Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pasidaryk pats!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Tomi, tai tu čia nesupranti šviesos minkšumas ir WB nėra tas pats. WB tai atspalviai, o minkšumas tai kaip krenta šešėliai, kuo jų kontūrai turi didesnį perėjimą, tuo šviesa minkštesnė, jei nematai skirtumo, vadinasi tau tas dar neturi skirtumo...

    Comment


      #82
      Parašė aesde Rodyti pranešimą
      dar pora idėjų namudininkams. tiems aišku, kurie nepamiršo rusų kalbos.


      Idėjos auksarankiams, kurie išmoko anglų kalbą.

      Comment


        #83
        Parašė Tommix Rodyti pranešimą
        Nuotrauka gaunasi tokia pat, kaip fotkinant be blykstes su ilgesniu islaikymu [kalbu apie tamsu paros meta patalpoje, kai yra sviesa ijungta] - grazi geltonesne sviesa kuri sukuria jaukuma... tik siuo atveju naudoji blykste ir islaikymo ilgo nereikia...
        Nemėgstu blykstės... Didelio ISO taip pat. Šiek tiek "atmušiau" ranką per daugybę bandymų, kad nedrebėtų.

        Beje, ką manote apie Flash slow synch. režimą? Man jis patinka, o ypač jei dar Flash compensation sumažinus iki minimumo. Manau, puikus režimas fotografuoti objektams, kuriems tik truputį trūksta apšviestumo.

        Comment


          #84
          Neradau tinkamesnės temos - dedu čionai

          http://gyvenimas.delfi.lt/timemachin...hp?id=18754235

          Comment


            #85
            Gal kam yra tekę nusipirkti halogeną, prie kurio nėra laido įkišti į rozetę (išvis nėra laido)? Nusipirkau du halogenus ir laidų nėra. Instrukcijoj rašo, kad reik trigyslių laidų. Tai gal kas galit papasakot kaip pasidaryti laidą, kad galėčiau įkišt jį į rozetę? Atsidariau tą dėžutę prie halogeno ir radau tokią jungtį:
            MIX diskusijų forumas

            Comment


              #86
              Nusipirk ar nusikirpk nuo nenaudojamo prietaiso kistuka su trigysliu laidu ir pasijungsi. Laidus junk paspalviui arba pagal instrukcija. N-nulis, L-faze, GRD-zeme. Sekmes

              Comment


                #87
                Jei razete nera izeminta tai turetu uztekt ir dvieju laidu. Visviena zeme bus nepanaudotas. Tokiu atveju uzteks ir paprasto kistuko su dviem laidais

                Comment


                  #88
                  Dar klausimas. Instrukcijoj rašo, kad minimalus atstumas tarp apšviečiamo paviršiaus ir žibinto turi būti 1m, o man tai reikės arčiau. Kas bus jeigu arčiau laikysiu? Na sakykim 20cm atstumu.
                  MIX diskusijų forumas

                  Comment


                    #89
                    žiūrint ką dėsi ir žiūrint kokie tavo galogenai... Žiūrėk, kad nesudegtum, jie baisiai kaista, na bent jau pirtį turėsi...

                    Comment


                      #90
                      Halogenas tai 1xJ118 500W Max. 230V/50Hz. O ką Jūs naudojat apšvietimui? Gal ir be halogenų yra kokia apšvietimo priemonė, kuri tiktų macro dėžei?
                      MIX diskusijų forumas

                      Comment


                        #91
                        Žinoma yra, blykstės... O su galogenais rimtai ten atsargiau, jei dar prie makroboxo kiši, rimtai dar užsidegs, atsinešk bent gesintuvą iš bagažinės Na galogenų etapą visi praeina... Beje, ką fotografuosi boxe? Jei tai nejudantis daiktas, tai kurių velnių 500W? statai ant trikojo ir išlaikymai neriboti, o švieti, kad ir su stalinėm lempom, prieš tai WB sutvarkęs...

                        Comment


                          #92
                          Hunte-r dėkoju už patarimus. Fotografuosiu nejudantį objektą, o paprasta nehalogeninė lempa tiktų, kuri šviečia geltona spalva? O išlaikymas pas mane iki 8s.
                          Paskutinis taisė Gaxas; 2008.10.30, 07:33.
                          MIX diskusijų forumas

                          Comment


                            #93
                            Viskas tinka, bet iš kur toks išlaikymas ilgas? Jei nori gauti daiktą be šešėlių tai 1 lempos tikrai neužteks... Dar nepamiršk įjungti taimetį, kad po 2s ar 10s fotkintų, Kad visiškai išvengtum sudrebėjimo... Balansą nusistatyk kaitrinės lemputės, arba rankiniu būdu pagal baltą lapą, arba fotkink ramiai į RAW ir susitvarkysi viską kompe.

                            Comment


                              #94
                              Pas mane nėra RAW. O išlaikymas tai 8-1/1000s. Kiek suprantu 8s didžiausias, o gal klystu ? Be to pas mane ne veidrodinis, o skaitmeninis fotoaparatas. O taimerį tai naudoju, nes kitaip susilieja ir su trikoju.
                              MIX diskusijų forumas

                              Comment


                                #95
                                Parašė Gaxas Rodyti pranešimą
                                Pas mane nėra RAW. O išlaikymas tai 8-1/1000s. Kiek suprantu 8s didžiausias, o gal klystu ? Be to pas mane ne veidrodinis, o skaitmeninis fotoaparatas. O taimerį tai naudoju, nes kitaip susilieja ir su trikoju.
                                Siek tiek ne i tema, bet veidrodiniai fotoaparatai irgi buna skaitmeniniai. Butu uzteke tiesiog pasakyti kad naudoji kompaktini aparata.
                                Tiesiog tokia fakto klaida kuri man labai krenta i akis.
                                Jedi power!

                                Comment


                                  #96
                                  jo pritariu
                                  - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                                  - Rusija su Amerika kariauja.
                                  - Ir ką, kaip ten reikalai?
                                  - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                                  - O amerikiečiai?
                                  - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                                  Comment


                                    #97
                                    Sorry, aš nelabai nusimanai šioje srityje ir dėkoju, kad pataisote.
                                    MIX diskusijų forumas

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Gaxas Rodyti pranešimą
                                      Gal kam yra tekę nusipirkti halogeną, prie kurio nėra laido įkišti į rozetę (išvis nėra laido)? Nusipirkau du halogenus ir laidų nėra. Instrukcijoj rašo, kad reik trigyslių laidų. Tai gal kas galit papasakot kaip pasidaryti laidą, kad galėčiau įkišt jį į rozetę? Atsidariau tą dėžutę prie halogeno ir radau tokią jungtį:
                                      Atvaizdas

                                      Hei

                                      Labai norejau parasyti.
                                      Tau uztektu dvieju laidu,ta prasme dvieju sluoksniu... Jungi tuos is osnu o vidurinis yra zeme,nemanau kad pas tave rozete yra yzeminta tikiuosi dar nepakrate

                                      Comment


                                        #99
                                        Ačiū pasidalinusiems lightbox konstravimo patarimais

                                        Pora mano testinių kadrų:



                                        www.donatas-mazeika.lt

                                        Comment


                                          krastai neryskus, sokolado ipakavimas susilieja su fonu. bet kaip bandymui gal ir neblogai
                                          www.tomflagman.com

                                          Comment

                                          Working...
                                          X