Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų redagavimo programos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Jei užtenka tik vertikalios ar horizontalios ašies, galima ir taip:

    Edit->Transform->Flip Horizontal (Flip vertical)
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      #82
      Dėl Photoshop noriu paklausti:
      vieną objektą galima pažymėti naudojantis Magic Wand ir Lasso tool. Tačiau, jei objektas yra su daug "iškyšulių" ir skirtingų atspalvių, Magic Wand gali nesuprasti, ką nori pažymėti. Tenka rinktis Lasso.
      Gerai. Pasirenku Lasso. Stengiuosi ramiai apvedžioti objektą, tačiau ranka sudreba ir nuklysta į dausas. Viską tenka pradėti iš naujo. Ir visą laiką nuspaudus pelę reikia laikyti. Gal yra kitokia funkcija tokiems dalykams atlikti? Ar reikia velniškai "prizūminti" nuotrauką, kad nukrypimų nesimatytų?

      Comment


        #83
        Gali naudot magnetic lasso. Nereikės visą laiką laikyti paspausto pelės mygtuko, be to klaidas gali ištaisyti su "delete".

        Nors šiaip, priklausomai nuo to, kam reikia tą objektą pažymėti, dažnai pažymėjimo "klaidas" galima vėliau ištaisyti naudojant "layer masks".

        Comment


          #84
          ir su magic ir su lasoo gali zaist, jei kur nuklysta tiesiog spausk delete neatleides mauso, tai istrins viena fixuota taska, issitrini kiek tau reikia ir tesi toliau. Prisizoomint reikia jeigu nori kokybiskai, jei reikia pavaziuoti su slideais, tai tebelaikydamas mouse paspaudi spacebar, crosshairas pasikeis, pasislinksi kiek reikia ir atleides space toliau tesi darba.

          Comment


            #85
            Labai ačiū

            Comment


              #86
              Labai detaliam pažymėjimui dažniausiai naudoju seną gerą Pen tool. Pasižymėjus objektą, galimą kreives tampyti, koreguoti taip kaip tau reikia.
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                #87
                Dar vienas klausimas. Gal kas galėtų detaliai paaiškinti, kaip susikurti parašą? Kiek žinau, reikia susikurti atskirą paveikslėlį su Transparent fonu ir dėlioti ant nuotraukų, bet man nieko neišeina. Gal kas galėtų nepagailėti laiko ir trumpai ir aiškiai paaiškinti, kaip tai padaryti?
                Ačiū.

                Comment


                  #88
                  Prie to paties norėčiau ir dėl rėmelių paklausti kaip jie gaminami? Porą kartų atsitiktinai gavos, o daugiau nors Tu ką
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    #89
                    Del remelio, tai tiesiog image---> canvas size. O su parasu tai Paulius teisus, susikuri nauja layeri ir su text toolu pasirasai ka nori, arba issikerpi ka nors ir uzsimeti, uzsiseivini kaip .psd filea ir gali metyt kur reik.

                    Comment


                      #90
                      o dar geriau butu pasidaryti parasa kaip stampa
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        #91
                        Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                        Del remelio, tai tiesiog image---> canvas size. O su parasu tai Paulius teisus, susikuri nauja layeri ir su text toolu pasirasai ka nori, arba issikerpi ka nors ir uzsimeti, uzsiseivini kaip .psd filea ir gali metyt kur reik.
                        Ačiū Dar reikės pasinagrinėt kaip tą rėmą poto modifikuot galima
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          #92
                          Nepykit, kad aš čia taip įkyriai klausinėju, bet pasakykit jūs man, kaip sulipdyti koliažą. Norėčiau, kad būtų galima padaryti tarpus tarp nuotraukų. Taip kaip čia:
                          http://www.miestai.net/forumas/showt...iami+keleiviai

                          Ačiū už atsakymą

                          Comment


                            #93
                            Canvas size

                            Comment


                              #94
                              As tiesiog susikuriu reikiamos rezoliucijos nauja lapa ir ant jo sudelioju taip, kaip man patinka, tiesiog drag and drop.

                              Comment


                                #95
                                susimazinai tas foto iki reikiamo dydzio ir sudeliojai kaip minejo drag and drop su klava pastumdei ir viskas bus lygu ir grazu
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė dts Rodyti pranešimą
                                  susimazinai tas foto iki reikiamo dydzio ir sudeliojai kaip minejo drag and drop su klava pastumdei ir viskas bus lygu ir grazu
                                  Aš padariau savotiškai. Pasidariau lapą 8000x6000 px. Sumečiau be ilgo resizinimo, o po to gautą koliažą sumažinau iki standarinės nuotraukos dydžio.

                                  Comment


                                    #97
                                    Jau išėjo Photoshop CS3:
                                    http://www.adobe.com/products/photoshop/photoshop/

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                                      tai kad dar ne
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        #99

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Man prašyčiau bent pusės tų sugebėjimų naudojantis Photoshopu D

                                          Comment

                                          Working...
                                          X