Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    šiandien pagaliau pavyko važiuoti su Volvo 7700 hybrid Kaune, kai sustojo atidarė duris nesupratau ar jis ten užgęsta ar kas kad jokio garso negirdėti, užsidaro durys jokio perspėjimo, ir pradeda važiuoti, kelias sekundes pagalvoji, kad važiuoji troleibusu, nes garsas kaip kokio ject troleibuso ( nežinau kaip ten tiksliai tas lenkiškas pavadinimas) ir po tų kelių sekundžių pradeda ūžti variklis kaip įprasta. Toliau girdėti kažkokie bėgių gal perjungimo garsas ( nežinau nes nesu ekspertas). pats autobuso išplanavimas tai sedėti lb gerai, tik štai stovėti tai kažkaip neperdaugiausia vietos. važiuojant per duobes tai kaip įprasta viskas dreba, gal net daugiau nei solaris autobusuose bendras įvertinimas man patiko šitas autobusas

    Comment






      Comment


        Parašė Aisttiiss Rodyti pranešimą
        Va aš būtent dėl šito juodo autobuso ir klausiau. Koks čia modelis ir kieno jis yra?

        Comment


          Parašė redlynx Rodyti pranešimą
          Va aš būtent dėl šito juodo autobuso ir klausiau. Koks čia modelis ir kieno jis yra?
          Čia yra Neoplan N4014, o priklauso UAB Naujasis aitvaras, Vakaro žinių Olialia pupytėms
          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            Bevartydamas albuma radau sena atvirute su Rygos autobusu stotimi,tik nezinau kelinti cia metai

            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

            Comment


              2010 Rugsėjo 26 d.



              2010 Rugsėjo 25 d.


              Volvo B10M-60, 1982 metu.


              MERCEDES BENZ O303, 1986 metu.


              Volvo 7700 - vienas kelyje

              Paskutinis taisė samanas; 2010.09.27, 16:15. Priežastis: Sutvarkyti linkai + prideta viena foto

              Comment


                Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                Bevartydamas albuma radau sena atvirute su Rygos autobusu stotimi,tik nezinau kelinti cia metai

                Atvaizdas
                Kažkur apie 1968-1973 m.
                "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                Comment


                  Parašė samanas Rodyti pranešimą
                  2010 Rugsėjo 25 d.

                  Atvaizdas

                  Volvo B10M-60, 1982 metu.
                  Pastarasis - Jonckheere Jubilee, Volvo tik važiuoklė.
                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                  Comment














                    Paskutinis taisė Eimantas; 2010.09.28, 10:34.

                    Comment


                      Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
                      Nuo kada priemiestiniai autobusai iš Arlaviškės stoja šioje stotelėje

                      PS. Stotyje tikriausiai fotografuota apie pusę dviejų...
                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                      Comment


                        pastebėjau kelis kartus, kad tas iš Arlaviškės autobusas sustoja išleidžia čia keleivius ir į stotį nuvažiuoja tuščias.
                        taip stotyje fotografuota 13.20

                        Comment


                          Siandien i Kulautuva vel maciau vaziavo Cityliner'is ar kaip ten jis(su uzdengtu ratu) Dar kaip vaikas buvau norejau su juo pravaziuot bet taip ir nepasiseka.. Kuriais marsutais dazniausiai pamatyt galima?

                          Comment


                            Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                            Nuo kada priemiestiniai autobusai iš Arlaviškės stoja šioje stotelėje

                            PS. Stotyje tikriausiai fotografuota apie pusę dviejų...
                            Apiepiet ir vakarinio piko metu, matyt prasidedant vairuotojo pietų pertraukai, Arlaviškių autobusai jau keletą metų, esu pastebėjęs, ten stoja.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                              Siandien i Kulautuva vel maciau vaziavo Cityliner'is ar kaip ten jis(su uzdengtu ratu) Dar kaip vaikas buvau norejau su juo pravaziuot bet taip ir nepasiseka.. Kuriais marsutais dazniausiai pamatyt galima?
                              Sėkmės reikalas su tuo Starliner'iu, jis važinėja praktiškai visais maršrutais po Lietuvą, bet dažniau tarpmiestiniais, nei priemiestiniais... Šiaip jo vidus yra dar labiau išskirtinesnis už išorę
                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                Volvo 7700 hybrid dirbo 21 maršrute Šiauliuose.

                                Comment


                                  Nepatikėsit, bet tie raudoni MAZ-152 ir MAZ-251 yra skirti... Venesuelai! Viso ji įsigijo 800(!!!) autobusų MAZ-152/251/256.

                                  žr. Linco pranešimą
                                  Paskutinis taisė Mettal; 2010.09.28, 23:46.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Tada gaila, kad ne per Klaipėdą gabena...
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      Kai toks kiekis, tai gali būti, jog dalį gabens ir per Klaipėdą. Ypač jei nėra "kietos" sutarties su latviais dėl gabenimo per jų uostus.

                                      Comment


                                        Kuršėnų AP autobusai.



                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Kuršėnų AP autobusai.

                                          Viešpatėliau, čia kas per....per XX amžiaus pradžios b..bbusas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X