Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Buvusių Šančių kareivinių Kaune naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    buvau nuvaziavusi ir tiesa sakant nelabai man ten ir patiko..... aplinkui daug netvarkytu pastatu, be to tas sandelys pietineje namo puseje nesuzavejo... idomu, jei tas sandelys taip ir liks, tai automobiliu aikstele bus tik rytu puseje, bet ten aikstele kazkada reiks dalintis 2 namams..... ir kur jie ten padarys aikstele 70 automobiliu?

    Comment


      #42
      Parašė gaika Rodyti pranešimą
      buvau nuvaziavusi ir tiesa sakant nelabai man ten ir patiko..... aplinkui daug netvarkytu pastatu, be to tas sandelys pietineje namo puseje nesuzavejo... idomu, jei tas sandelys taip ir liks, tai automobiliu aikstele bus tik rytu puseje, bet ten aikstele kazkada reiks dalintis 2 namams..... ir kur jie ten padarys aikstele 70 automobiliu?
      I visus tavo klausimus gali atsakyti tik tas kas parduoda ta nama, aisku jai jais galima butu tiketi Bet siaip gali pabandyt pasidometi ar tie garazai stovi ne tam namui priklausancioje teritorijoje, nes visas kareivines pirko su tam tikru zemes plotu aplink nama, tai gal nera taip blogai kaip atrodo ? Tik reik pasiimti sklypo plana

      Comment


        #43
        Parašė player Rodyti pranešimą
        I visus tavo klausimus gali atsakyti tik tas kas parduoda ta nama, aisku jai jais galima butu tiketi Bet siaip gali pabandyt pasidometi ar tie garazai stovi ne tam namui priklausancioje teritorijoje, nes visas kareivines pirko su tam tikru zemes plotu aplink nama, tai gal nera taip blogai kaip atrodo ? Tik reik pasiimti sklypo plana
        kiek domejaus, tai supratau kad tu sandeliu pietinej pusej niekas griaut nezada, nes vadybininkas sake" nu galvojam ka ten daryt kad tuos sandelius uzdengt, greiciausiai darysim tokia pat tvorele kaip kituose namuose, tik sviesesne." kaip suprantu kazkokia dalis to sandelio teritorijos priklauso kareivinem, nes sake kad galvoja ar dauzyt betona ar palikt,bet kaip ten iejimai bus kai visai vietos nera neisivaizduoju, nesamone kazkokia, gal pro siaurine puse darys.

        Comment


          #44
          Parašė gie Rodyti pranešimą
          Ta prasme, ar ir draugai tave vadina gaika? Vieną tokį žinau - projektuotoją...
          nea, taip seniau mane grupiokai vadina, kitiems esu Kristina

          Comment


            #45
            Parašė aja Rodyti pranešimą
            kiek domejaus, tai supratau kad tu sandeliu pietinej pusej niekas griaut nezada, nes vadybininkas sake" nu galvojam ka ten daryt kad tuos sandelius uzdengt, greiciausiai darysim tokia pat tvorele kaip kituose namuose, tik sviesesne." kaip suprantu kazkokia dalis to sandelio teritorijos priklauso kareivinem, nes sake kad galvoja ar dauzyt betona ar palikt,bet kaip ten iejimai bus kai visai vietos nera neisivaizduoju, nesamone kazkokia, gal pro siaurine puse darys.
            ko gero, nes pagal planus 1 aukste turi buti kiemeliai uzdari... o siaurineje puseje pakankamai apzele medziais, manau juos reiketu praretinti , nes nei sviesos nei erdves... ten jeigu pirkti buta tai nuo 2 auksto ir auksciau link dangaus

            Comment


              #46
              o siaip paziurejus, tai vel pradedu galvoti apie NT verslo rekonstruota nama...

              Comment


                #47
                Bet išplanavimas Nt verslo man laabai kažkaip nepatinka. Mane domina 3kamb. butai, tai kažkokios aukštos kišenės gautųsi...
                Na tai vadinas nesusekiau Gaikos, nes ne tos giminėss bet vis tiek malonu

                Comment


                  #48
                  idomu, kaip technologiskai "nugremzti" tuos tinko likucius nuo sienu, as noreciau palikti dali sienos netinkuotos - lai matosi tos senos raudonos plytos...

                  Comment


                    #49
                    chemija, smeliasrove, vieliniu sepeciu : )

                    Comment


                      #50
                      sveiki,
                      as labai rimtai galvoju apie buta kareivinese
                      gal kas jau gyvenate parasytumete savo nuomone?

                      Comment


                        #51
                        Parašė norinti buto Rodyti pranešimą
                        sveiki,
                        as labai rimtai galvoju apie buta kareivinese
                        gal kas jau gyvenate parasytumete savo nuomone?
                        kiek issiklausinejau is gyvenanciu ten, problemos pirmame aukste del dregmes, o visa kita skonio reikalas... dar tiesa, kainos zenkliai skiriasi priklausomai ar pietineje ar siaurineje puseje butas

                        Comment


                          #52
                          baltijos azuolo pastatas [juozap.19a] neaisku, ar isvis kada nors bus perduotas eksploatacijai- pirmame aukste zmones negali remonuotis del dregmes ir pelesiu. nuo dregmes atsokineja plyteles, raitosi osb plokstes. dregme eina ne tik per isorinius pamatus, bet ir per vidines kapitalines sienas. pelesiu pilna visame name - koridoriuose, butuose. neveikia jokios priemones. palikti raudonas plytas taip pat rizikinga - jos atsisluoksniuoja ir byra ant grindu, nesvarbu, kad pavirsius suristas atitinkamomis priemonemis. beveik visi, kas pasieme pirmo auksto butus, dabar grauzia nagus ir nieko negali padaryti. zodziu, buta kareivinese galima pirkti tik tada, kai ji matai BAIGTA, bet dar be apdailos. netikekite statytojais, kad dregme greitai isgaruos, nes garuoti gali ir 5 metus. taip pat atkreipkite demesi, kad nusipirke buta siaurineje puseje [aukstas nesvarbu], visa diena turesite naudoti papildoma apsvietima, net ir sviesia diena ten prietema ir nejauku. visa tai surasiau is asmenines patirties, nors savo butu esu beveik patenkintas [langai i pietus]
                          Paskutinis taisė aero; 2007.02.09, 08:28.

                          Comment


                            #53
                            O salia situ kareiviniu zada savivaldybe restauruot viena nama seimoms is grazintinu namu.

                            Comment


                              #54
                              19 name maciau 1 buta parduoda su kiemeliu tik neuzsirasiau tel. idomu kiek uz ji nori gal kas zinot?

                              Comment


                                #55
                                Parašė aja Rodyti pranešimą
                                19 name maciau 1 buta parduoda su kiemeliu tik neuzsirasiau tel. idomu kiek uz ji nori gal kas zinot?
                                juozapaviciaus 19a as skambinausi, ten gal apie 56 kv, jei neklystu. Norejo 220 000 lt, bet gal kas ir pasikeite. tel 8-698 25970

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė gaika Rodyti pranešimą
                                  juozapaviciaus 19a as skambinausi, ten gal apie 56 kv, jei neklystu. Norejo 220 000 lt, bet gal kas ir pasikeite. tel 8-698 25970
                                  skambinau, jau 240 nori

                                  Comment


                                    #57
                                    aga, bet girdejau ten su dregme problemu yra, o tas butas nors kiek irengtas???, nes kai as skambinau man negalejo atsakyti, nes pats pardavejas buvo isvykes

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė gaika Rodyti pranešimą
                                      aga, bet girdejau ten su dregme problemu yra, o tas butas nors kiek irengtas???, nes kai as skambinau man negalejo atsakyti, nes pats pardavejas buvo isvykes
                                      kiek zinau neirengtas, pardavineja irengta antram aukste, su baldais, kvadrato kaina virs 6000

                                      Comment


                                        #59
                                        tie kurie jau gyvena ir yra isirenge butus, imeskit kokiu nuotrauku kaip sutvarkyti butai is vidaus atrodo, dekui....

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė tadasrim Rodyti pranešimą
                                          tie kurie jau gyvena ir yra isirenge butus, imeskit kokiu nuotrauku kaip sutvarkyti butai is vidaus atrodo, dekui....
                                          www.aruodas.lt pora butu irengtu parduoda gali paziuret

                                          Comment

                                          Working...
                                          X