Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Socialiniai tinklai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Prieš kokius metus pasimatė pirmi Facebook'o tingėjimo požymiai - niekam tikę atnaujinimai ne žmonėms davė tai, ko jie nori, bet darė tai, kas turėtų patikti žmonėms. Nepavyko. Be to, socialiniai tinklai labiau yra mados dalykas, ir kyla greitai, ir leidžiasi greitai, ir manau, kad dar ilgai nebus tokio tinklo, kuris savo populiarumą zenite išlaikys kokius trejus metus. Tiesa, Google+ jau yra valdomas rimtos kompanijos, ir tai siūlo labiau kaip priedėlį prie jau turimų Google sąskaitų, taip darydami kažką panašaus į iGyvenimą (pardon už Apple terminą ), kuriame viskas yra vienoje vietoje ir valdoma vienos kompanijos.

    O man savo ruožtu veidaknygės reikia vis mažiau ir mažiau...Turbūt jau ir mano smegeninėje bumas praėjo.

    Comment


      #42
      Parašė Jotvingis Rodyti pranešimą
      Persikėliau draugus į „Google+“ ir išsiregistravau iš Facebook'o Atokvėpis...
      Nuo ko? Kam persikėlinėti kažkur jei tai kančia?? Ir beje Tai taipogi socialinis tinklas, ir iš esmės labai kažkuo ir nesiskiria.

      Nemažai pakvietimų gaunu į Netlog. Bet niekur neisiu ir nieko man nereikia facebook man tikrai užtenka susisiekti su draugais ar pažįstamais su kuriais šiaip ir nesusitikčiau. Socialiniai puslapiai tikrai mados reikalas, dabar labai madinga būti madingam ir nepastoviam
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        #43
        Visi užkalniai ir rokiškiai pamiršta tai, kad socialinio tinklo vertė yra ne jo patogumas, atnaujinimai ar dar kažkokios ten kitos techninės savybės, o žmonės, kurie jame dalyvauja. FB aš galiu surast absoliučios daugumos savo pažįstamų kontaktus ir todėl eit į kažkokį kitą tinklą ir jame bendraut su tuščiom sienom man nėra prasmės. O visokie ten G+ ratai ir kvadratai, nors iš principo gal ir geras dalykas, realiai įdomūs tik visokiems pakvakusiems socialinių tinklų geekams, kurie negali nerašyti darbo metu ir nedėlioti nuotraukų, kuriose bando atrodyti "krūti".
        Got sun in my face, sleeping rough on the road

        Comment


          #44
          Jeigu visi sakys, kad daiktas kietas, netrūks ir žmonių. Vat, atsives Jotvingis savo draugus, jie atsives dar porą savo draugų, tie dar po kažkiek, kursis ratai, kursis bendravimas. Tada prisijungsiu aš, dar kokie keli "geek'ai", atsives savus, tie pakvies dar kitus. Grandininė reakcija...Galų gale Google+ išlips iš testavimų ir paleis viską oficialiai. Jau dabar privačiame rėžime per savaitę G+ surinko virš 10 milijonų unikalių anketų. Naivu būtų galvoti, kad šitas socialinis tinklas taip lengvai užsimirš. Dalyvavau Google Wave projekte nuo pat pradžių, vaizdelis jame ir tada buvo nykus. Šįkart viskas kitaip.

          Comment


            #45
            Žiūrint kam ko reikia. Vieni po kelis soc. tinklus turi ir jiems mažai. Man užtenka vieno. Bet neprisirišusi aš ir prie Facebook. Jei dauguma kelsis kitur, pereisiu ir aš, nes jokio tikslo apmirusiam būti nėra
            Tada pasirinksiu vieną. Nematau tame problemos
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              #46
              Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
              Visi užkalniai ir rokiškiai pamiršta tai, kad socialinio tinklo vertė yra ne jo patogumas, atnaujinimai ar dar kažkokios ten kitos techninės savybės, o žmonės, kurie jame dalyvauja. FB aš galiu surast absoliučios daugumos savo pažįstamų kontaktus ir todėl eit į kažkokį kitą tinklą ir jame bendraut su tuščiom sienom man nėra prasmės. O visokie ten G+ ratai ir kvadratai, nors iš principo gal ir geras dalykas, realiai įdomūs tik visokiems pakvakusiems socialinių tinklų geekams, kurie negali nerašyti darbo metu ir nedėlioti nuotraukų, kuriose bando atrodyti "krūti".
              Kažkada ir one.lt buvo populiariausias socialinis tinklapis, o kiek dabar jame žmonių liko? Žmonės gali labai greitai perbėgti kitur. Matau nemažai feisbuko trūkumų, dėl ko gali taip labai lengvai atsitikti.
              Flickr

              Comment


                #47
                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Kažkada ir one.lt buvo populiariausias socialinis tinklapis, o kiek dabar jame žmonių liko? Žmonės gali labai greitai perbėgti kitur. Matau nemažai feisbuko trūkumų, dėl ko gali taip labai lengvai atsitikti.
                Iš one.lt visi pabėgo ne tik dėl feisbuko mados, bet ir dėl to kad jie (one.lt) apmokestino vos ne kiekvieną š.... Pats taip pat laukiu kol google+ leis daugiau žmonių prisiregistruot, nes įdomu, kas ten per velnias. Nors dar nesakau kad pasiliksiu ten
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  #48
                  Nu, one'ą pagal populiarumą lygint su FB tai jau lengvo įžūlumo reikia. Nekalbant jau apie tai, kad one (nesigilinant pelnytai ar ne) buvo susidaręs tuštučių ir idiotų susirinkimo įvaizdį, dėl kurio plačioji publika į jį žiūrėjo gan kreivai.

                  O apskritai į užkalniškas pranašystes "facebookas mirzzz" bei lyginimus su one, myspace ar dar kuom žiūriu skeptiškai dėl to, kad iki šiol joks socialinis tinklas nebuvo sulaukęs tokio universalaus populiarumo. Vakarų valstybėse tarp žmonių, kuriems iki 30 tokių, kurie neturėtų FB anketos yra vienetai. Ir visą šitą masę Google pertempt pas save nepasiūlant nieko iš esmės naujo nebus taip paprasta. FB savo laiku surado nišą, ją užėmė, o tas visada yra paprasčiau nei bandyt žvejot vartotojus jau perpildytoje rinkoje.

                  Beje, geekai turės savo anketas ir G+, ir FB, ir dar twitteryje. Tam jie ir geekai.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    #49
                    O Eskimi yra įkurtas Lietuvoje ar perpirktas?

                    Comment


                      #50
                      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                      O Eskimi yra įkurtas Lietuvoje ar perpirktas?
                      http://www.balsas.lt/naujiena/529716...ulio-vartotoju

                      Pasak šio straipsnio ESKIMI projektą vykdo Vilniuje (Šiaurės miestelio IT klasteris ) registruota bendrovė.

                      Šiuo metu projektas lygiagrečiai plėtojamas ir Lietuvos, ir sparčiai augančiose Azijos, Afrikos bei Pietų Amerikos mobiliose rinkose. Kasdien projektu naudojasi per 100 000 unikalių vartotojų, atverčiančių daugiau nei 10 mln. puslapių per dieną. Prie sparčiai augančio socialinio tinklo kiekvieną dieną prisijungia po 10 000 naujų vartotojų, tvirtina „Eskimi" projektą vykdančios bendrovės „ActiveSec“ atstovai.
                      http://www.activesec.eu/

                      Comment


                        #51
                        Parašė Tomizmas
                        Dar ne taip senai buvo tas laikas, kai one.lt lenkė visus facebookus savo populiarumu (fb pralenkė one 2010 metų pradžioje), ir anketas ten turėjo praktiškai visi, nuo fyfų iki akademinio padoraus jaunimo. O dabar ir facebooke pilna fyfų ir visokio "zbrodo", per dienas žaidžiančių visokius farmville ir užsiiminėjančiu quizais.
                        Nu Švenčionėliuose gal ir lenkė, bet šiaip lygint tokį vietinį produktą kaip one'as su FB yra nesąmonė. Niekada neturėjau anketos one'e tai nežinau, koks buvo jo paplitimas tarp lietuvių, bet palaikyt kontaktą su užsieniečiais jis netiko visiškai. Tuo tarpu tas pats FB naudojamas visame vakarų pasaulyje pradedant Australija ir baigiant Islandija.

                        Kalbant apie įvaizdį, tai FB dabar kaip socialinis tinklas yra ne a, o the. Jeigu kalbam apie socialinį tinklą, pagal nutylėjimą kalbam apie FB. Jis didžiausias, populiariausias, jame labiausiai išryškėja visi socialinių tinklų pliusai ir minusai, jis gauna daugiau dėmesio žiniasklaidoje nei kiti tinklai kartu sudėjus. Ir kažkam (šiuo atveju G+) perimt tokias pozicijas bus labai sudėtinga.
                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                        Comment


                          #52
                          Mokslininkė: socialiniai tinklai daro neigiamą įtaką ir gali sukelti identiteto krizę
                          Publikuota: 12.39 / 15min.lt
                          Žinoma britų mokslininkė pareiškė, kad tokie socialiniai tinklai kaip „Facebook“ ir „Twitter“ sukūrė kartą, kuri yra apsėsta dėmesio sau, turi problemų dėl dėmesio koncentracijos ir nuolatinio poreikio, kad jų asmeninis gyvenimas būtų sekamas.
                          Garsi britų mokslininkė baronienė Greenfield, kuri anksčiau buvo Karališkojo instituto direktorė, o šiuo metu Linkolno koledžo Oksforde profesorė, smarkiai sukritikavo socialinius tinklus ir pareiškė, kad jie daro didžiulę neigiamą įtaką, rašoma dailymail.co.uk.

                          Jos teigimu, banalumas informacijos, kuria keičiamasi „Twitter“ tinkle, gali žmonėms vėliau sukelti komunikacijos problemų bei grąžina mus į infantilųjį bendravimo būdą: „Kodėl kažkam reikia žinoti, ką kitas valgė pusryčiams? Man tai primena mažą vaiką, kuris sako: „Mama, pažiūrėk, aš darau tai, mama, pažiūrėk, aš darau štai ką“.

                          Profesorė teigia, kad toks bendravimas žmogui gali sukelti identiteto krizę. Tai taip pat gali sumažinti dėmesio koncentraciją, sukurtį poreikį būti nedelsiant įvertintam, o taip pat ir paskatinti kai kurių neverbalinių bendravimo įpročių praradimą – pavyzdžiui, pokalbio metu žiūrėjimą į akis.

                          Baronienė Greenfield sukritikavo ir socialinį tinklą „Facebook“. „Tai panašu į gyvenimą nerealiame pasaulyje, pasaulyje, kuriame svarbu tai, ką žmonės galvoja apie jus. Pagalvokite apie pasekmes visuomenei, kai žmonės labiau jaudinasi dėl to, ką kiti žmonės apie juos galvoja, nei dėl to, ką apie save galvoja jie patys“, – sakė profesorė.

                          Tarp identiteto krizės, dėl kurios išaugusio pavojaus įspėja profesorė, požymių yra: neadekvatus savęs vertinimas, perspektyvų nematymas, pesimizmo augimas, socialinio aktyvumo sumažėjimas, bekompromisinių sprendimų ir socialiai agresyvaus elgesio išaugimas.

                          Comment


                            #53
                            Pasiskaitykit, ypač Facebooko fanai

                            "Facebook": internete anonimiškumo neturėtų likti

                            Neseniai vykusioje diskusijoje socialinio tinklo "Facebook" rinkodaros direktorė Randi Zuckerberg pareiškė, jog anonimiškumas internete turėtų visiškai išnykti.
                            Jie jau patys tai pripažįsta. Šiaip savo privatumu besirūpinantiems žmonėms vertėtų pakeisti Facebooke vardus ir pavardes į netikrus, ir ištrinti nuotraukas (dėl veidų atpažinimo sistemos), bet geriausia - visai dingti iš ten. Ne veltui senai buvo kalbama, kad tas Facebookas - vilkas avies kailyje. Ypač įdomi dalis apie duomenų perdavimą trečiosioms šalims.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              #54
                              Jėzusmarija aukštielninka, jei jau taip saugai tą savo privatumą, tai gal ir šitam forume nustok paranojiškai trydaliot, nes čia kur kas daugiau informacijos apie save atskleidi, nei "baisusis" facebook'as, kuriame, neduok Dieve, kažkas pamatys tavo nuotrauką, vardą, pavardę ir kur dirbi O NE, tik ne tai

                              Comment


                                #55
                                Parašė Tomizmas
                                Paranojiškai? Paranoja yra niekuo nepagrįsti prasimanymai, tačiau kai patys Facebooko galvos pradeda šnekėti apie tai, kad anonimiškumą reikia pamiršti, čia jau ne paranoja - čia realybė. Straipsnį skaitei?
                                Skaičiau ir ką? Aš vis tiek nesuprantu kame problema? Bijai už savo nuomonę pastovėt? Bijai, kad kas nors sužinos ką valgai, geri, rūkai ir skaitai? TAI NESISKELBK apie tai! Facebookas yra priemonė, žaislas. Jei nemoki žaist, tai ne facebooką kaltint reikia o tik patį save. Juk neini per miestą ir nesiskelbi visiems sutiktiems ką šiandien valgei, kur vakar buvai ar su kuo susitikinėji? Tai kodėl taip darai internete? Nesiskelbk ir nereikės bijot, kad kažkas pamatys/perskaitys.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Tomizmas
                                  P. S. Ką tik toje viešoje snukiaknygėje vienu vartotoju tapo mažiau
                                  Netapo, jeigu iki galo skaitei straipsnį...

                                  Comment


                                    #57
                                    Facebookas yra priemonė, žaislas.
                                    Kam žaislas, kam milijardų kalykla. Žaislai tai vartotojai, kurie net nesupranta sąvokos privatumas. Vos kompanija "užsiaugina raumenis", tuoj dėl pelno ima kištis kur tik įmanoma ir įvedinėti sau patogią tvarką. Vien ko vertas pasiūlymas "anonimiškumas internete turėtų visiškai išnykti". Kas jie tokie, kad spręstų, kas turi būti internete ir ko neturi būti. Kaip priežastį nurodo priekabiavimą ir patyčias internete. Tai vėlgi eilinis mulkinimas. Geriau pasakytų tiesiai, kad vartotojų duomenys rinkoje yra paklausi prekė. Dėl privatumo klausimų Facebook išsišoka jau ne pirmą kartą, akivaizdu, kad jiems tas dalykas labai svarbus. Galbūt ta programišių grupė "Anonymous" ir teisybę šneka.
                                    Gatvėje irgi įvyksta priekabiavimų ir nusikaltimų, tai turbūt reikėtų atsisakyti anonimiškumo - kiekvienam piliečiui kaktoje išdeginti vardą, pavardę ir asmens kodą.
                                    Paskutinis taisė senasnamas; 2011.08.19, 23:21.

                                    Comment


                                      #58
                                      Man atrodo, kad ponaitis Tomizmas siekia įsivaizduoti esąs svarbus ir bent jau šiame forume kam nors įrodyti, kad jo, kaip "didelių ir mažų akademinių teatrų aktoriaus" asmens duomenys gali būti kažkam labai įdomūs.
                                      Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                      Comment


                                        #59
                                        Klaidingas mąstymas "aš mažas ir menkas, mano duomenys niekam neįdomūs". Savo privatumu imsi rūpintis, kai tapsi ministru? Bus per vėlu. Kai kažkas iš šio forumo pasiskolina nuotrauką ir be autoriaus sutikimo paskelbia kitur, kyla pasipiktinimas, kad pavogė mano nuosavybę. O kai kažkas tau net nežinant pardavinėja tavo asmeninius duomenis, tai viskas normalu?
                                        Pasaulyje neveltui kyla pasipriešinimas visokiems feisbukams. Dar ne visi užliūliuoti korporacijų demagogijos apie saugų ir gražų internetą. Ir ne Tomizmas sugalvojo pavojus privatumui. Facebook turi pakankamai priešų ir tokiais savo pareiškimais jų būrį tik dar labiau didina. Bet dėl to turbūt nesuka galvos, nes yra galingi ir gali sau daug leisti.
                                        Paskutinis taisė senasnamas; 2011.08.19, 23:57.

                                        Comment


                                          #60
                                          Apie tai, kad FB pardavinėja asmens duomenis kažkokioms mistinėms "vyriausybinėms organizacijoms" sugalvojo visiškai niekam nežinomi veikėjai, o ir logikos tokiuose pareiškimuose nedaug. Įvairios valstybinės institucijos duomenų apie asmenis turi daugiau, nei bet koks socialinis tinklas galėtų sapnuoti kada nors surinkti.

                                          Klausimą dėl pavojaus privatumui sugalvojo tikrai ne Tomizmas, ir tas klausimas yra pakankamai aktualus, tačiau Tomizmas ir panašūs į Tomizmą šitą klausimą visiškai iškreipė isterikuodami dėl niekų ir nekreipdami dėmesio į realias problemas. Yra žmonių, kurie dalinasi ta informacija, kuria nereiktų dalintis, yra žmonių, kurie apie kitus skleidžia informaciją nekreipdami dėmesio ar tie kiti to pageidauja, pats FB irgi toli gražu ne šventas ir pvz. tas privatumo nustatymų pakeitimas, kai "pa defaultu" buvo nustatyta, kad tavo profilis matomas visiems buvo pakankamai kiauliškas. Tai realios problemos, kurios iš tikrųjų gali kelti pavojų privatumui. Paistalai apie tai, kad kažkas pardavinėja tavo vardą man primena laukinių baimę, kad juos nufotografavus siela persikels į nuotrauką. Apskritai, kovotojams prieš FB ir socialinius tinklus apskritai dar reiktų nepamiršti telefonų knygų, kurios žinomos nuo tų laikų, kai apie internetą niekas nebuvo nė girdėjęs bei skelbia tokius dalykus kaip asmens adresas. Pirmyn su protestais prie Telekomo. Zuckerbergas per toli, bet čia jus išgirs.

                                          PS Kai būsiu ministru, prokuroru ar rajono vykdomojo komiteto pirmininku, visuomenė apie mane neišvengiamai žinos kur kas daugiau, nei dabar skelbiu savo FB profilyje.
                                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                          Comment

                                          Working...
                                          X