Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Žaliojo tilto skulptūras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Tas draudimas sąlyginis, pvz. negalima vaikščioti po miestą su SSRS vėliava, bet kai kas šiame viešame forume yra užsidėjęs svastiką ant avataro, į VNO skraido lėktuvai su nupieštu kūju ir pjautuvu, bet už tai baudų niekas neduoda.
    1. Tai tik panašu į svastiką.
    2. Nereikia būti šventesniais už Romos popiežių, kai žydai nesuka galvos dėl svastikų senoje sinagogoje Jeruzalėje.

    http://bytesdaily.blogspot.lt/2012/0...as-part-3.html
    Swastikas have been found in ancient Jewish synagogues alongside the Star of David. Excavations of a group of 3 synagogues, the Mooz Haim Synagogue, dating back to 400-600AD and discovered in 1974, at the Golan Heights have revealed floors paved with small stones of about 70 different hues depicting Itzhak's sacrifice, the Ark of the Covenant, inscriptions in Hebrew and Aramaic, traditional Jewish symbols, such as the menorah, customary national ornaments, and many different swastikas.

    Comment


      Parašė balietis Rodyti pranešimą
      Aš asmeniškai svastikas baninčiau, bet aš čia ne adminas. Dėl lėktuvų, tai čia slidus reikalas, išlipus iš lėktuvo, vis tiek dar reikia praeiti pasų kontrolę ir muitinę. O kai į Lietuvą bandė įvažiuoti kažkoks ten "Atminties traukinys", tai pasieniečiai paprašė nusikrapštyti visą tą simboliką, tik po to leido tęsti kelionę.
      Kartais prasmunka ir pro muitinę.

      http://img2.diena.lt/sites/default/f...?itok=TK4UM0K1
      Paskutinis taisė Lettered; 2017.02.20, 13:20.
      Flickr

      Comment


        Visos senosios tautos savo šaknyse turėjo svastikas, kurios reiškia saulės kelią (ir dar daugel kitų prasmių). Vienas vokietis prieš netoli šimto metų įstatė nevisiem priimtiną kultą, pasirėmė šiuo simboliu, ir dabar tampa draudžiamu simboliu.
        Vieni šiame forume sako "homosovieticus trugdo progresui ir gražiai architektūrai", kiti sako "medžių mylėtojai tegu į kaimą važiuoja, nes Vilnius tai betoninė sostinė", treti "baninti svastikas ir kūjus, nes mano pensiniam amžiui (arba tėčiui, arba seneliui, arba aš šiaip dievobaimingas būras), tai sukėlė nemalonių prisiminimų".
        Gal išlįskite iš to neišprususio fobijų kiauto ir politinių batalijų ir nebebijokite paprastosios simbolikos.
        [įsivaizduokime kokia keista šalis uždraustų vaizduotį raitelį ant žirgo, arba dvigubą kryžių...]

        Comment


          Parašė Carl di Ortus Rodyti pranešimą
          Visos senosios tautos savo šaknyse turėjo svastikas, kurios reiškia saulės kelią (ir dar daugel kitų prasmių). Vienas vokietis prieš netoli šimto metų įstatė nevisiem priimtiną kultą, pasirėmė šiuo simboliu, ir dabar tampa draudžiamu simboliu.
          Vieni šiame forume sako "homosovieticus trugdo progresui ir gražiai architektūrai", kiti sako "medžių mylėtojai tegu į kaimą važiuoja, nes Vilnius tai betoninė sostinė", treti "baninti svastikas ir kūjus, nes mano pensiniam amžiui (arba tėčiui, arba seneliui, arba aš šiaip dievobaimingas būras), tai sukėlė nemalonių prisiminimų".
          Gal išlįskite iš to neišprususio fobijų kiauto ir politinių batalijų ir nebebijokite paprastosios simbolikos.
          [įsivaizduokime kokia keista šalis uždraustų vaizduotį raitelį ant žirgo, arba dvigubą kryžių...]
          O tai jei tu dirbtum pas Apple ofise ir pasikabintum Microsoft arba Google logotipą ant sienos, ir tau lieptų jį nusiimt, tai irgi sakytum, kad jie neišprusę kažkokie, fobijom serga visokiom turbūt?

          Comment


            Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
            O tai jei tu dirbtum pas Apple ofise ir pasikabintum Microsoft arba Google logotipą ant sienos, ir tau lieptų jį nusiimt, tai irgi sakytum, kad jie neišprusę kažkokie, fobijom serga visokiom turbūt?
            du atsakymai - 1) taip; 2) nei vienoje minėtoje kompanijoje net ir neketinu ieškoti darbo, nepaisant savo IT specialybės.

            Aš dirbu, kaip ir didžioji dalis lietuvos programuotojų (gal atmeskim JS developerius, kurie šiuo metu dauginasi kaip mielės ant saulės), - su MS ir Visual Studio, bet namie turiu tris skirtingas Linux sistemas. Neslepiu savo pažiūrų, ir man negėda pasakyt viešai savo įmonėje, kad belekaip marketizuojamas "Bash on Ubuntu on Windows 10" yra visiškai atbulas produktyvumo ir našumo prasme ir kokio velnio reikia mokėti tūkstančius licenzijų kai šitą power tools'ą galima gauti nemokamai. Bet ar aš buvau išgirstas? Ar kam nors tai rūpi daugiau negu, kad internetinio forumo garsūs politiniai šūksniai? Nes ekonomika turi augti, o hipsteriai daug galvoti nemėgsta, tik greitai pasinaudoti JS bibliotekom

            Comment

            Working...
            X