Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Canon/VS/Nikon/VS/kiti

    O kaip visgi yra su ta diafragma? Ar padidinus F skaiciu padideja ir fokusuojamo nuotolio diapazonas? Mano paties cameroja tiek visokiu funkciju, apie kurias as dar nelabai nutuokiu

    Beje, specz, kodel D50? Kodel ne Canon? Canon kur kas geriau.

    #2
    Parašė John Rodyti pranešimą
    O kaip visgi yra su ta diafragma? Ar padidinus F skaiciu padideja ir fokusuojamo nuotolio diapazonas? Mano paties cameroja tiek visokiu funkciju, apie kurias as dar nelabai nutuokiu
    Taip

    Beje, specz, kodel D50? Kodel ne Canon? Canon kur kas geriau.
    Ir kuo gi jau geriau? Nes daugiau megapixeliu ir pavadinimas prasideda "C", o baigiasi "n"?
    O jei rimtai, tai bent jau man uzteko paimti i rankas 350D ir D50, kad iskart apsispresciau Pagal funkcijas ir vienas, ir kitas fotikas turi privalumu ir trukumu, todel ne vieno negalima vadinti aiskiu lyderiu

    Comment


      #3
      Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
      Taip



      Ir kuo gi jau geriau? Nes daugiau megapixeliu ir pavadinimas prasideda "C", o baigiasi "n"?
      O jei rimtai, tai bent jau man uzteko paimti i rankas 350D ir D50, kad iskart apsispresciau Pagal funkcijas ir vienas, ir kitas fotikas turi privalumu ir trukumu, todel ne vieno negalima vadinti aiskiu lyderiu
      Na taip, daugiau megapixeliu ir pats aparatas mazesnis, todel galima efektyviau panaudoti vieta namuose ant lentynos

      As, beje, girdejau gan "grieztu" nuomoniu tiek del Canon, tiek del Nikon, ir abi puses atrodo istikimos savo produktui (nors kai kurie sako, kad tai is esmes analogiski gaminiai, kuo as irgi linkes tiketi). Taigi belieka rinktis tai, ka sako sirdis... o man ji sako, kad Canonai valo ir valdys, nes Canonai yra tiesiog geriau . Va taip.
      Paskutinis taisė John; 2006.09.23, 02:38.

      Comment


        #4
        Parašė John Rodyti pranešimą
        Na taip, daugiau megapixeliu ir pats aparatas mazesnis, todel galima efektyviau panaudoti vieta namuose ant lentynos

        As, beje, girdejau gan "grieztu" nuomoniu tiek del Canon, tiek del Nikon, ir abi puses atrodo istikimos savo produktui (nors kai kurie sako, kad tai is esmes analogiski gaminiai, kuo as irgi linkes tiketi). Taigi belieka rinktis tai, ka sako sirdis... o man ji sako, kad Canonai valo ir valdys, nes Canonai yra tiesiog geriau . Va taip.
        Nežinau, kai teko rinktis ir palaikyti Canon rankose, man jis kažkaip jose "nesilaikė". Be to, mokėti papildomus šimtus vien už Canon prekės ženklą taip pat nėra viliojantis pasiūlymas
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
          Nežinau, kai teko rinktis ir palaikyti Canon rankose, man jis kažkaip jose "nesilaikė". Be to, mokėti papildomus šimtus vien už Canon prekės ženklą taip pat nėra viliojantis pasiūlymas
          Man pakako 350D palaikyti rankose vienakart, kad suprasciau, kad tai yra, ko man reikia.

          P.S. jeigu ne paslaptis, kiek gi mokejai uz savo Nikon D50? Nemanau, kad Canon kainuoja papildomus "simtus". Gal tik kelias desimtis (nors turbut priklauso ko), uz kurias gauni daugiau megapixeliu ir mazesni turi
          Paskutinis taisė John; 2006.09.23, 13:43.

          Comment


            #6
            Parašė John Rodyti pranešimą
            Man pakako 350D palaikyti rankose vienakart, kad suprasciau, kad tai yra, ko man reikia.

            P.S. jeigu ne paslaptis, kiek gi mokejai uz savo Nikon D50? Nemanau, kad Canon kainuoja papildomus "simtus". Gal tik kelias desimtis (nors turbut priklauso ko), uz kurias gauni daugiau megapixeliu ir mazesni turi
            O ar laikei D50 prieš pirkdamas Canon? Kai pirkau savo, 350D kainavo lygiai 200 Lt daugiau. Mažesnis tūris gal, bet D50 su savu kažkaip "rimtesnis" atrodo
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
              O ar laikei D50 prieš pirkdamas Canon? Kai pirkau savo, 350D kainavo lygiai 200 Lt daugiau. Mažesnis tūris gal, bet D50 su savu kažkaip "rimtesnis" atrodo
              Na taip, kuo didesnis, tuo geriau

              350D (bent jau pries kuri laika, dabar - nezinau) yra (buvo?) maziausias DSLR fotoaparatas.

              Comment


                #8
                Parašė John Rodyti pranešimą
                P.S. jeigu ne paslaptis, kiek gi mokejai uz savo Nikon D50? Nemanau, kad Canon kainuoja papildomus "simtus". Gal tik kelias desimtis (nors turbut priklauso ko), uz kurias gauni daugiau megapixeliu ir mazesni turi
                Canonas beveik visu 100 svaru brangesnis uz Nikona.Beto tie pixeliai ne daug ka ir reiskia.

                Comment


                  #9
                  Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                  Canonas beveik visu 100 svaru brangesnis uz Nikona.Beto tie pixeliai ne daug ka ir reiskia.
                  pixeliai reiskia daug ka, nes visuomet norisi kuo didesnes nuotraukos. Tai tiesiog palengvina velesni nuotraukos redagavima (jei nori ka iskirpti, paryskinti ir t.t.) ir leidzia islaikyti kokybe. Aisku ir 8 megapixeliu nera per daug (ir viso 100 turbut nebutu per daug), bet 8 visgi yra gan pastebimai geriau nei 6.

                  Comment


                    #10
                    Nero labai jau didelio skirtumo tarp 6-8. Canono vienintelis 'pranasumas' yra tas kad Canonas geriau dirba kai truksta sviesos.

                    Comment


                      #11
                      Uz savaji mokejau 2200lt su kitiniu. Megapixeliai reiksmes turi spausdinant ant popieriaus, o 6mpx man uzteks a4 laisvai, a3 irgi galima spaust. Del gabaritu, man Nikonas daug mielesnis ir tai dar siektiek persmulkus, tad battery gripa reiks isigyt, canonas nepatogus mano didelei rankai. Sie fotoparatai pakankamai analogiski, tad pas Nikona atradus daugiau pliusu ir isigyjau, o ir atsispirti tam visuotiniam Canono protegavimui smagu.
                      Dekui uz komentarus apie nuotrauka

                      Comment


                        #12
                        Parašė specz Rodyti pranešimą
                        Uz savaji mokejau 2200lt su kitiniu. Megapixeliai reiksmes turi spausdinant ant popieriaus, o 6mpx man uzteks a4 laisvai, a3 irgi galima spaust. Del gabaritu, man Nikonas daug mielesnis ir tai dar siektiek persmulkus, tad battery gripa reiks isigyt, canonas nepatogus mano didelei rankai. Sie fotoparatai pakankamai analogiski, tad pas Nikona atradus daugiau pliusu ir isigyjau, o ir atsispirti tam visuotiniam Canono protegavimui smagu.
                        Dekui uz komentarus apie nuotrauka

                        Na matai, o as uz savo Canon su kit lens (kaip ir tavo, 15-55mm) mokejau apie 1800Lt. Taigi pigiau ir geriau. As gi sakau, kad Canonas yra geriau. Nikon sux

                        Comment


                          #13
                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Na matai, o as uz savo Canon su kit lens (kaip ir tavo, 15-55mm) mokejau apie 1800Lt. Taigi pigiau ir geriau. As gi sakau, kad Canonas yra geriau. Nikon sux
                          O įdomu gi kiek toje pat parduotuvėje kainavo D50?
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Grazi nuotrauka, traukianti savo magija, bet tuo paciu noretusi kazko labiau ir aiskesnio. Bet sumoje man vis tiek patinka.

                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Beje, specz, kodel D50? Kodel ne Canon? Canon kur kas geriau.
                            Canon 350D nieko negeriau uz Nikon D50. Net ir ju lyginti nedrysciau. Nenoreciau isreiksti tikrosios savo nuomones apie 350D, nes tikrai atsirastu izeistu ambiciju, bet net ir priesui nerekomenduociau Canon 350D modelio, rankoje ne mielas, plastmases gabalas kazkoks ir tiek. Jei rinkciausi dabar sau foto aparata ir Canon 350D butu pigiau pvz uz D50 kokiu 1000 litu. Vis tiek pasirinkciau foto aparata Nikon D50 o ne nevykusi Canon'o modeli.

                            p.s. Neturiu nieko pries pries Canon firma, turi jie geru foto aparatu, bet ne 350D ir objektyvu neblogu turi, nors dauguma cypauja kad Canon'o produktai pigesni. Bet toli grazu ne visada tai tiesa. Beto si Canon dauginimo aparatu firma ir liks be konkrecios sferos, ko nepasakysi apie Nikon foto aparatu ir optikos gamintoja.

                            Nauja mano svetaines versija: -
                            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                            Comment


                              #15
                              Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                              O įdomu gi kiek toje pat parduotuvėje kainavo D50?
                              Nikon D50 bestseleris, greiciausiai vien is to galima pasakyti kad D50 turejo ir toje pardatuveje geresni pasiulyma (ne tik kaina) nei Canon 350D. Bet ne visi diena mato arba nenori matyti, cia jau kitas klausimas.

                              Nauja mano svetaines versija: -
                              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                              Comment


                                #16
                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Na taip, kuo didesnis, tuo geriau

                                350D (bent jau pries kuri laika, dabar - nezinau) yra (buvo?) maziausias DSLR fotoaparatas.
                                Mažiausias (ir lengviausias) DSLR pasaulyje yra Olympus E400

                                Paskutinis taisė vytauc; 2006.09.26, 23:30.
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                  Mažiausias DSLR pasaulyje yra Olympus E400
                                  Siaip pagalvoju, koks "tolkas" tureti kuo mazesni veidroduka? Kam reikalingas beveik lavonas. Jei reikia mazo fotiko, pasirenki gera ir kokybiska maza skaitmenini foto aparata ir nesiojiesi kiseneje.

                                  Nes dabar turbut didesnio idiotizmo negaleciau isivaizduoti maziukas veidrodukas su galingu tele objektyvu. Tai kaip i zapa sukisti tanko varikli

                                  Nauja mano svetaines versija: -
                                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė samot Rodyti pranešimą
                                    Siaip pagalvoju, koks "tolkas" tureti kuo mazesni veidroduka? Kam reikalingas beveik lavonas. Jei reikia mazo fotiko, pasirenki gera ir kokybiska maza skaitmenini foto aparata ir nesiojiesi kiseneje.

                                    Nes dabar turbut didesnio idiotizmo negaleciau isivaizduoti maziukas veidrodukas su galingu tele objektyvu. Tai kaip i zapa sukisti tanko varikli
                                    Nevisada gali ir nori su savim tampytis didelį aparatą, o vaizdo kokybę šis daiktas duos ne prastesnę, nei tarkim e330, nes matrica to paties dydžio. Specialiai šim aparatui išleisti sumažinti ir palengvinti objektyvai. Štai čia, pvz yra 40-150mm:



                                    Nepamiršk, kad yra ir fotografuojančių moterų, kurios šį aparatą išskėstom rankom priims
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                      Nevisada gali ir nori su savim tampytis didelį aparatą, o vaizdo kokybę šis daiktas duos ne prastesnę, nei tarkim e330, nes matrica to paties dydžio. Specialiai šim aparatui išleisti sumažinti ir palengvinti objektyvai. Štai čia, pvz yra 40-150mm:

                                      Nepamiršk, kad yra ir fotografuojančių moterų, kurios šį aparatą išskėstom rankom priims
                                      Lyg ir minejau pries tai zinuteje, kad jei nenori tampytis veidroduko, yra ir geru mazu skaitmeniniu problemu. Siaip fotografai, megsta tai tureti. Gal nelabai reiketu sureiksminti pavienius atvejus, kurie nenori nesiotis ir neturi kito mazo fotiko, o butent pasirenka si "liliputa"

                                      O kas liecia moterys, jei kuri rimtai domisi fotografija, siuo "liliputu" kazin ar jas sudominsi. Jos greiciau renkasi didesni (kartai net kiek sunkesni) ir patogesni foto aparata, dar plius ir megsta batery grip'a

                                      Nauja mano svetaines versija: -
                                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė samot Rodyti pranešimą
                                        Lyg ir minejau pries tai zinuteje, kad jei nenori tampytis veidroduko, yra ir geru mazu skaitmeniniu problemu. Siaip fotografai, megsta tai tureti. Gal nelabai reiketu sureiksminti pavienius atvejus, kurie nenori nesiotis ir neturi kito mazo fotiko, o butent pasirenka si "liliputa"

                                        O kas liecia moterys, jei kuri rimtai domisi fotografija, siuo "liliputu" kazin ar jas sudominsi. Jos greiciau renkasi didesni (kartai net kiek sunkesni) ir patogesni foto aparata, dar plius ir megsta batery grip'a
                                        Samot, nepyk, bet turiu labai didelį įtarimą, kad Olympus marketologai apie DSLR rinką išmano kiek daugiau už patį. Matyt jie pagalvojo (ir aš su jais sutikčiau), kad rinkoje atsiras pakankamai žmonių kuriems ultrakompaktiškas ir lengvas DSLR bus įdomus

                                        Štai ir mūsų Jonas teigia, kad "size does matter"
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment

                                        Working...
                                        X