Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    /\ per tiek laiko ir fotikai 3 kart gali pasikeist...

    Comment


      #82
      Tikrai juokingai atrodo, nes ruošiesi porkti tik po trijų metų, o patarimo klausi jau dabar

      Comment


        #83
        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        Tikrai juokingai atrodo, nes ruošiesi porkti tik po trijų metų, o patarimo klausi jau dabar
        Noriu išgirsti ką profesionalai galvoja apie šias firmas

        Comment


          #84
          Neprašausi nei su Canon, nei Nikon. Iš pradžių geriau paklausyk samot ir mano patarimų.

          Comment


            #85
            D50 vs K100D

            Reikia patarimo:

            Iki siol turejau E500 su 17.5-45 mm objektyvu... Nuo vakar jo nebeturiu

            Taigi nors ir su trukumais, ale dabar jau suprantu, kad paturejes SLR, su muiline jau nebenoriu fotkinti....

            Nesu as kazkoks super duper fotografas, ale kartais megstu pasizaisti... Nezadu LABAI plesti ir objektyvu parka - metus fotkinau su kitiniu E-500 objektyvu ir nelabai kazko pasigedau... T.y. pagrindines mano reikmes jis tenkino.

            Dabar reikia pasirinkti kazka kita - Olympuso nebenoriu - objektyvai brangus, triuksmai, mazas vaizdo ieskiklis...

            Kaip ir logiski 2 variantai mano poreikiams butu - D50 arba K100D...

            Siandien vaziuodamas pro sali uzsukau pas "vienintelius technikos eGZpertus" - i mano klausima "renkuosi is siu 2" - egzperto atsakymas buvo labai greitas ir vienareiksmis - "Aisku Nikon geriau".... Savo nuomone as pasilaikiau sau...

            Anyway - paciupinejau abu, is technines puses labiau imponuoja Pentax`as, o rankoje geriau guli Nikonas... Paziurejau ebay - tiek vieno tiek kito objektyvu yra nemazai ir nelabai brangiu.

            Mano planai (as taip manau) siam fotikui butu kitinis 18-55, (abejoju del tele), aisku kazkoks sviesus fix`as... ko gero ir viskas..

            Pentaxui impinuoja stabilizavimas, vaizdo ieskiklis didesnis ir sviesesnis...

            Vienu zodziu abejoju... Nikonistu cia daug, o pentaxistu - tik Zoom?

            Kaip viena is panaudojimo sriciu [ateityje] - galetu buti naudojamas fotografuoti Lietuva kitu kampu http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=2666&

            visai pasimeciau... gal iskart ziureti double kit`a?
            Mano blogas

            Comment


              #86
              O tu gerai pagalvok, ar tau su kitiniu iki 55mm ir sviesu fixu (50mm f1.8) tikrai reikia stabilizatoriaus? Na zinoma jis pravercia visais atvejais, bet... su 50mm f1.8 tikrai be jo galima apsieiti netgi ir labai low-light situacijose. Del kitinio irgi panasiai, didelis iso, f5.6 prie 55mm ir ramu. Neskaitant stabilizatoriaus neabejodamas imciau nikona, neziurint i tai jog toki naudoju, stengiuosi zvelgti objektyviai. Gali pazvelgti cia http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=3590 visos foto darytos be statyvo, su kitiniu 18-55 ir ISO 400. Kadangi tave tenkina biudzetiniai/kitiniai variantai manau nepirksi zoomo su 2.8 visame ekvivalente, tad stabilizatorius pravers beabejo, taciau irgi... Diena ar sviesu vakara gali puikiai issiversti be IS, o ar daugiau tu naudosi ta zooma? Ypatingai retai, uzsisuksi fixa ir vaiksciosi laimingas.

              Comment


                #87
                mano nuomone, daiktas turi lipti prie rankos. jis turi būti mielas. jei jis tau nelips, bus nepatogus, nebus mielas, kurį laiką vertinsi dėl sumokėtos kainos, bet pamažu vis rečiau ir rečiau pradėsi jį naudoti.

                Comment


                  #88
                  Parašė specz Rodyti pranešimą
                  O tu gerai pagalvok, ar tau su kitiniu iki 55mm ir sviesu fixu (50mm f1.8) tikrai reikia stabilizatoriaus? Na zinoma jis pravercia visais atvejais, bet... su 50mm f1.8 tikrai be jo galima apsieiti netgi ir labai low-light situacijose. Del kitinio irgi panasiai, didelis iso, f5.6 prie 55mm ir ramu. Neskaitant stabilizatoriaus neabejodamas imciau nikona, neziurint i tai jog toki naudoju, stengiuosi zvelgti objektyviai. Gali pazvelgti cia http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=3590 visos foto darytos be statyvo, su kitiniu 18-55 ir ISO 400. Kadangi tave tenkina biudzetiniai/kitiniai variantai manau nepirksi zoomo su 2.8 visame ekvivalente, tad stabilizatorius pravers beabejo, taciau irgi... Diena ar sviesu vakara gali puikiai issiversti be IS, o ar daugiau tu naudosi ta zooma? Ypatingai retai, uzsisuksi fixa ir vaiksciosi laimingas.
                  cia kaip paskaiciau, tai tik k100d pliusu atmusimas, o tai kokie sito aparato minusai pries d50 ?
                  Neišmeskite spalvų

                  Comment


                    #89
                    Konkreciu texniniu galimybiu neaptarineju, jei zmogus domisi jais dviem, tai ir pasiskaite. Pakomentavau tik del IS reikalingumo, nes tai bene vienintelis faktorius dazniausiai nulemiantis pentax, o ne nikon ar canon (ar olympus ir etc.) religijos pasirinkima. Kaip nikono vartotojas galiu teigti jog su d50 neprasausi, mano manymu tai geriausias entry SLR, manau daug kas pritartu. Taip pat ir neverta dar karta lyginti pentaxo su niknu, visa tai desimtis kartu daryta ir aptarineta, isvados kiekvienam turetu buti daugmaz aiskios.

                    Comment


                      #90
                      maybe aiskios maybe nea, zmoens sneka kad kit pentax objektyvas yra vienas is geriausiu savo klaseje, kiek tiesos nzn
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        #91
                        Del pentaxo kitinio objektyvo tiesa.

                        Comment


                          #92
                          Ne vienas zoomas pentaxisas ir aš, su k100d rinkausi irgi labai panašiai d50 e-500 d350 ir pan, bet pentax lėmė daug faktorių, kai kurie iš jų, žinoma, ne visiems lementys. Na jau buvo pasakyta, kad šviesesnis ieškiklis, stabilizatorius ir geresnis kitinis objektyvas, bet man dideli pliusai buvo ir tai, kad SD kortelės, kurią turėjau, 4 AA akumai, kurių turėjau, GRAŽUS Rankoj man labai patogus, 2,5 LCD ekranas ir dar gal kažkas ką pamiršau paminėti. Na bet kokiu atveju aš juo labai patenkintas, dabar ieškau ~300mm objektyvo, tuomet ir stabilizatorius pravers dažniau, neje triukšmai labai maži, nzn kaip su d50, matrica lyg ir tapati SONY

                          Comment


                            #93
                            Ka patartumet?

                            Sveiki, žiūriu čia jum visai neblogai pafotkint sekas Galvoju ir pats fotika nusipirkti, tik nzn kokį.. Apie tai visiškai nenusimanau.. Jei galit pasiūlykit ka nors, į kurias firmas nė nežiūrėt, pagal ką rinktis, kuriose parduotuvėse kainos mažesnės, gal net kokį konkretų fotika parekomenduosit. Kaina turetu būti iki 1000lt ne daugiau. Dėkui

                            Comment


                              #94
                              Parašė Tadzius_kns Rodyti pranešimą
                              Sveiki, žiūriu čia jum visai neblogai pafotkint sekas Galvoju ir pats fotika nusipirkti, tik nzn kokį.. Apie tai visiškai nenusimanau.. Jei galit pasiūlykit ka nors, į kurias firmas nė nežiūrėt, pagal ką rinktis, kuriose parduotuvėse kainos mažesnės, gal net kokį konkretų fotika parekomenduosit. Kaina turetu būti iki 1000lt ne daugiau. Dėkui
                              Atsiprašau, kad nepadedu, bet tokiais tikslais sukurtos jau kokios 82 temos
                              Rašyti reikėjo čia

                              Comment


                                #95
                                Visai aptingo jaunimas

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Tadzius_kns Rodyti pranešimą
                                  Sveiki, žiūriu čia jum visai neblogai pafotkint sekas Galvoju ir pats fotika nusipirkti, tik nzn kokį.. Apie tai visiškai nenusimanau.. Jei galit pasiūlykit ka nors, į kurias firmas nė nežiūrėt, pagal ką rinktis, kuriose parduotuvėse kainos mažesnės, gal net kokį konkretų fotika parekomenduosit. Kaina turetu būti iki 1000lt ne daugiau. Dėkui
                                  Beje, gali išsirinkti pagal kainą kelis modelius ir tada gali paklausti apie konkrečius:
                                  http://www.prex.lt/lt/products?cid=16597&sort_by=price

                                  Comment


                                    #97
                                    Štai keli:

                                    FujiFilm FinePix S5600 5MP,
                                    Olympus SP-350 8.1MP,
                                    PANASONIC DMC-FZ4EG-S 4MP.

                                    Atitinkamai čia jie pagal kainas. Kuris geresnis? Kas geriau, daugiau pikseliu ar optinis zoomas? Aisku visko kartu už tokia kaina nepaimsi..

                                    Comment


                                      #98
                                      Jei nori tureti pakankamai gera muiline ir ruosiesi daug fotografuoti ir tobuleti, siulyciau dar sitma ar pora dasidet ir pasiimt sony dsc-h2 ~1200lt. Nepamirsk, akd visur deretis galima, 100lt dar nuplest nesunkiai gali.

                                      Comment


                                        #99
                                        mano rekomendacija: pirk Canon arba Nikon, o uz 1000 litu pasiieskok lietuviskose interneto parduotuvese jeigu nesinori skambineti ar lakstyti po parduotuves.

                                        Comment


                                          Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                          Jei pirksi tam, kad nuotraukų kokybė būtų geresnė - išmesi pinigus į balą. Nuotraukų kokybė nesiskirs nuo paprastų kompaktinių kamerų už 1200 lt kol neinvestuosi į objektyvą mažiausiai tiek, kiek kainavo pats dSLR... Pats dSLR tik išplečia galimybes, už kokybę mokama papildomai. O ir vieno objektyvo retai kada užtenka, juk reikia ir plačiakampio, ir tele, ir ~50mm. Žodžiu, kiek mačiau dabartinių tavo darbų, išmok kažką su dabartine kamera ir kai jausi, kad tavo galimybės ribojamos ir būsi pasiruošęs investuoti ne vien į body, gali eiti prie dSLR, turėdamas omeny, kad tavo nuotraukų jis pats savaime nė kiek nepagerins

                                          paskaiciau cia kazkaip ziuredamas sneas temas ir pasakysiu kad tikrai jau neskiesk, kad jei pirkau koki d50 body uz 1800~ sakykim dar reiktu stiklo uz 1,800 kad pamatyt kokybe, man rodosi jau ir kit objektyvas apnesa muilus visus+nustatymo, fokusavimo galimybes, geresne matrica, mazesni triuksmai
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X