Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Trikojai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Miesto naktinei fotografijai tie mažiukai spėju nelabai patogūs būtų.
    Tai jau tikrai, bet man užteks.

    Comment


      #22
      Štai tokį tripod'ą šeštadienį nusipirkau BMS Megapoly,aišku,su jūsų visų pagalba.Atrodo gana stabilus,o fotkinant su timer'iu išvis auksas.
      Mano darbai deviantart'e

      Comment


        #23
        Patarimas butu saugoti ilgaja rankena, nesunkiai ji luzta, taip pat jei galva su rankenele dar isvaziuoja, tai per prievarta nesukti, nepersukti ir pan, nes plastmasiniai krumpliaraciai labai greit sueina.

        Comment


          #24
          Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
          Patarimas butu saugoti ilgaja rankena, nesunkiai ji luzta, taip pat jei galva su rankenele dar isvaziuoja, tai per prievarta nesukti, nepersukti ir pan, nes plastmasiniai krumpliaraciai labai greit sueina.
          Dėkui už patarimus.Reiks saugot tą daiktą,nes,kaip matau, visokių nelaimių gali atsitikti.
          Mano darbai deviantart'e

          Comment


            #25
            Toki pati kai osiz as turiu, kolkas dar nesulauziau.
            Jedi power!

            Comment


              #26
              Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
              Toki pati kai osiz as turiu, kolkas dar nesulauziau.
              Tai visgi jis atlaiko ir DSLR'ą.O aš jau buvau bepradėjęs jaudintis,kad nuluš jo kojelės,jei kada tektų veidrodinį uždėt.
              Mano darbai deviantart'e

              Comment


                #27
                Atlaiko, tik kartais tenka stipriau uzverzti, nes svoris vis tik nemazas.
                Jedi power!

                Comment


                  #28
                  [QUOTE=osiz;146358]Štai tokį tripod'ą šeštadienį nusipirkau BMS Megapoly,aišku,su jūsų visų pagalba.Atrodo gana stabilus,o fotkinant su timer'iu išvis auksas.

                  timer, tai laiko nustatymas, kai po kurio laiko fotografuoja?

                  Comment


                    #29
                    Taip, as arba ji naudoju arba IR remote pulteli.
                    Jedi power!

                    Comment


                      #30
                      aisku....

                      Comment


                        #31
                        Mano pirmas tripodas dabar isejo i pensija (guli po lova nenaudojamas). Pakankamai didelis ir ne visada ji su savim pasiimsi. Antra trikoji rinkausi pirmiausiai pagal svori ir gabaritus. Dabar prie mano kuprines visada prisegtas kompaktiskas ir lengvas trikojis, kuri galiu panaudoti bet kada. Is pirmo trikojo pasimokiau, kad sunkaus ir stabilaus studijinio tripodo man nereikia. O stabilumu pasizymi tik labai brangus ir sunkus tripodai. Todel ramia sazine fotografuoju tik su 2 s. paleidimu arba distanciniu pulteliu. Yra nuotraukos ir su 10 min. islaikymu, ir visai nesujudejo

                        S_P
                        S_P

                        Meninė fotografija
                        www.sp-foto.lt

                        Comment


                          #32
                          Na logiska kad su 10min jokio judesio. UZstatyk toki islaikyma gedimino prospekte nakti, kai pilna zmoniu - nematysi nei vieno. Nespeja uzsiksuoti judesio, kadangi sviesos kiekis patenkantis ant matricos tuo metu yra ypach minimalus.

                          Comment


                            #33
                            Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                            Na logiska kad su 10min jokio judesio. UZstatyk toki islaikyma gedimino prospekte nakti, kai pilna zmoniu - nematysi nei vieno. Nespeja uzsiksuoti judesio, kadangi sviesos kiekis patenkantis ant matricos tuo metu yra ypach minimalus.
                            Aš supratau, kad S_P turėjo omeny trikojo judesį. Kad jis nejudėtų Saviškiu esu patenkintas, bet yra vietų, kur pagrindas juda ( ant tiltų ), arba vėjo gūsiai sujudina.
                            beg, borrow and steal

                            Comment


                              #34
                              Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                              Aš supratau, kad S_P turėjo omeny trikojo judesį. Kad jis nejudėtų Saviškiu esu patenkintas, bet yra vietų, kur pagrindas juda ( ant tiltų ), arba vėjo gūsiai sujudina.
                              Isitikinau, kad ant tilto fotografuoti su ilgais islaukymais beveik neimanoma del vibracijos.
                              Dar statyvas gali pajudeti del sniego po kojomis. Reikia labai stipriai ispausti, kad per 10 min. nesusmuktu.

                              S_P
                              S_P

                              Meninė fotografija
                              www.sp-foto.lt

                              Comment


                                #35
                                @S_P: Koks tas naujas trikojis, jei ne paslaptis?

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  @S_P: Koks tas naujas trikojis, jei ne paslaptis?
                                  Neturiu ka slepti

                                  http://www.videomax.ru/product.asp?idProduct=10067

                                  S_P
                                  S_P

                                  Meninė fotografija
                                  www.sp-foto.lt

                                  Comment


                                    #37
                                    S_P gal gali nupasakoti kokius nustatymus naudoji tam 10min išlaikymui, man jau nuo 3min beprotiški triukšmai...

                                    Comment


                                      #38
                                      nera ten ka sakyti... jungi bulb, iso 200 koki, f/8 ir laikai knopke nuspaudes bet itariu pirstai uztintu
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė dts Rodyti pranešimą
                                        nera ten ka sakyti... jungi bulb, iso 200 koki, f/8 ir laikai knopke nuspaudes bet itariu pirstai uztintu
                                        Ar nepaprasčiau taimerį uždėt, sufokusuot ir eit kur nors į šalį parūkyt?

                                        Comment


                                          #40
                                          maybe
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X