Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    Samot, nepyk, bet turiu labai didelį įtarimą, kad Olympus marketologai apie DSLR rinką išmano kiek daugiau už patį. Matyt jie pagalvojo (ir aš su jais sutikčiau), kad rinkoje atsiras pakankamai žmonių kuriems ultrakompaktiškas ir lengvas DSLR bus įdomus

    Štai ir mūsų Jonas teigia, kad "size does matter"
    As nepykstu as diskutuoju Bunu tose forumuose ir matau ka realiai naudoja fotografai ir kokie atsliepimai apie vienus ar kitus gaminius, plius kas ir be ko, turiu savo nuomone.

    O kas liecia Olimpus "marketologija" tai ka as zinau. Jei ji butu tokia puiki, tai greiciausiai lenktu Nikona su Canonu. Bet deja jiems tai tik pasvajoti ir dar gerai pagalvoti apie savo marketologija.

    O dar prie to pacio, rusai turbut irgi galvojo kad zapukas bus kazkam aktualus, bet kaip matome realybeje, zapuko likimas buvo vis tik liudnas...

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      #22
      Parašė samot Rodyti pranešimą
      As nepykstu as diskutuoju Bunu tose forumuose ir matau ka realiai naudoja fotografai ir kokie atsliepimai apie vienus ar kitus gaminius, plius kas ir be ko, turiu savo nuomone.

      O kas liecia Olimpus "marketologija" tai ka as zinau. Jei ji butu tokia puiki, tai greiciausiai lenktu Nikona su Canonu. Bet deja jiems tai tik pasvajoti ir dar gerai pagalvoti apie savo marketologija.

      O dar prie to pacio, rusai turbut irgi galvojo kad zapukas bus kazkam aktualus, bet kaip matome realybeje, zapuko likimas buvo vis tik liudnas...
      Olympus nuo 0 pradėjo kurti DSLR sistemą ir kuria pakankamai sėkmingai, turint omeny, kad jų pirmas skaitmeninis-veidrodinis fotikas išleistas vos prieš 3 metus Taip, kad zapukus dar gali pasilaikyti
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        #23
        Parašė vytauc Rodyti pranešimą
        Olympus nuo 0 pradėjo kurti DSLR sistemą ir kuria pakankamai sėkmingai, turint omeny, kad jų pirmas skaitmeninis-veidrodinis fotikas išleistas vos prieš 3 metus Taip, kad zapukus dar gali pasilaikyti
        Laikas parodys, kas kaip ir kur. Mane nedomina Olimpus sistema ir kazin ar ji mane sudomins. Yra zmoniu kurie ja renkasi ir valio. Kiekvienam savo. Plius dar yra tokiu, kuriem pardavejas konsultantas "ikisa" savo nuomone. Bet dazniausiai tokie pirkejai po kurio laiko gailisi padaryto pirkinio, arba tiesiog nustoja dometis fotografija ir ju iranga metosi kur spintoje.
        Margas tas pasaulis.

        O kas liecia zapukus, tai ne as o tu pradejai lyginti juos su automobiliais ir dar teigdamas drasiai kad jie taip pat puikus automobiliai.
        Paskutinis taisė samot; 2006.09.27, 00:10.

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          #24
          Laikas parodys, kas kaip ir kur. Mane nedomina Olimpus sistema ir kazin ar ji mane sudomins. Yra zmoniu kurie ja renkasi ir valio. Kiekvienam savo.
          Niekas ir nesitiki, kad susidomėsi šia sistema- fotografai labai konservatyvi liaudis, juo labiau, kad sistemos keitimas paprastai susijęs su labai rimtom investicijom. Dėl to Olis ir taiko į pradedančiuosius, kad užsiauginti vartotoją ir prikabinti jį prie savo produktų linijos.

          O kas liecia zapukus, tai ne as o tu pradejai lyginti juos su automobiliais ir dar teigmamas drasiai kad jie taip pat puikus automobiliai.
          Aš šioje diskusijoje nė žodžiu neužsiminiau apie automobilius iki tau pasineriant į automechanikos subtilybes
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            #25
            Parašė vytauc Rodyti pranešimą
            Niekas ir nesitiki, kad susidomėsi šia sistema- fotografai labai konservatyvi liaudis, juo labiau, kad sistemos keitimas paprastai susijęs su labai rimtom investicijom. Dėl to Olis ir taiko į pradedančiuosius, kad užsiauginti vartotoją ir prikabinti jį prie savo produktų linijos.
            Aš šioje diskusijoje nė žodžiu neužsiminiau apie automobilius iki tau pasineriant į automechanikos subtilybes
            Bet kokiu atveju, jei keisciau sistema, siai dienai is naujoku mane labiau sudomintu Samsungo produktai, bet ir tai klausimas. Vis tik patirtis sioje sferoje ne tik privalumas bet ir butinas dalykas.
            Is tikro man nera labai svarbu, kaip seksis Olimpus su savo gaminiais ir apskritai diskusija prasidejo ne del Olimpus, bet del butent del konkretaus nevykusio modelio 350D. O jei sioje diskusijoje vietoj to, kad sukritikavau Olimpus buciau ji sau meluodamas pagyres, tu ant to kabliuko kazin ar butum pasimoves. Beje jau ne pirma karta pasimauni, bet nieko nuostabaus, vis tik turi si produkta ir jis tau kiek suprantu patinka. (kaip minejau kiekvienam savo).

            O kas liecia zapuka, tai kiek suprantu tu nelabai supratai mano palyginimo prie olimpus marketologijos. Ir niekas nesiplete i automechanikos subtilybes o tiesiog pateiktas pvz del nevykusios marketologijos.

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              #26
              Bet kokiu atveju, jei keisciau sistema, siai dienai is naujoku mane labiau sudomintu Samsungo produktai, bet ir tai klausimas. Vis tik patirtis sioje sferoje ne tik privalumas bet ir butinas dalykas.
              Ehem... Čia kurie Samsung produktai? Tie kurie yra Pentax su užklijuotu Samsungo logu? ar tik ne Pentaxą kartu su Olympusu buvai nurašęs į tau iš principo nepatinkančius?

              O kas liecia zapuka, tai kiek suprantu tu nelabai supratai mano palyginimo prie olimpus marketologijos. Ir niekas nesiplete i automechanikos subtilybes o tiesiog pateiktas pvz del nevykusios marketologijos
              O aš dar sykį kartoju, kad Olio marketologų nuomone aš pasitikiu kiek daugiau nei Tamstos. Ir mano giliu įsitikinimu E sistemos pozicionavimas buvo atliktas nepriekaištingai
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #27
                Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                Ehem... Čia kurie Samsung produktai? Tie kurie yra Pentax su užklijuotu Samsungo logu? ar tik ne Pentaxą kartu su Olympusu buvai nurašęs į tau iš principo nepatinkančius?



                O aš dar sykį kartoju, kad Olio marketologų nuomone aš pasitikiu kiek daugiau nei Tamstos. Ir mano giliu įsitikinimu E sistemos pozicionavimas buvo atliktas nepriekaištingai

                Turbut teks baigti sia diskusija su tavimi. Nes jau pradedi kartotis, bei ir mane verti kartotis. O tai jau nieko gero.
                Kas liecia Samsung patinka man ju marketologija, bet nepatinka kad jie "kombainu" firma, o beto as tau aiskiai parasiau, tik kazkodel perskaitei kaip norejai, bet as nesikartosiu, o tiesiog dar karta perkopijuosiu:
                siai dienai is naujoku mane labiau sudomintu Samsungo produktai, bet ir tai klausimas.

                O apie Olimpus marketologija, nesikertosiu, laikas parodys kaip ir kas. Ir tikrai nieko nepakeis nei tavo pasitikejimas ju marketologija, nei mano nuomone apie tai.



                p.s.
                Jau norejau spausti "siusti atsakyma" ir pagalvojau, kad vis tik yra zmoniu, kurie kazkuom aklai pasitiki. Kazkas kazkieno marketologija, kazkas "Sekundes" banku, kazkas Hitleriu, kazkas ir Osama bin Ladenu... o labiausiai juokinga is tu kurie pasitikeju tiesiog sviesiu komunizmo rytojumi. O atrode taip viskas idealu

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #28
                  Parašė samot Rodyti pranešimą
                  Grazi nuotrauka, traukianti savo magija, bet tuo paciu noretusi kazko labiau ir aiskesnio. Bet sumoje man vis tiek patinka.



                  Canon 350D nieko negeriau uz Nikon D50. Net ir ju lyginti nedrysciau. Nenoreciau isreiksti tikrosios savo nuomones apie 350D, nes tikrai atsirastu izeistu ambiciju, bet net ir priesui nerekomenduociau Canon 350D modelio, rankoje ne mielas, plastmases gabalas kazkoks ir tiek. Jei rinkciausi dabar sau foto aparata ir Canon 350D butu pigiau pvz uz D50 kokiu 1000 litu. Vis tiek pasirinkciau foto aparata Nikon D50 o ne nevykusi Canon'o modeli.

                  p.s. Neturiu nieko pries pries Canon firma, turi jie geru foto aparatu, bet ne 350D ir objektyvu neblogu turi, nors dauguma cypauja kad Canon'o produktai pigesni. Bet toli grazu ne visada tai tiesa. Beto si Canon dauginimo aparatu firma ir liks be konkrecios sferos, ko nepasakysi apie Nikon foto aparatu ir optikos gamintoja.
                  Siusk savo review tiesisi i koki fotografijos zurnala. Matau, kad nemazai ismanai sioje srityje, experte.
                  Paskutinis taisė John; 2006.09.27, 01:21.

                  Comment


                    #29
                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Siusk savo review tiesisi i koki fotografijos zurnala. Matau, kad nemazai ismanai sioje srityje, experte.
                    Gal vis tik vietoj to, kad kitiems patarineti, vertetu pradeti nuo savo uzpakalio?

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #30
                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      O ka manai apie D400? Tai visiskas gaidys ar tik siaip shudu shudas? Kaip manai, experte?
                      Pasiskaityk tema nuo pradziu nesikartosiu. Jei skaitysi atidziau, rasi ka rasiau bendrai apie Canon firma. Ar jau neperskaitai susiveles, kad 350D niekuciu ir vaikams zaisliuku isvadinau?

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        #31
                        Gal vis tik nuspresk ka parasysi, nes jau ketvirta karta taisai savo zinute. Nejaugi taip susivelei, kad kazkas pavadino 350D niekuciu?

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          #32
                          Parašė samot Rodyti pranešimą
                          Gal vis tik vietoj to, kad kitiems patarineti, vertetu pradeti nuo savo uzpakalio?
                          Aciu uz patarima. O ka rekomenduotum uzpakalio prieziurai? Ka nors, kas per daug negrauzia gal, jeigu galima. Thanx.

                          Comment


                            #33
                            Parašė samot Rodyti pranešimą
                            Gal vis tik nuspresk ka parasysi, nes jau ketvirta karta taisai savo zinute. Nejaugi taip susivelei, kad kazkas pavadino 350D niekuciu?
                            Aciprasau, experte
                            Atitaisiau i pradine padeti, jeigu tai nors kiek gelbeja situacija.

                            Comment


                              #34
                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Aciu uz patarima. O ka rekomenduotum uzpakalio prieziurai? Ka nors, kas per daug negrauzia gal, jeigu galima. Thanx.
                              Apie uzpakalius gali padiskuoti su tais, kam si tema aktuali. Buvau anksciau toks vienas forume. Bet turetum suprasti kad si tema apie fotografija o ne uzpakalius, tai toliau padarysi ir privaciomis zinutemis. Sekmes

                              Nauja mano svetaines versija: -
                              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                              Comment


                                #35
                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Aciprasau, experte
                                Atitaisiau i pradine padeti, jeigu tai nors kiek gelbeja situacija.
                                Ech tu, kaip vaikas izeistas, kad kazkas pavadino tavo smelio masinele niekam tikusia.

                                Nauja mano svetaines versija: -
                                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                Comment


                                  #36
                                  Gerai, uzpakaliu experte. Kaip pasakysi, taip ir bus. Man laikas eit miegucio, bo vaikams reikia daug ilsetis.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Gerai, uzpakaliu experte. Kaip pasakysi, taip ir bus. Man laikas eit miegucio, bo vaikams reikia daug ilsetis.
                                    Graziai grazu Kaip nebelieka ka pasakyti, belieka tik izeidinejimai, tik tiek tesugebi.
                                    Zodziu diskusijos pabaiga aiski.

                                    Nauja mano svetaines versija: -
                                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                    Comment


                                      #38
                                      jau šią nuorodą buvau įmetęs į forumą, bet manau šioje temoje visai sveika ją pakartoti.


                                      be to kiek teko bendrauti, bei skaityti apie fotoaparatus, atkreipiau dėmesį į tai kad canonus labiau vertina žurnalistai (vienas foto reporteris su canonu pasičiupęs mano "mobilką" pirmiausiai išbandęs kokiu greičiu ir kiek kadrų galima padaryti vienu mygtuko paspaudimu ir tik vėliau pradėjo žiūrinėti fukcijas ir kt.), o nikonus meninkai. kiek iš jų supratau canono privalumas greitis, o nikonas paprasciausiai yra patogesnis t.y. gerokai pranasesne ergonomika.
                                      nors ergonomika aktualu kai renkiesi pirmą kartą, ir jei niekada su nei vienu nebendravęs pačiupinėsi abu, prilips būtent nikonas, o jei esi pripratęs prie canono... tai ir jo ergonomika gera.

                                      P.S. pasikėlusiems ir labai geros apie save nuomonės asmenims, paaiškinu, kad šis postas yra sudarytas iš jumoro ir rimtų teiginių. kas yra kas atsirinksit patys.

                                      Comment


                                        #39
                                        Jau norejau spausti "siusti atsakyma" ir pagalvojau, kad vis tik yra zmoniu, kurie kazkuom aklai pasitiki. Kazkas kazkieno marketologija, kazkas "Sekundes" banku, kazkas Hitleriu, kazkas ir Osama bin Ladenu... o labiausiai juokinga is tu kurie pasitikeju tiesiog sviesiu komunizmo rytojumi. O atrode taip viskas idealu
                                        Jau, brolyti, krypsti į beletristikas, neturėdamas ką pasakyti. Viskas prasidėjo nuo to, kad suabejojai mažo DSLR (cituoju "liliputo") perspektyvomis rinkoje, tačiau tu čia nesi joks ekspertas, tikėtina, kad žmonės kurie investuoja milijonus į naujos gamybos paleidimą kiek geriau už tave gaudosi ko reikia reinkai, o ko ne.

                                        Tavo varymas ant 350D yra išvis nesuprantamas- na man irgi jis nelimpa, ir ergonomika man jo nepatinka, bet tai masiškiausiai parduodamas DSLR pasaulyje ir vadinti jį nevykusiu modeliu gali tik tu.

                                        O su patinkančia Samsungo marketologija, tai nejuokink. Tokios paprasčiausiai kolkas nėra.
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                          žmonės kurie investuoja milijonus į naujos gamybos paleidimą kiek geriau už tave gaudosi ko reikia reinkai.
                                          Įdomu kiek tie žmonės, kurie investuoja į naujos gamybos paleidimą, prieš tai invetuoja į viešosios nuomonės formavimą. Tie žmonės niekada nepradės nieko gaminti kol nebus garantijų kad tų žaislų reikia.

                                          IT. Sicilija
                                          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                          LT. Kaunas 2009.01.04

                                          Comment

                                          Working...
                                          X