Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Butai Noreikiškėse, Stirnų g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    o pas jus pagal projekta sildomu grindu neturejo buti? jus papildomai tai mokesite?

    Comment


      #82
      sildomu grindu nebuvo pagal projekta,tai reiks primoket uz jas

      Comment


        #83
        As nesupratau, kaip tai pakeite projekta nebus balkonu????????
        O tai neturetu tokio dalyko su pirkejais aptart????

        Kazkokia nesamone.....

        O kokia kaina mokesite uz sildomu grindu irengima??? Gal labiau apsimoka, kad tas gridis irengtu tie kurie ir buta irengines???

        Comment


          #84
          balkonas bus tik 1, o pagal projekta, kuri man dave turetu 2 buti. Bet jeigu buvot prie tu butu, tai matet kad tik po 1 balkona jie ir daro. O kiek grindys kainuos nezinau, sake kad paskaiciuos ir pranes.

          Comment


            #85
            Parašė ttomeliss Rodyti pranešimą
            As pirkau rudeni, o is jusu kas nors buvo susitike statybu imone- daliktos ststyba, as buvau kai ka keiciau, prasiau, kad vonioj sildomos grindys butu. klausiau apie statybu planuojama pabaiga, bet tipo nieko nezino. man dar keista kad sumazino 1 balkonu, db jau nebus tu balkonu is galo, bus tik 1 balkonas bute - cia kalbu apie tuos mazuosius namus.
            Labutis nu tu mane ir isgazdinai........
            as apskambinau visiem is pat ryto...... Ir i Daliktos statyba, skambinau ir i NT investiciju valdyma man visi aiskino, kad tikrai tikrai tie balkonai bus...... Taip kaip gavote savo buto plana niekas nesikeicia.....
            O jus kuriame aukste rezervaote buta????? Ir kuriam name nes jei tam kur arciau Vilos tai ten ir nepriklauso is sonu balkonai taip pat balkonai nenumatyti pirmu aukstu gyventojams........
            Nu bet jauciu reiks dar ir statybose apsilankyt......

            Comment


              #86
              na cia idomiai del tu balkonu, vieniems sako, kad bus kitiems kad nebus, tai kaip zinot is tikruju? Siaip kiek maciau is galu siuo metu nera bet pagal visus brezinius turetu buti, gal jie bus veliau kaip nors suleis y ploksciu galus?

              cia matosi kad jie numatyti ant wisu namu

              Comment


                #87
                nu pagal mano brezini tai irgi turejo buti, bet sia savaite daliktos statyba aiskiai man pasake, kad nera ir nebus. sake, kad ir 1 uzteks, nes labai didelis, nors ju paciu breziniuose, jie juos man rode, tie balkonai is galo irgi yra. bet itariu, kad nu
                sprende pataupyti.

                Comment


                  #88
                  Parašė ttomeliss Rodyti pranešimą
                  nu pagal mano brezini tai irgi turejo buti, bet sia savaite daliktos statyba aiskiai man pasake, kad nera ir nebus. sake, kad ir 1 uzteks, nes labai didelis, nors ju paciu breziniuose, jie juos man rode, tie balkonai is galo irgi yra. bet itariu, kad nu
                  sprende pataupyti.
                  o nebandei i investiciju valdyma pasiskambint ir pasiiklaust, siaip tai bishky nesamone, kai rezervavai, balkonas buvo daba nera , tikiu kad visiems norisi uzdirbt bet ne pirkejo saskaita

                  Comment


                    #89
                    Parašė gogelmogel Rodyti pranešimą
                    o nebandei i investiciju valdyma pasiskambint ir pasiiklaust, siaip tai bishky nesamone, kai rezervavai, balkonas buvo daba nera , tikiu kad visiems norisi uzdirbt bet ne pirkejo saskaita
                    As skambinau visur tai mane uzgarantavo, kad koki uzsirezervavai toki ir gausi...... Ypac Mantas sake nesinervuot ir klause is kur as tokia info gavau.... Bet jauciu reikia butinai statybose apsilankyt

                    Comment


                      #90
                      Talka I-ajame Kauno tvirtovės forte (2008-03-29)

                      Sveiki

                      Nepykite, kad rašau šiek tiek ne į temą
                      Norėčiau visius esamus ir būsimus Noreikiškių gyventojus pakviesti į mūsų tinklalapio kovo 29 d. (šeštadienį)organizuojamą talką Jūsų kaimynystėje - I-ajame forte

                      Bandysime po truputį šį istorijos paveldo objektą pritaikyti visuomeniniams poreikiams - paversti gražia vieta pasivaikščiojimui gamtoje su šeima ir draugais, tinkama aikštelė bendruomenės susibūrimams bei sporto šventėms. Kai fortas taps prižiūrimas ir lankomas, šiukšlintojams nekils rankos vėl suversti kalnus atliekų.

                      Laukiame visų, galinčiųjų prisidėti prie talkos, pagalbos
                      Ači0.


                      Detalesnė informacija skelbime:
                      http://www.miestai.net/forumas/showp...6&postcount=97
                      www.kaunotvirtove.lt

                      Comment


                        #91
                        Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                        As skambinau visur tai mane uzgarantavo, kad koki uzsirezervavai toki ir gausi...... Ypac Mantas sake nesinervuot ir klause is kur as tokia info gavau.... Bet jauciu reikia butinai statybose apsilankyt
                        na, manau, jei jau sako kad niekas nesikeicia tai taip ir bus, . O statybvieteje gali buti ir taip, kad ju siuo metu nera, bet juos veliau "priris" prie ploksciu galu, (siuo metu turetu ten buti paliktos skyles, manau,kad ten kish armatura ir islies tuos balkonus, bent jau as taip galvoju, siaip ne statybininkas as ) bus matyt
                        Paskutinis taisė gogelmogel; 2008.03.03, 17:02.

                        Comment


                          #92


                          Norisi tiketi, kad esi teisus, nors ir ne statybininkas......

                          Dabar per dabus niekaip negaliu dienos metu i statybas uzsukt, idomu ka jie pasakys.....
                          Siaip tas bakonas pas mus virs 4 metru atrodo turetu but. Gal sumane pataupyt......

                          Comment


                            #93
                            Parašė qwerty_ Rodyti pranešimą
                            Sveiki

                            Nepykite, kad rašau šiek tiek ne į temą
                            Norėčiau visius esamus ir būsimus Noreikiškių gyventojus pakviesti į mūsų tinklalapio kovo 29 d. (šeštadienį)organizuojamą talką Jūsų kaimynystėje - I-ajame forte

                            Bandysime po truputį šį istorijos paveldo objektą pritaikyti visuomeniniams poreikiams - paversti gražia vieta pasivaikščiojimui gamtoje su šeima ir draugais, tinkama aikštelė bendruomenės susibūrimams bei sporto šventėms. Kai fortas taps prižiūrimas ir lankomas, šiukšlintojams nekils rankos vėl suversti kalnus atliekų.

                            Laukiame visų, galinčiųjų prisidėti prie talkos, pagalbos
                            Ači0.


                            Detalesnė informacija skelbime:
                            http://www.miestai.net/forumas/showp...6&postcount=97
                            Kaip noreciau sudalyvauti......... Kazin iki kelintos valandos viskas bus , nes ta diena turiu du koliokviumus (neakivaizdziai studijuoju)
                            Bet gal po to suspeciau atlekt........

                            Comment


                              #94
                              Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                              Kaip noreciau sudalyvauti......... Kazin iki kelintos valandos viskas bus , nes ta diena turiu du koliokviumus (neakivaizdziai studijuoju)
                              Bet gal po to suspeciau atlekt........
                              Sunku pasakyti, priklausys nuo daug veiksnių (oro, dalyvių kiekio, jėgų ir pan.). Aišku, artėjant 29 d., taps šiek tiek aiškiau.
                              www.kaunotvirtove.lt

                              Comment


                                #95
                                Tai ka jau pirma nama iskepe musu Dvaru komplekse




                                Kazin tik kur tie musu kaimynai???? Nors bendriau jei tiket NT investiciju valdymo tinklalapiu tai tam name tik du butukai parduoti........

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                                  Tai ka jau pirma nama iskepe musu Dvaru komplekse
                                  Na dar ten truksta tam namui nemazai, dar lyg ir stogo bei langu nera , o kol tu nera tai kaip ir vidui dar nieko rimto nedaro, tad dar yra kur jiems darbuotis; Dalikta girdejau bandys vienu metu perduoti investiciju valdymui visus namukus, lyg geguze zada tada zmones galetu pradet isirenginet, o tie, manau, aplinka tvarkytu na bus matyt Galetu patys vadybininkai y foruma prisijungt ir taip informuot kas vyksta
                                  Paskutinis taisė gogelmogel; 2008.03.05, 16:45.

                                  Comment


                                    #97
                                    Tai vadinasi blogai mane informavo....

                                    Is tiesu gerai butu, kad jie prisijungtu tada mes galetume greiciau ir veiksmingiau daugeli klausimu spresti....
                                    gogelmogel o tu gal ten netoli gyveni, kad tiek info apie tuos namus turi...
                                    Ar kasdien uzsuki i statybas???

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                                      Tai vadinasi blogai mane informavo....

                                      Is tiesu gerai butu, kad jie prisijungtu tada mes galetume greiciau ir veiksmingiau daugeli klausimu spresti....
                                      gogelmogel o tu gal ten netoli gyveni, kad tiek info apie tuos namus turi...
                                      Ar kasdien uzsuki i statybas???
                                      ne nebunu kas dien, bet jei ka naujo suzinau tai ir bruksteliu, buvau jau senokai, bet kiek zinau tai tam pirmam namui dar nemazai truksta kaip ir kitiems, na bet pavasaris kaip ir cia tai vyrai ims ir damus wiska po truputy , reiktu cia daugiau nariu bei foto, jie savo puslapy turetu statybu eiga rodyt, tada zmones gal daugiau dometusi ir pan...

                                      Comment


                                        #99
                                        Tu 100% teisus!!! Labai truksta cia foto. Beje tau galima padekoti, kad bent tiek yra....
                                        Nu dabar daug laisvu dieneliu nusimato gal kaip nors prisiruosiu i ta puse......


                                        Tiesa o jus i ta talka I forto nesiruosiat?????
                                        Paskutinis taisė Viktorija; 2008.03.06, 16:39. Priežastis: Dar viena minti buvau pamirsus(nenorejau per dvi zinutes rasyt)

                                        Comment


                                          laba.
                                          gal gali kas nors(kas jau sudare su dare sutarti Nt investicijomis) placiau pasakyt apie sia imone, ar esat patenkinti, nekyla klausimu del infrstrukturos siems namams?
                                          iki

                                          Comment

                                          Working...
                                          X