Sony, Samsung ir rinkis is ju.

      Kadangi pats kazkada turejau kompaktini Canon PowerShot ir juo labai dziaugiausi (foto kokybe ir valdymas tikrai buvo nepriekaistingi), uzmesk aki i si:

      5MPixeliai, 4x optinis priartinimas, 1.8'' LCD.
      http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=38&pid=52

      Pradedanciajam kazko geresnio ir nesugalvosi. Arba tiesiog rinkis analogiskus kitu brandu produktus su panasiais duomenimis (jeigu mazesne kaina ).

      Comment


        #63
        http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1467464.html
        529lt + 1gb atminties kortelė.

        Comment


          #64
          Ten pirmi fotikai po litą?

          Comment


            #65
            Nepirk

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #66
              Parašė Mantyte Rodyti pranešimą
              Patarkite i ka atkreipti demesi perkant fotoaparat? Kas butinai turi buti? Bus daromos megejiskos nuotraukos, bet, aisku, norisi neblogos kokybes. Kiek pixeliu, zoomo turi buti mazdaug? Beje, perku is savo santaupu, tai iki 500lt.
              Ne pikseliuose esme. Nereikia orentuotis kuo ju daugiau tuo geriau. Zoom'as realiai naudingas tik optinis, nekreipk demesio kiek jis ten daugiau skaitmenini turi.
              Siaip pagal tokia kaina dauguma fotiku visi vienodi, tai gali rinktis pagal ta, kuris geriau rankoje guli. Aisku visokiausius Trust ar panasiai tai reikia is karto atmesti.

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #67
                Parašė samot Rodyti pranešimą
                Aisku visokiausius Trust ar panasiai tai reikia is karto atmesti.
                Tikrai, kartais lengviau pasakyti kokio nepirkti, negu kokį pirkti

                Comment


                  #68
                  Nenorėjau kurti naujos temos, pabandysiu paklaust čia . Ką manot apie Panasonic DMC-FZ7? Kaina dabar, akcijos metu - 1100Lt. Labiausiai man patiko, kad fotoaparatas turi 12x optinį priartinimą ir rankinį fokusavimą . O gal už tokią kainą galima ką nors geresnio nusipirkti? Kadangi mano suvokimas ir žinios šioje srityje labai kuklios, bet kokie patarimai, bei pastabos man būtų aukso vertės .

                  Truputį charakteristikų:
                  http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1389305.html

                  http://www.dpreview.com/news/0601/pa..._frontback.jpg
                  http://www.dpreview.com/news/0601/panasonic_fz7_top.jpg
                  http://www.dpreview.com/articles/pan.../images/3q.jpg
                  http://www.dpreview.com/news/0601/pa...blackfront.jpg

                  Comment


                    #69
                    Pats turiu tokį kaip pradedančiajam man jis labai patinka, o jei dar turi tripoda išvis balius.
                    R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                    Comment


                      #70
                      Rankinis fokusavimas normaliai veikia tik SLRuose Fotikų LCD rezoliucija yra paprasčiausiai per maža, kad būtų galima matyti, ar teisingai sufokusuota. Be to, FZ7 fokusuojama mygtukais, kas taip pat visiškai nepraktiška, ir, galima sakyti, neįmanoma...
                      Be to, tik nusipirkęs SLR supratau, koks svarbus yra platus kampas...
                      Deja, beveik visų ne-SLR fotoaparatų platus kampas yra 35-38 mm. Jei dabar sau pirkčiau "kompaktą", tikriausiai žiūrėčiau tik į tokius, kurie turi bent 28 mm. Iš super-zoom'ų, kiek teko matyti, tik Fuji S6500 turi 28-300 mm, be to, jo zoom'as mechaninis, kas taip pat labai neblogai Taigi sau tikriausiai rinkčiausi būtent S6500

                      Comment


                        #71
                        Labai simpatiškas fotoaparatas, bet jo kaina 1400Lt, o tai yra +300Lt, bet to dar xD atminties kortelės, kurias naudoja pastarasis, yra gerokai brangesnės už SD...

                        Comment


                          #72
                          Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                          Rankinis fokusavimas normaliai veikia tik SLRuose Fotikų LCD rezoliucija yra paprasčiausiai per maža, kad būtų galima matyti, ar teisingai sufokusuota. Be to, FZ7 fokusuojama mygtukais, kas taip pat visiškai nepraktiška, ir, galima sakyti, neįmanoma...
                          Be to, tik nusipirkęs SLR supratau, koks svarbus yra platus kampas...
                          Deja, beveik visų ne-SLR fotoaparatų platus kampas yra 35-38 mm. Jei dabar sau pirkčiau "kompaktą", tikriausiai žiūrėčiau tik į tokius, kurie turi bent 28 mm. Iš super-zoom'ų, kiek teko matyti, tik Fuji S6500 turi 28-300 mm, be to, jo zoom'as mechaninis, kas taip pat labai neblogai Taigi sau tikriausiai rinkčiausi būtent S6500
                          Dėl fokusavimo taip tu teisus migtukais neprifokusuosi, o Fuji kiek žiurėjau neturi stbailizatoriaus jei zoomini tai labai svarbi funkcija ir jis sunkesnis na čia jau nuo vartotojo priklauso. Visumoj Fuji geresnis bet visdelto panasonico optika gamino leica aš ir dėl to labai atsižvelgiau. O kas liečia patogumą jis naudoja maitinimo batarejas na žinoma galima kraunamas nusipirkt, bet vėlgi papildomos išlaidos.
                          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                          Comment


                            #73
                            Aš irgi taupausi DSLR'ui. Kiek esu pritaupęs nesakysiu Taigi dėl įdomumo paklausiu koks būtų geriausias variantas už maždaug dvi štukas?
                            Man visai patinka Nikon'ai ir Canon'ai

                            Comment


                              #74
                              Nikon D40 arba D50 kit'ai gaunas.

                              Comment


                                #75
                                Apie juos ir mąstau. Beje, dar planuoju nusipirkti Nikon D70 iš ICG kompiuterių už 99ct.
                                http://www.icg.lt/style/index.php?SI...1ee9028414f532

                                Pažiūrėkit prie Nikon'ų.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                  Aš irgi taupausi DSLR'ui. Kiek esu pritaupęs nesakysiu Taigi dėl įdomumo paklausiu koks būtų geriausias variantas už maždaug dvi štukas?
                                  Man visai patinka Nikon'ai ir Canon'ai
                                  Jei pirksi tam, kad nuotraukų kokybė būtų geresnė - išmesi pinigus į balą. Nuotraukų kokybė nesiskirs nuo paprastų kompaktinių kamerų už 1200 lt kol neinvestuosi į objektyvą mažiausiai tiek, kiek kainavo pats dSLR... Pats dSLR tik išplečia galimybes, už kokybę mokama papildomai. O ir vieno objektyvo retai kada užtenka, juk reikia ir plačiakampio, ir tele, ir ~50mm. Žodžiu, kiek mačiau dabartinių tavo darbų, išmok kažką su dabartine kamera ir kai jausi, kad tavo galimybės ribojamos ir būsi pasiruošęs investuoti ne vien į body, gali eiti prie dSLR, turėdamas omeny, kad tavo nuotraukų jis pats savaime nė kiek nepagerins

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                    Jei pirksi tam, kad nuotraukų kokybė būtų geresnė - išmesi pinigus į balą. Nuotraukų kokybė nesiskirs nuo paprastų kompaktinių kamerų už 1200 lt kol neinvestuosi į objektyvą mažiausiai tiek, kiek kainavo pats dSLR... Pats dSLR tik išplečia galimybes, už kokybę mokama papildomai. O ir vieno objektyvo retai kada užtenka, juk reikia ir plačiakampio, ir tele, ir ~50mm. Žodžiu, kiek mačiau dabartinių tavo darbų, išmok kažką su dabartine kamera ir kai jausi, kad tavo galimybės ribojamos ir būsi pasiruošęs investuoti ne vien į body, gali eiti prie dSLR, turėdamas omeny, kad tavo nuotraukų jis pats savaime nė kiek nepagerins
                                    Tai kad su tuo automatiniu nieko neįmanoma reguliuot. Pradžioj su DSLR ir nesitikiu šedevru. Norėčiau paeksperimentuoti, o tik po to kažką bandyti. Galimybės su automatiniu mažos.

                                    Comment


                                      #78
                                      Aug1z gerai rašo. Dar tau reik su kompaktiniu pažaist, o tada jau pirkt DSLR nesakau, kad išmestum pinigus į balą. Gali būti, kad tik dabar tavo siekis ir noras fotografuot, su laiku jis gali praeit na žinoma jei yra begalinis noras jis nepraeis niekad
                                      Paskutinis taisė _Bead_; 2006.12.12, 19:16.
                                      R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                        Tai kad su tuo automatiniu nieko neįmanoma reguliuot. Pradžioj su DSLR ir nesitikiu šedevru. Norėčiau paeksperimentuoti, o tik po to kažką bandyti. Galimybės su automatiniu mažos.
                                        Blogas karys, kuris nenori tapti generolu. Bet cia tikrai ne tas atvejis.
                                        Pirmiausiai padaryk, bent kokius 5 tuks kadru. O is ju, bent lai buna kokie 50 vnt verti didesnio demesio.
                                        Ir kada realiai pajausti, kad tavo "darbo" irankis, jau nebeveza tavo fantaziju ir noru. Kada noresi labiau realiziuoti save, tada pradek kazka galvoti apie nauja "iranki".
                                        Yra vienas labai paprastas dalykas, nuotraukas daro ne dezute o kas ta dezute laiko. Siame forume yra geras pvz, toks dalyvis is Vilniaus. Prisipirko vienas sau naujos irangos, o kad jam naudos is jos nulis, tai matyt niekada ir nesupras.

                                        Tad mano patarimas, neskubek labai, dar siek tiek "pasitreniruok" su turima iranga.

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment


                                          #80
                                          Tai, kad aš treniruojuosi. Kol susitaupysiu kokie 3 meteliai praeis

                                          Comment

                                          Working...
                                          X