Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vartojimas Palangos Basanavičiaus gatvėje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vartojimas Palangos Basanavičiaus gatvėje

    sveiki,
    Palanga jau visiems yra įkyrėjusi iki gyvo kaulo, tačiau mane sudomino štai kas: visgi visi buvome toje Palangoje, vieni mažiau kiti daugiau. Kas gi skatina ten važiuoti? nejaugi tik jūra? Jos galima rasti ir Klaipedoje, Šventojoje ir kitur. Kokias prekes ir paslaugas nuvykę į Palangą vartojate ir kodėl būten tai vartojate? Man susidarė įspūdis, kad Palangoje vyrauja kičinė kultūra, nes nėra skatinama etninė mūsų kultūra, ir apskritai viešoji Basanavičiaus gatvės erdvė yra labai nepatraukli. Ką siūlytumėte pakeisti Basanvičiaus gatvėje. Kad groja rusiška muzika čia ir taip aišku. Norėtusi sužinoti jūsų gilesnę nuomonę.

    #2
    Tema vadinasi: "Vartojimas Palangos Basanavičiaus gatvėje"

    Comment


      #3
      Iš ties mūsų "chebrikė" dažniausiai vyksta ten vien dėl to, nes Palanga turi kažką tokio ko neturi kiti Lietuvos miestai. Ypač jau tradicija tapus atvykus į palangą nueiti ant tilto, kas taip pat sukelią teigiamų emocijų. Tiesą sakant man vasarą ten nelabai patinka, per daug jau didelis "skruzdelynas" Na aš dėl Basanavičiaus gatvę nieko blogo nelabai ką ir turiu pasakyt

      P.S ši tema čia netinka kelk ją į prospektą, ir bėje pavadinimą galima pataisyti, spustelk deš. kampe "taisyti".
      Paskutinis taisė Montezauras_klp; 2006.09.19, 23:10.
      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

      Comment


        #4
        Savaitgali su klase lankiausi Palangoj bet su tevais mieliau vaziuojam i Sventaja
        I love INNUENDO!

        Comment


          #5
          Siulyciau iteisinti go go barus Palangoje

          Comment


            #6
            Mane i Palanga labiausiai traukia tai, kad kiekviena vasara turiu galimybe ten nemokamai gyventi visa savaite
            O jei rimtai, man labiausiai Palangoje patinka Vytauto gatve (butent ji, o ne Basanaviciaus bulvaras, sudaro tikro kurorto ispudi), patinka Palangos baznycia, parkas (!!!), patinka zmones (jie kitokie nei Sventojoj pvz.)

            Bet jeigu atvirai, geriausias Lietuvos kurortas yra Nida, bet ten pavyksta nuvaziuoti, deja, zymiai reciau...
            Paskutinis taisė oranger; 2006.09.20, 10:15. Priežastis: kableliai

            Comment


              #7
              Man irgi ten patinka Vytauto gatvė ir Parkas Jis tikrai skiriasi nuo kitų Lietuvos parkų, kur man teko apsilankyti - pvz. Kaunas tokio, kur galėtum ramiai išsitiesęs ant pievutės skaityti knygą, tikrai neturi
              O šiaip, anksčiau važiuodavom poilsiauti į Smiltynę, ir man ten žymiai labiau patiko.

              Comment


                #8
                /\ o kaip santakos parkas?

                Comment


                  #9
                  Parašė batista Rodyti pranešimą
                  /\ o kaip santakos parkas?
                  ypač Ąžuolynas, bet ši tema ne apie tai

                  Comment


                    #10
                    Sako kai kurie žmogai, kad Palangoj Š, bet beveik visi ten reguliariai važiuoja Pramogos yra pramogos, reikia ir tokių pavartoti.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment

                    Working...
                    X