Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kvartalo Gargžduose naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Andre Rodyti pranešimą

    Na ten jos prikalbėjo... Aš nufotkinau didžiausius brokus, parašiau prašymą juos ištaisyti, bo kitaip negaliu pradėt daryt apdailos. Tai pasirašė, kad turėsiu padaryti apdailą per 3 mėnesius nuo brokų priežasčių išsiaiškinimo ir ištaisymo...
    Viskas dabar.... Be manęs niekur su statybų pridavimu...
    Pala tu irgi iš Dariaus ir Girėno g. 35? Tai jos ten daug ir tiesos tas kitam forume pasakė...Mano žmona ten irgi kalba dažnai...Man asmeniškai visai nebepatinka tas Gedimino ir darbų vadovų požiūris į savo darbą...Nu nesamones daro ir tiek

    Comment


      Aš iš Pušų 48... O tam kitam su drėgme ir pelėsiu išvis tragedija kiek girdėjau. Gediminas tai tik pardavėjas. Svarbiausi ten yra "Pamario namas".
      Darbas žmogų daro garbingu,
      o tinginystė laimingu

      Comment


        sake tam gireno name viens uzejes buvo i 4 aukste vieno kambario buta,tai ant sienos piest gali visa nuejus pelesiais..

        Comment


          sake tam gireno name viens uzejes buvo i 4 aukste vieno kambario buta,tai ant sienos piest gali visa nuejus pelesiais..
          Nereali realybė Gal galėtumėte tai iliustruoti nuotraukomis?
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            Nereali realybė Gal galėtumėte tai iliustruoti nuotraukomis?
            Na aš irgi norėčiau pažiūrėti kur ten taip jau baisiai yra...Nes mes tai 5 aukšte Dariaus ir Girėjo g. 35 name, ir pas mus sienos sausos sausos...Visus kampus išžiūrinėjau ir nieko

            Comment



              Tu esi laimingiausias žmogus...
              Darbas žmogų daro garbingu,
              o tinginystė laimingu

              Comment


                Parašė Ieskotojas Rodyti pranešimą
                Na aš irgi norėčiau pažiūrėti kur ten taip jau baisiai yra...Nes mes tai 5 aukšte Dariaus ir Girėjo g. 35 name, ir pas mus sienos sausos sausos...Visus kampus išžiūrinėjau ir nieko
                nu as nebuvau tam bute kur sakiau,bet 7 aukste(70 kv) pas pazystama maciau papelyje svetainej po palange ta siena..

                Comment


                  Parašė Andre Rodyti pranešimą

                  Tu esi laimingiausias žmogus...
                  ramunas kelis syk tave paminejes yra ,sako bl vienas is 8 auksto ka prirases visko daug as jau po savaites zyzimo iszyziau ,kad langus puciancius uztaisytu,is arvio sodo atsiveze kazka,bandys daryt,kad nepustu..

                  Comment



                    Man praktiškai beliko pakeisti palangę ir sulaukus didesnių vėjų įrodyti, kad pučia... Daugiau... tepasiunta...
                    Darbas žmogų daro garbingu,
                    o tinginystė laimingu

                    Comment


                      Str 2.01.09:2005

                      STATYBOS TECHNINIS REGLAMENTAS
                      STR 2.01.09:2005
                      PASTATŲ ENERGINIS NAUDINGUMAS.
                      ENERGINIO NAUDINGUMO SERTIFIKAVIMAS.

                      V. ENERGINIO NAUDINGUMO REIKALAVIMŲ IR SERTIFIKAVIMO PRIVALOMUMAS
                      8. Pastatų energinio naudingumo reikalavimai privalomi:
                      8.1. naujai statomiems pastatams;
                      11. Pastatų sertifikavimas privalomas [3.1]:
                      11.1. statant, parduodant ar išnuomojant pastatus. Pastato statytojas (užsakovas) ar savininkas pirkėjui ar nuomininkui šių pageidavimu pateikia pastato energinio naudingumo sertifikatą, kurio galiojimo laikas turi būti ne ilgesnis kaip 10 metų. Šio punkto nuostatos taikomos ir parduodant ar išnuomojant pastato dalis (butus, kitos paskirties atskiro naudojimo patalpas); šiuo atveju pastato dalies energinio naudingumo sertifikatas gali būti išduodamas vadovaujantis viso pastato su bendra šildymo sistema sertifikatu arba tokio paties buto tame pačiame daugiabučiame pastate sertifikatu;
                      13. Sertifikavimas turi būti atliktas:
                      13.1. prieš pripažįstant pastatą ar jo dalį tinkamais naudoti;


                      VIII. PASTATŲ ENERGINIO NAUDINGUMO REIKALAVIMAI
                      25. Naujai pastatytų pastatų (pastato dalių) energinio naudingumo klasė turi būti ne žemesnė kaip C. Šis reikalavimas galioja naujiems pastatams, kurių projektavimo sąlygų sąvadas [3.9] išduotas po šio Reglamento įsigaliojimo.

                      http://www3.lrs.lt/c-bin/getgr?C1=bi...68553&c3=15689

                      Comment



                        Ar tu jau reikalavai šito dalyko? Ką Gemesita sako?
                        Darbas žmogų daro garbingu,
                        o tinginystė laimingu

                        Comment


                          Klausiau, bet nelabai suprato apie ka as. Pasake, kad viskas ko reikalauja reglamentai ir normos bus. Zmogus pirma karta apie tai isgirdo. Atsake tam kad kazka atsakytu.

                          Comment


                            grybai...
                            Darbas žmogų daro garbingu,
                            o tinginystė laimingu

                            Comment


                              Keliu į viršų

                              Comment


                                Sveiki, kaimynėliai :0

                                Comment

                                Working...
                                X