Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė naglisc Rodyti pranešimą
    jau šią nuorodą buvau įmetęs į forumą, bet manau šioje temoje visai sveika ją pakartoti.


    be to kiek teko bendrauti, bei skaityti apie fotoaparatus, atkreipiau dėmesį į tai kad canonus labiau vertina žurnalistai (vienas foto reporteris su canonu pasičiupęs mano "mobilką" pirmiausiai išbandęs kokiu greičiu ir kiek kadrų galima padaryti vienu mygtuko paspaudimu ir tik vėliau pradėjo žiūrinėti fukcijas ir kt.), o nikonus meninkai. kiek iš jų supratau canono privalumas greitis, o nikonas paprasciausiai yra patogesnis t.y. gerokai pranasesne ergonomika.
    nors ergonomika aktualu kai renkiesi pirmą kartą, ir jei niekada su nei vienu nebendravęs pačiupinėsi abu, prilips būtent nikonas, o jei esi pripratęs prie canono... tai ir jo ergonomika gera.

    P.S. pasikėlusiems ir labai geros apie save nuomonės asmenims, paaiškinu, kad šis postas yra sudarytas iš jumoro ir rimtų teiginių. kas yra kas atsirinksit patys.
    Pabandykim kalbėti faktais.

    Turiu vatotojo vadovą Complete Guide to the Nikon D50 (619 psl.), kurią parašė Thom Hogan's tikrai išmanatis Nikon. Pabandysiu pacituoti, atsiprašau, kad angliškai.

    Nikon’s frame advance specifications are made with the camera set to manual exposure, manual focus, and a shutter speed of 1/250 second or faster. If you’re using automatic exposure modes, slower shutter speeds, or light is too dim for optimal autofocus, you may experience frame rates lower than Nikon specifies.

    The camera slows down a bit. Even if the shutter speed is less than 1 second, the camera slows form a maximum frame rate of about 2.5 fps to about 2 fps.

    Noise reduction is active. The maximum frame rate drops from 2.5 fps to less than 2 fps when you’re using the camera’s noise reduction capability.

    Todėl drįstu suabejoti teiginiu "vienas foto reporteris su canonu pasičiupęs mano "mobilką" pirmiausiai išbandęs kokiu greičiu ir kiek kadrų galima padaryti vienu mygtuko paspaudimu ir tik vėliau pradėjo žiūrinėti fukcijas ir kt.".

    Turiu nemažai knygų elektroninėje formoje. Galėčiau pasidalinti. Jeigu kam įdomu rašykit asmenines žinutes.
    Paskutinis taisė Giedra70; 2006.09.27, 13:35.

    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      #62
      Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
      Plėskis. Nematau dėl ko įsižeisti, tik norisi argumentų ne iš išvaizdos pusės.
      Keliomis zinutemis (#60) auksciau apie ta pati kalba eina.

      Nauja mano svetaines versija: -
      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

      Comment


        #63
        Parašė samot Rodyti pranešimą
        Nepamirsk kad ir pats pasakei, kad jis tau nepatogus. O kiek tokiu dar yra. Kurie staiga prisimena apie batery grip'a?
        O kas liecia argumentus, jei as dabar is naujo rinkciausi sistema ir sedeciau prie to, tai ir butu galima duoti linkus ir aprasymus. Bet dabar, kam? Kad tau pasakyciau, kad tai nevykes modelis, kad kokiam Jonh irodyciau kad apsikvailino, kad ji pasirinko, kas man is to? Nei tu, nei Jonh, nei kas kitas is sio forumo man nemokes nei cento kad sedeciau ir is naujo rinkciau aprasymus ir informacija. Kam reikia pats susiras ir t.t.
        Aš prie jo senai įpratęs ir nejaučiu grip'o reikalingumo. Tai prisirinkai informacijos, nusipirkai ir viskas bac ir išgaravo iš galvos? Nagi, pora argumentų iš techninės pusės, kodėl šis modelis yra nevykęs. Ir kodėl aš to pats nepastebiu praktikoje?

        Comment


          #64
          Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą

          Turiu vatotojo vadovą Complete Guide to the Nikon D50 (619 psl.), kurią parašė Thom Honan's tikrai išmanatis Nikon.
          Gavau ir as Thom Honan's guide apie D70s. Tikrai vertinga informacija. Visiems rekomenduoju pasiskaityti.

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #65
            Parašė samot Rodyti pranešimą
            Gavau ir as Thom Honan's guide apie D70s. Tikrai vertinga informacija. Visiems rekomenduoju pasiskaityti.
            Turiu apie D70 ir ne Tom Hogans ir DVD formate D70 vartotojo vadovo versijas. Jei įdomu rašyk.

            IT. Sicilija
            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
            LT. Kaunas 2009.01.04

            Comment


              #66
              Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
              Aš prie jo senai įpratęs ir nejaučiu grip'o reikalingumo. Tai prisirinkai informacijos, nusipirkai ir viskas bac ir išgaravo iš galvos? Nagi, pora argumentų iš techninės pusės, kodėl šis modelis yra nevykęs. Ir kodėl aš to pats nepastebiu praktikoje?
              Taip, rinkausi ir issirinkau, o kas nereikalinga tiesiog pasalinta ir tiek. Kam laikyti, nezadu jokiu review'u daryti.
              Nejaugi esi dar vienas is tu, kuriems izeidziau asmenines ambicijas, del pasirinkto pirkinio?

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #67
                Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                Turiu apie D70 ir ne Tom Hogans ir DVD formate D70 vartotojo vadovo versijas. Jei įdomu rašyk.
                Idomu zinoma. Ir tikrai butu idomu tai pamatyti.
                As taip pat nemazai per eMule atsisiunciau informacijos ir aprasymu apie D70s (D70). Ir be Tom Hogans yra neblogas rinkinukas "Nikon.DSLR-D70eBook.Peter-iNova".
                Paskutinis taisė samot; 2006.09.27, 13:45.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #68
                  1.Na ir valio, kokios problemos? Idomu kodel tu jo nepasirinkai, geriau rinkaisi kazkokia egzotika Oli vardu?
                  Problemos, tos, kad visos mano skaitytos apžvalgos teigė priešingas tavosiom tiesas. O tu, tuo tarpu, negali savo žodžių pagrįsti jokiais argumentais, nors vis apeliuoji į tai, kad labai daug skaitei ir domėjaisi.

                  2.Beda tame, kad tu nesupranti kad kazkas taip pat gali tureti savo nuomone.
                  Su svetimom nuomonėm jokių problemų neturiu, kol jos yra nors minimaliai argumentuojamos, nes nuomonė be argumentų tėra tuščias pezėjimas.

                  3.Moderavimo politika siame forume man maziausiai rupi, taip pat kaip ir tu ir tavo moderavimo ypatumai.
                  Bet tuo pačiu tu pats pradėjai man prikaišioti moderavimo galių naudojimą. Asmenybės susidvejinimas?
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    #69
                    vat jei man reiktų rinktis tarp Canon, Nikon, ar Olympus, tai paskaičius čia jūsų sapaliones nusipirkčiau Hasselblad H3D, juokauju čia aišku.
                    4 temos lapai ir tik keletas pranešimų, telpančių į temos rėmus.
                    Baigiam tas asmeniškumų nesamones, jei dar yra noro jas tęsti, naudokitės AŽ!
                    Kitu atveju, tema nėra naudinga.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      #70
                      Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                      Pabandykim kalbėti faktais.

                      Todėl drįstu suabejoti teiginiu "vienas foto reporteris su canonu pasičiupęs mano "mobilką" pirmiausiai išbandęs kokiu greičiu ir kiek kadrų galima padaryti vienu mygtuko paspaudimu ir tik vėliau pradėjo žiūrinėti fukcijas ir kt.".

                      Turiu nemažai knygų elektroninėje formoje. Galėčiau pasidalinti. Jeigu kam įdomu rašykit asmenines žinutes.
                      bereikalo abejoji. faktas, kad taip buvo. o va jo išvadų aš lyg ir nepateikiau. tiesa sakant aš jo ir nepaklausiau. na taip, pagal garsą pasirodė (kartoju pasirodė), kad jo greičiau dirba. tačiau tai dar nieko nereiškia.

                      dėl literatūros - tai reikia apsižvalgyti, ką turiu.

                      Comment


                        #71
                        Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                        Problemos, tos, kad visos mano skaitytos apžvalgos teigė priešingas tavosiom tiesas. O tu, tuo tarpu, negali savo žodžių pagrįsti jokiais argumentais, nors vis apeliuoji į tai, kad labai daug skaitei ir domėjaisi.



                        Su svetimom nuomonėm jokių problemų neturiu, kol jos yra nors minimaliai argumentuojamos, nes nuomonė be argumentų tėra tuščias pezėjimas.



                        Bet tuo pačiu tu pats pradėjai man prikaišioti moderavimo galių naudojimą. Asmenybės susidvejinimas?

                        Vel tas pats. Nejauti net stabdziu kada reikia sustoti "moderatoriau"
                        Uzteks, nori pilstyti is tuscio i kiaura, tai gali padaryti ir be manes.
                        Sekmes pilstant.

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          #72
                          Nereikejo man fotkes matyt det, kur ir prasidejo sita velniava
                          Baigiam sita marazma... Nauja tema sumasciau as jums padiskutuoti - Sony alfa100 DSLR. Ka manot?

                          Comment


                            #73
                            Parašė 99 Rodyti pranešimą
                            vat jei man reiktų rinktis tarp Canon, Nikon, ar Olympus, tai paskaičius čia jūsų sapaliones nusipirkčiau Hasselblad H3D, juokauju čia aišku.
                            4 temos lapai ir tik keletas pranešimų, telpančių į temos rėmus.
                            Baigiam tas asmeniškumų nesamones, jei dar yra noro jas tęsti, naudokitės AŽ!
                            Kitu atveju, tema nėra naudinga.
                            Manau kad gana. Is ties kaip si diskusija prasidejo, taip ir liks. Ir privatuose bus ne kazkas naujo. Beveik visuose pasaulio forumuose vyksta "karstos" diskusijos ir du frontai Nikon vs Canon

                            Nauja mano svetaines versija: -
                            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                            Comment


                              #74
                              neturit ką veikt, geriau pasakykit ką manot apie pirmą SONy veidrodį? Tik jei vėl pradėsit muštis tai geriau nekomentuokit...

                              Comment


                                #75
                                Temos uzbaigimui paziurekim, ka apie D50 vs 350D raso Wikipedija

                                As was the case with the Nikon D70 (on which the D50 is largely based) and the Canon EOS 300D (predecessor of the 350D) the previous year, feelings run high between owners of the D50 and the Canon 350D competitor. Many fans of the D50 cite its "feel", build-quality and ergonomics as reasons for choosing it over the competing models, which many users felt did not give the same reassuring feel in the hand as the D50 did, or were too small (the Canon and Pentax models in particular). The Canon 350D/Rebel XT owners cite the slightly-higher resolution of the Rebel XT and defend its small size and build quality.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Temos uzbaigimui paziurekim, ka apie D50 vs 350D raso Wikipedija
                                  Kam nesvetima rusų kalba galite paskaityti čia:
                                  http://www.videozona.ru/photo_tests/...50D_page00.asp

                                  IT. Sicilija
                                  PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                  LT. Kaunas 2009.01.04

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                                    Kam nesvetima rusų kalba galite paskaityti čia:
                                    http://www.videozona.ru/photo_tests/...50D_page00.asp
                                    Viso aprasymo neskaiciau, paziurejau tik palyginimus su kitais fotikais.

                                    Nemanau, kad toks palyginimas yra geras. Cia lyginami kitiniai objektyvai, o ne fotikai.
                                    Lyginant fotikus galima ivertinti tik triuksmu lygi, konkrecias funkcijas, ekspozicijos nustatymo tiksluma, ergonomika ir valdyma (labai subjektyviai).

                                    As galiu paskyti, kad mano Canon 20d daro BLOGESNES nuotraukas su kitiniu objektyvu, negu mano buves Canon Pro1 kompaktas (kuris turi L objektyva). Bet tikrai negaliu sakyti, kad 20D yra blogesnis uz Pro1, nes kai uzdedu objektyva L-ke, viskas atrodo visai kitaip.

                                    Ikisiu savo nuomone apie brandus. As nieko neturiu pries Nikona, Canona, Olia, ir t.t. Pirma fotika rinkausi is geru kompaktu. Pagrindiniai pretendentai buvo Nikonas 8800 ir Canon Pro1. Labiau norejau Nikono, bet pasitaike gerom salygom Canonas ir del to nei karto veliau nepasigailejau.

                                    Kai atejo laikas upgreidinti i veidrodi, paieskos susiaurejo iki Canonu, nes jau turejau prisipirkes priedu Canon sistemai (blicai, akumai, pakrovejai). Nors tikrai zinau, kad Nikono veidrodziai irgi labai geri. Ir man atrodo, kad Nikono kitiniai objektyvai yra geresni uz Canono kitus. Bet kaip minejau, pasirinkau Canona del turimu priedu ir valdymo, nes spejau prisprasti.
                                    O dabar supratau, kad "dezute" yra ne pagrindinis dalykas. Pagrindinis dalykas yra OBJEKTYVAS (na ir aisku meistriskumas).

                                    S_P
                                    S_P

                                    Meninė fotografija
                                    www.sp-foto.lt

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė S_P Rodyti pranešimą
                                      O dabar supratau, kad "dezute" yra ne pagrindinis dalykas. Pagrindinis dalykas yra OBJEKTYVAS (na ir aisku meistriskumas).
                                      S_P
                                      Pilnai sutinku. L objektyvas mano nuotraukų vaizdo kokybę pakeitė kardinaliai.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė S_P Rodyti pranešimą
                                        Viso aprasymo neskaiciau, paziurejau tik palyginimus su kitais fotikais.

                                        Nemanau, kad toks palyginimas yra geras. Cia lyginami kitiniai objektyvai, o ne fotikai.
                                        Lyginant fotikus galima ivertinti tik triuksmu lygi, konkrecias funkcijas, ekspozicijos nustatymo tiksluma, ergonomika ir valdyma (labai subjektyviai).

                                        As galiu paskyti, kad mano Canon 20d daro BLOGESNES nuotraukas su kitiniu objektyvu, negu mano buves Canon Pro1 kompaktas (kuris turi L objektyva). Bet tikrai negaliu sakyti, kad 20D yra blogesnis uz Pro1, nes kai uzdedu objektyva L-ke, viskas atrodo visai kitaip.

                                        Ikisiu savo nuomone apie brandus. As nieko neturiu pries Nikona, Canona, Olia, ir t.t. Pirma fotika rinkausi is geru kompaktu. Pagrindiniai pretendentai buvo Nikonas 8800 ir Canon Pro1. Labiau norejau Nikono, bet pasitaike gerom salygom Canonas ir del to nei karto veliau nepasigailejau.

                                        Kai atejo laikas upgreidinti i veidrodi, paieskos susiaurejo iki Canonu, nes jau turejau prisipirkes priedu Canon sistemai (blicai, akumai, pakrovejai). Nors tikrai zinau, kad Nikono veidrodziai irgi labai geri. Ir man atrodo, kad Nikono kitiniai objektyvai yra geresni uz Canono kitus. Bet kaip minejau, pasirinkau Canona del turimu priedu ir valdymo, nes spejau prisprasti.
                                        O dabar supratau, kad "dezute" yra ne pagrindinis dalykas. Pagrindinis dalykas yra OBJEKTYVAS (na ir aisku meistriskumas).

                                        S_P
                                        Jei paskaitytum iki galo, tai kai kurie tavo samprotavimai ten ir aprašomi. Vienas iš jų:

                                        Помните, при дополнительных затратах на дорогую оптику, результаты, полученные в этом тестировании, будут несопоставимы с теми, что получатся при подобных вложениях.

                                        Atsiprašau už rusų kalbą.

                                        Visada siūlau viską skaityti nuo pradžių iki galo, įpatingai atkreipiat dėmesį į pastraipas parašytas smulkiomis, sunkiai įskaitomomis, raidėmis. Tai liečia ne tik draudimo sutartis.

                                        IT. Sicilija
                                        PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                        LT. Kaunas 2009.01.04

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                                          Visada siūlau viską skaityti nuo pradžių iki galo, įpatingai atkreipiat dėmesį į pastraipas parašytas smulkiomis, sunkiai įskaitomomis, raidėmis. Tai liečia ne tik draudimo sutartis.
                                          Aciu uz pastaba. Kita karta busiu atidesnis
                                          Ir smagu, kad mano pamastymai buvo teisingi

                                          S_P
                                          S_P

                                          Meninė fotografija
                                          www.sp-foto.lt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X