Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Buvusių Šančių kareivinių Kaune naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Sveiki busimi kaimyneliai,
    idomu kaip jus nudziugino siandien dienos straipsnis "Laikinojoje sostineje", kad kaiminysteje, buvusiu kareiviniu pastatuose savivaldybe irengs municipalini nama (soc remtiniems asmenims) bei pastatys kita grazintinuose ir grazintuose namuose gyvenantiems kauniečiams ikurdinti? Nesuprantu apie ka ta musu savivaldybe galvoja... cia lyg ir nauja kvartala kuria kad pakeisti Zemuju Sanciu ivaizdi, taciau cia pat salia surenka is Kauno m. visas soc. remtinas seimas ir apgyvendina naujakuriu pasoneje. As tikrai nesu is tu kuri manytu, kad soc. remtini zmones yra blogesni uz visus kitus (na gal siek tiek labiau pasiturincius), taciau gyvenimiska patirtis visgi byloja priesingai...tikrai tik nedidele dalis soc. remtinu nera asocialus.
    Na is kitos puses gal ir gerai))... dar neparduotu butu kaina kris tikrai...

    Comment


      #62
      Ar tikrai kris? Kiek šnekų apie "burbulo" sprogimą? Jau keli metai praėjo nuo šių gandų - o kainos tik kyla ir nematyti pabaigos. Aišku kilimas kažkada stabilizuosis, tik nieks nežino kada. Deja
      Gyvenimas - be galo didi vertybė

      Comment


        #63
        Parašė Skaidrus Rodyti pranešimą
        Ar tikrai kris? Kiek šnekų apie "burbulo" sprogimą? Jau keli metai praėjo nuo šių gandų - o kainos tik kyla ir nematyti pabaigos. Aišku kilimas kažkada stabilizuosis, tik nieks nežino kada. Deja
        Na tai ar kainų kilimas stabilizavosi?
        Autoturistai

        Comment


          #64
          Sveiki būsimi kaimynai, įsigijau butą 21A. Širdis dar labai nerami, laukia apdaila, nors visumoj man patinka. Kadangi aukštai, tai šviesu ir erdvu. Mažai čia rašančių, matyt visi jau įsikūrę ir turi kitų rūpesčių. O man dar viskas prieš akis...

          Comment


            #65
            Parašė Bitė Rodyti pranešimą
            Sveiki būsimi kaimynai, įsigijau butą 21A. Širdis dar labai nerami, laukia apdaila, nors visumoj man patinka. Kadangi aukštai, tai šviesu ir erdvu. Mažai čia rašančių, matyt visi jau įsikūrę ir turi kitų rūpesčių. O man dar viskas prieš akis...

            Bite norejau taves paklausti ar tu ketvirtam aukste nusipirkai ir i kokia puse langai?gal gali papasakot trumpai apie savo buteli?ir jei nepaslaptis kiek uz kvadrata mokejai?

            Comment


              #66
              O ar dar yra laisvų butų 21A name (išskyrus IV aukštą)? Kažkaip niekur nerandu info

              Comment


                #67
                Parašė vsk Rodyti pranešimą
                Bite norejau taves paklausti ar tu ketvirtam aukste nusipirkai ir i kokia puse langai?gal gali papasakot trumpai apie savo buteli?ir jei nepaslaptis kiek uz kvadrata mokejai?
                Seniai cia nesilankiau, tai ir neatsakiau. Butas mano ketvirtam aukste, rytinej pusej. Kazkaip viesai skelbti kaina droviuosi, bet kv. m nesiekia triju tukstanciu Lt. O neparduotu butu pagal mano sutarti dar kokie trys - penki. Tiksliai neskaiciavau

                Dabar remontuoju, tai kaina astronomine bus

                Comment


                  #68
                  Parašė draiva Rodyti pranešimą
                  Sveiki busimi kaimyneliai,
                  idomu kaip jus nudziugino siandien dienos straipsnis "Laikinojoje sostineje", kad kaiminysteje, buvusiu kareiviniu pastatuose savivaldybe irengs municipalini nama (soc remtiniems asmenims) bei pastatys kita grazintinuose ir grazintuose namuose gyvenantiems kauniečiams ikurdinti?
                  Ar ikūrė visgi?

                  Comment


                    #69
                    Šitas daugiabutis yra gražintinų namų. Prieš kelis metus pirkau šunį, tai ten persikraustė ta pardavėja, grąžinus namo dalį Veiverių prospekte. Kiek grąžintinų, kiek soc.remtinų žinių neturiu.

                    https://www.google.com/maps/place/54...!3m1!1s0x0:0x0
                    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                    Comment

                    Working...
                    X